Pavillion, 24135
Betonsiloklodser / Beton legoklodser, 24145
Sommer auktion, 24XXX
Filter - Kategori: Nyt til køkkenet, 22012;
21. Colors by CPH pendler, 2 stk.
2 stk. Bellevue pendler / lamper fra Colors by Copenhagen i grå. Ø: 24 cm. Max 60 watt. E27 fatning. Med grå stof ledning. Brugte, kan derfor have en smule bruggspor. De er en smule støvet. MOMSFRI
Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:20
21. Royal swiss frituregryde
Royal swiss frituregryde, 2000W, model WJ-800. Ideel for at samle familien omkring madlavningen. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
21. Kraftworld Akku-boremaskine og slagnøgle, 24V
Kraftworld Akku-boremaskine og slagnøgle, 24V. 1 times hurtig genopladning. 3.0Ah. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
600,00
21. Nets terminal & bonruller
Nets terminal EFT930G og 4 ks. á 20 bonruller. 57 x 50 x 12 - 30M. Til Nets Terminal. Nets terminal er brugt, og bonruller er ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
3 dage, 19:02:46
Slut dato: 12.05.2024 19:50
21. Sengeskuffer, 8 stk. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. 8 stk sengeskuffer i antik fyr. Måler L: 192 cm x B: 63,8 cm x 23 cm høj. Usamlet og ubrugt. MOMSFRI
3 dage, 19:17:46
Slut dato: 12.05.2024 20:05
21. Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 7 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
3 dage, 18:47:46
Slut dato: 12.05.2024 19:35
21. Goki Ride-on gåbil, blå.
Goki Ride-on gåbil, blå. Sjov gåbil i retro design. Alder fra ca. 1 år. Sædehøjde 28 cm. Mål: 55x39x85 cm. Vægt 5,3 kg. Materiale: metal og plast. Nypris kr. 900,- Brugt i udstilling. Fremstår flot og uden fejl. MOMSFRI
3 dage, 19:47:46
Slut dato: 12.05.2024 20:35
22. Kraftworld akku-vinkelsliber, 24V
Kraftworld akku-vinkelsliber. 24V, 900W, 3.0Ah, 3000-8500 rpm, Ø125mm. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
3 dage, 19:17:46
Slut dato: 12.05.2024 20:05
22. Damecykel
3 dage, 18:47:46
Slut dato: 12.05.2024 19:35
22. Beton blander 220 volt. Står i 6360 Tinglev
Står i 6360 Tinglev. Beton blander 220 volt. Brugt. MOMSFRI
11 dage, 19:07:46
Slut dato: 20.05.2024 19:55
22. Murcement weber, 10 sække. Står i 6400 Sønderborg
Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:05
22. Sengeskuffer, 8 stk. 6270 Tønder
22. Fiskeline 200M Ø0,35mm 5,7kg, 50 stk.
3 dage, 19:02:46
Slut dato: 12.05.2024 19:50
22. Pioner ekspressen vintage tog og KBN vintage tog
3 dage, 19:47:46
Slut dato: 12.05.2024 20:35
22. Loungestole i flet, 2 stk.
Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:20
22. Royal Swiss bestiksæt, 24 dele
Royal Swiss bestiksæt, 24 dele. Ubrugt og i original kuffert. + MOMS
23. Goblets Bordlampe by Stefano Giovannoni, lille
Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:20
23. Sengeskuffer, 8 stk. 6270 Tønder
23. Marklin Shell & Esso vogne, internationale spise og sove vogne, samt modelbil.
3 dage, 19:47:46
Slut dato: 12.05.2024 20:35
23. Royal Swiss knivsæt, 9 dele
Royal Swiss knivsæt, 9 dele. Ubrugt og i original taske. +MOMS
23. Kraftworld motorsav 52cc
3 dage, 19:17:46
Slut dato: 12.05.2024 20:05
23. Batavus damecykel
3 dage, 18:47:46
Slut dato: 12.05.2024 19:35
23. CLEANmaxx overfladerensere, 24 stk.
3 dage, 19:02:46
Slut dato: 12.05.2024 19:50
23. Stentøjsfliser. Står i 6400 Sønderborg
Står i 6400 Sønderborg. Fliser. 20 x 20 cm. Farve G67. Serie : Basis 3* series. Ca 33 kasser i alt. Nogle er åbne og mangler nogle. Der tages forbehold for at nogle af dem har fået et slag på dem der er åbne. Ca. 25 stk. per kasse. Se mere...
Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:05
6
Side 11 ud af 26