0,00 DKK
(0,00 EUR)
Slut dato: 12.05.2024 20:35 | |
3 stk. Marklin Shell vogne og 1 stk. Esso vogn. 2 stk Internationale vogne, hvor en er spise- og den anden sovevogn. Alle dele i HO. Samt modellastbil fra Coca Cola. Brugte og kan derfor have brugsspor/mangler. De trænger til rengøring. Vogne er uden emballage. Fra inkarneret samler. MOMSFRI