Auktionshuset Sønderjylland
Login
Brugernavn
Adgangskode
Husk mig
Log på
Glemt brugernavn?
Glemt adgangskode?
OPRET BRUGER LOGIN
Forside
Køb
Købsguide
Købsvilkår
Online auktioner
Fysiske auktioner
Salg
Salgsguide
Salgsvilkår
Fragt
Fragtmuligheder
Om os
Om Auktionshuset Sønderjylland
Ofte stillede spørgsmål
Vi tilbyder
Dødsboer
Konkurser
Maskiner, Køretøjer & Værktøjer
Runde tal
Kontakt
Vores team
Alle kategorier
Auktioner
Åbningstider 2024
Tilmeld dig vores nyhedsbrev
Forårsauktion, 24124
Rullebure, 24130
Paller & pallerammer, 24127
Halv- & helfabrikat, 24128
Både & tilbehør, 24125
Oprydnings salg, 24131
LEGO Technic, 24129
Betonsiloklodser / Beton legoklodser, 24126
Maskiner & værktøj, 24132
Køretøjer, 24138
Køkkenudstyr, 24116
Camping spejlsæt, 24115
Jakker & jakkesæt, 24117
Bang & Olufsen, 24122
Smykker & brillanter 24120
Oprydningssalg, 6261 Bredebro - 24121
Branddøre & Spærtræ, 24119
Kontor inventar, 24123
Kontormøbler - Skærbæk, 24118
4. Kvartal ekstra salg
Oprydning for ungdomsskole, 24114
Cykler, 24136
Filter - Kategori: Hundefoder, 22011;
60. Uindfattet brillant. ca. 0.44 ct. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Uindfattet brillant. ca. 0.44 ct. Farven er Wesselton (H). Klarhed P. God brillans. Ubrugt. Vurderet af specialist i år 2019 til 9.000,- kr. Oprydningssalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
2.600,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 20:11
61. Mads Stage billeder, 16 stk. 6780 Skærbæk
Står i 6780 Skærbæk. 16x billeder i træ-rammer af Mads Stage. Hvert måler 30x29 cm. Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Nuværende bud:
400,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 19:56
61. Harmonia glas, 43 stk
43 stk. Harmonia 38,5 cl. glas på fod. Kan bruges til champagne, vin, drinks og andet. Brugt men i pæn stand uden store skår. De er ikke undersøgt for mindre skår. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
6 dage, 11:18:32
Slut dato: 05.05.2024 19:45
62. Hakuna Lion trådløs højtaler og lampe
Tilslut din smartphone via bluetooth til Hakuna og afspil din yndlingsmusik i op til 8 timer, mens Hakuna blinker og lyser op i dit værelse. Nypris ca. 1.200,- kr. Lampen måler H50 x Ø34 cm. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
100,00
DKK
Lukket d. :
29.05.2023 21:00
62. Tærte/serveringsfade fra Cook&Serve, 9 stk.
9 stk. tærte/serveringsfade fra Cook&Serve. Rigtig god kvalitet, som både kan tåle microovn, ovn, fryser og opvaskemaskine. 3 stk. som måler Ø: 25 cm, 3 stk. som måler Ø: 28 cm og 3 stk. som måler Ø: 30 cm. Brugte, men uden skår. +MOMS
Nuværende bud:
100,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
6 dage, 11:18:32
Slut dato: 05.05.2024 19:45
62. Lounge stole i grøn, 3 stk. 6780 Skærbæk
Står i 6780 Skærbæk. 3 stk. lounge stole i støvet grønt meleret tekstil. Måler H:80 cm. Brugt og med misfarvninger/slid. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 19:55
62. Uindfattede brillanter. ca. 0.70 ct.
Står i 6261 Bredebro. Uindfattede brillanter. ca. 0.70 ct. Farven er Wesselton - Top Crystal. Ubrugte. Vurderet af specialist i år 2019 til 5.900,- kr. Oprydningssalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
2.600,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 20:11
63. Fidget Spinner, 48 stk.
48 stk. Fidget Spinner med camouflage farver. 5 forskellige slags. Ubrugte, MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00
DKK
Lukket d. :
26.11.2023 20:00
64. Holmegaard Largo Smoke glas, 34 stk.
Vintage Holmegaard Largo Smoke glas fra omkring 1950'erne. Designet af Christer Holmgren. Sættet består af 12 stk. hedvinsglas H18 cm., 6 stk. snaps/shotsglas H8cm., 10 stk. likørglas H12,5cm..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
6 dage, 11:18:32
Slut dato: 05.05.2024 19:45
64. Hammerslag brætspil, 2 stk. 6780 Skærbæk
Står i 6780 Skærbæk. 2 stk. Hammerslag brætspil årg. 2006. Det ene er brugt og andet er ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 19:50
64. Uindfattede brillanter. 8 stk. ca. 1,11 ct. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Uindfattede brillanter. 8 stk. ca. 1,11 ct. Prinsesse cut. Farven er Top Wesselton (SI). Ubrugte. Vurderet af specialist i år 2019 til 4.600,- kr. Oprydningssalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
1.550,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 20:11
UDLEVERING: Læs info FØR du byder!
Står i 6780 Skærbæk. BEMÆRK: VARERNE STÅR PÅ FØRSTE SAL. Udlevering er torsdag den 02. maj fra kl. 15.30-17.30. Adressen tilsendes når faktura er betalt. Send en anden, hvis du er forhindret. Fragt er IKKE muligt.
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 19:55
65. Hængekøjer i rød, 2 stk.
Hængekøjer 2 stk. i rød. Der er ikke noget mere sommerligt og tropisk som synet af en hængekøje. Slå den op, hvor du vil, og kom tættere på naturen. Ubrugt og i original emballage, men oversete fejl og mangler kan forekomme. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
6 dage, 11:19:32
Slut dato: 05.05.2024 19:46
65. Uindfattede brillanter. 4 stk. ca. 0.96 ct. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Uindfattede brillanter. 4 stk. ca. 0.96 ct. Prinsesse cut light. Ubrugte. Vurderet af specialist i år 2019 til 3.200,- kr. Oprydningssalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
1.150,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 20:11
66. Klare vaser, 32 stk.
32 stk. klare vaser. Højde 15 cm, Ø:10 cm. Brug dem til dekoration, blomster eller lign. Til konfirmationen, bryllup eller andet fest. Ubrugte, +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
6 dage, 11:19:32
Slut dato: 05.05.2024 19:46
67. Uindfattede brillanter. 4 stk. ca. 1.08 ct. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Uindfattede brillanter. 4 stk. ca. 1.08 ct. Prinsesse cut light yellow. Ubrugte. Vurderet af specialist i år 2019 til 3.100,- kr. Oprydningssalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
1.300,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 20:11
67. Tom Tailor, brune/grønne & Tom Tailor, sorte/blå tone.
Kvalitets Tom Tailor solbriller, sorte med blå tone & kvalitets Tom Tailor solbriller, brune og grønne todelt. Originale design solbriller fra oprydning hos optiker. Vejl. udsalgspris 1.500.- kr. Glas kan skiftes til styrkeglas ved optiker. Ubrugte,
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
6 dage, 11:19:32
Slut dato: 05.05.2024 19:46
67. Hampstead Lighting Bach lysekrone, krom
Bach lysekronen er designet af Solzi Luce og fremstillet af Hampstead Lightning i Italien. Hver halogenpære er dækket af en mat hvid polycarbonatskærm. Brugt. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
09.06.2022 20:20
68. Action Kamera 4K Ultra HD kvalitet, 1 stk.
1 stk. Action Kamera 4K Ultra HD kvalitet. Med indbygget WIFI og styring via APP. Passer til både iPhones og Android telefoner. Inklusive vandtæt undervandshus, hjelm holder og stropper, cykelstyrs holder m.m. Nypris 1.599 kr. Fra United….SE MERE
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
6 dage, 11:19:32
Slut dato: 05.05.2024 19:46
68. Uindfattet brillant, 0.181 ct. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Rigtig flot uindfattet brillant. ca. 0.181 ct. Ubrugt, Oprydningssalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
950,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 20:11
69. Diamond højtaler/lampe
Italienske Io-Lux DIA.SOUND Diamond højtaler/lampe. Kan indstilles i forskellige farver med den medfølgende fjernbetjening, og farverne kan følge rytmen af musikken, som bliver afspillet via bluetooth. Den kan både bruges..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
6 dage, 11:20:32
Slut dato: 05.05.2024 19:47
69. Uindfattet brillant. ca. 0.192 ct. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Rigtig flot uindfattet brillant. ca. 0.192 ct. Ubrugt, Oprydningssalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
900,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 20:11
70. Uindfattet brillant. ca. 0.183 ct. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Rigtig flot uindfattet brillant. ca. 0.183 ct. Ubrugt, Oprydningssalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
900,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 20:11
71. Flotte brillanter. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Rigtig flotte brillanter, ca. 0.34 ct. Cushion formet. Farven er J - K. Klarhed IF-VVS. Med certifikat. Ubrugt, Oprydningssalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
1.800,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 20:11
71. Elefant riste, 19 stk, 6630 Rødding
Står i 6630 Rødding. Elefant riste, 19 stk. Måler 1000 L x 1000 B x 20 H. Ubrugt og pæn stand. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
22.05.2022 20:20
Start
Forrige
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Næste
Slut
Side 20 ud af 21
Display
5
10
15
20
25
30
50
100
Alle