0,00 DKK
(0,00 EUR)
Slut dato: 09.06.2022 20:16 | |
Bach lysekronen er designet af Solzi Luce og fremstillet af Hampstead Lightning i Italien. Hver halogenpære er dækket af en mat hvid polycarbonatskærm. Mål: Højde: 91,4 cm og Diameter: 162,6 cm. Den har enkelte små ridser på loftrosetten. Nogle af pærerne skal eventuelt udskiftes. Når lysekronen hænger, må stængerne ikke røre hinanden, da den kan kortslutte. Der mangler en skærm på en af pærerne. Materialer: Polycarbonat og metal. Brugt. + MOMS