reset_filters Filter - Kategori: Retro møbler, 22182; 


Kraftworld akku-borehammer. 24V, 900W, 3.0Ah, 3000-8500 rpm, Ø125mm. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
150,00 DKK




Lukket d. : 08.01.2023 20:51
Smukt hjørneskab med 3 hylder i skabet forneden, åben hylde og 2 hylder i skabet øverst. Lågerne øverst er med farvet glas. Pæn stand og er lige blevet olieret. Skabet måler D: 90 x B: 50 x 186 cm høj. Små skrammer kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:19
Værktøjskuffert med værktøj. På hjul og med teleskopisk håndtag, så den er nem at transportere frem og tilbage. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 07:24:10
Slut dato: 12.05.2024 20:04
Står i 6400 Sønderborg. Udlevering: Onsdag d. 22. Maj fra kl. 15.30 - 17.00 . Adresse tilsendes når faktura er betalt. Der er hjælpe midler på stedet til at læsse varerne. Fragt er ikke muligt.
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:10
Står i 6400 Sønderborg. Blandet fliser. 30 x 60 cm i Beige. 60 x 60 cm grålig. 30 x 60 cm marmor. 30 x 30 cm mormor lock. 60 x 60 cm grå. Mange forskellige. Ubrugt og rest parti. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:04
2 stk. Bellevue pendler / lamper fra Colors by Copenhagen i grå. Ø: 24 cm. Max 60 watt. E27 fatning. Med grå stof ledning. Brugte, kan derfor have en smule bruggspor. De er en smule støvet. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:20
Står i 6400 Sønderborg. Fliser. 22 stk. H 10 mm. 90 x 90 cm. Ubrugt og rest parti. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:05
Kildemoes damecykel med 7 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
150,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 06:55:10
Slut dato: 12.05.2024 19:35
Goki Ride-on gåbil, blå. Sjov gåbil i retro design. Alder fra ca. 1 år. Sædehøjde 28 cm. Mål: 55x39x85 cm. Vægt 5,3 kg. Materiale: metal og plast. Nypris kr. 900,- Brugt i udstilling. Fremstår flot og uden fejl. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 07:55:10
Slut dato: 12.05.2024 20:35
Står i 6360 Tinglev. Vandpumpe. Se yderligere data på typedata. Fungere og i meget pæn stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 12 dage, 07:15:10
Slut dato: 20.05.2024 19:55
Kraftworld Akku-boremaskine og slagnøgle, 24V. 1 times hurtig genopladning. 3.0Ah. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
600,00 DKK




Lukket d. : 08.01.2023 20:51
Nets terminal EFT930G og 4 ks. á 20 bonruller. 57 x 50 x 12 - 30M. Til Nets Terminal. Nets terminal er brugt, og bonruller er ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 07:10:10
Slut dato: 12.05.2024 19:50
Kraftworld Akku-boremaskine og slagnøgle, 24V. 1 times hurtig genopladning. 3.0Ah. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 07:25:10
Slut dato: 12.05.2024 20:05
50 x gennemsigtig fiskeline á 200M. Måler 0,35mm i diameter. Max 5,7kg. Nypris i alt ca. 800kr. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 07:10:10
Slut dato: 12.05.2024 19:50
Pioner ekspressen, vintage tog, med tilhørende vogn. Og Karl Bub Nürnberg (KBN) vintgae tog, med skinne... SE MERE
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 07:55:10
Slut dato: 12.05.2024 20:35
2 stk. smukke loungestole i flet. Med stel i krom. Måler ca. H76 x B60 x D73 x SH36 cm. Brugt men i pæn stand med misfarvninger/pletter på sæderne. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:20
Står i 6400 Sønderborg. Murcement fra weber. 25 kg per sække. 10 sække total. Gullex murcement A. Bindemidel som blandes med vand. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:05
Kraftworld akku-vinkelsliber. 24V, 900W, 3.0Ah, 3000-8500 rpm, Ø125mm. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 07:25:10
Slut dato: 12.05.2024 20:05
Damecykel med 3 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 06:55:10
Slut dato: 12.05.2024 19:35
Står i 6360 Tinglev. Beton blander 220 volt. Brugt. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 12 dage, 07:15:10
Slut dato: 20.05.2024 19:55
Kraftworld motorsav 52cc, sværd 20, 2200 W. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 07:25:10
Slut dato: 12.05.2024 20:05
Batavus damecykel med 3 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 06:55:10
Slut dato: 12.05.2024 19:35
CLEANmaxx overfladerensere med sprayfunktion 50 ml i grå/grøn, 24 stk. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 07:10:10
Slut dato: 12.05.2024 19:50
Det klassiske krystalglas, taget ud fra sin oprindelige skala, giver en ny funktionalitet som en fin bordlampe, der ligner et champagneglas. Qeeboo er et italiensk next-generation mærke, der producerer spændende..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:20
3 stk. Marklin Shell vogne og 1 stk. Esso vogn. 2 stk Internationale vogne, hvor en er spise- og den anden sovevogn. Alle dele i HO. Samt modellastbil fra Coca Cola. Brugte og kan derfor have brugsspor/mangler......SE MERE
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 07:55:10
Slut dato: 12.05.2024 20:35
Side 9 ud af 22
Display