reset_filters Filter - Kategori: Oprydning for grossist, 6240 Løgumkloster. 21059; 


Står i 6270 Tønder. 8 stk sengeskuffer i antik fyr. Måler L: 192 cm x B: 63,8 cm x 23 cm høj. Usamlet og ubrugt. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 05.05.2024 19:55
50 x gennemsigtig fiskeline á 200M. Måler 0,35mm i diameter. Max 5,7kg. Nypris i alt ca. 800kr. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 12:04:32
Slut dato: 12.05.2024 19:50
Pioner ekspressen, vintage tog, med tilhørende vogn. Og Karl Bub Nürnberg (KBN) vintgae tog, med skinne... SE MERE
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 12:49:32
Slut dato: 12.05.2024 20:35
Blaze storm batteri drevet bullet gun, som skyder med Skum kugler, 1 stk. Der er 12 stk. skum kugler med og 3 stk. Nerf gun med 10 skud i hver. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 05.05.2024 19:35
Står i 6270 Tønder. 8 stk sengeskuffer i antik fyr. Måler L: 192 cm x B: 63,8 cm x 23 cm høj. Usamlet og ubrugt. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 05.05.2024 19:55
3 stk. Marklin Shell vogne og 1 stk. Esso vogn. 2 stk Internationale vogne, hvor en er spise- og den anden sovevogn. Alle dele i HO. Samt modellastbil fra Coca Cola. Brugte og kan derfor have brugsspor/mangler......SE MERE
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 12:49:32
Slut dato: 12.05.2024 20:35
Kraftworld motorsav 52cc, sværd 20, 2200 W. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 12:19:32
Slut dato: 12.05.2024 20:05
Batavus damecykel med 3 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 11:49:32
Slut dato: 12.05.2024 19:35
CLEANmaxx overfladerensere med sprayfunktion 50 ml i grå/grøn, 24 stk. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 12:04:32
Slut dato: 12.05.2024 19:50
OREGON PowerSharp sværd, 2 stk. kæder & 2 stk. slibesten. Slib kæden på saven hurtigere. Man skal blot klemme en lille slibekassette fast på sværdet og køre saven i 3-5 sek. Sværene er 14 tommer og 36 cm. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
200,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 12:19:32
Slut dato: 12.05.2024 20:05
Diverse Reservedele hjul til cykler og Cykel holdere til bil. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 11:49:32
Slut dato: 12.05.2024 19:35
Står i 6270 Tønder. 8 stk sengeskuffer i antik fyr. Måler L: 192 cm x B: 63,8 cm x 23 cm høj. Usamlet og ubrugt. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 05.05.2024 19:55
Lyskæder med LED lys. Der er mellem 40-60 M ialt. Lyskæderne er med 120LED. Bruger 1 x main connector til kæderne. Denne medfølger IKKE. Men kan købes for 98.- kr pr stk hos forhandler. Vi kan oplyse forhandler. Brugte og virker +MOMS
Nuværende bud:
100,00 DKK




Lukket d. : 05.05.2024 19:35
36 stk. Avita håndsprit 85%, 500 ML. Håndgel til hånd desinfektion. 20 pakker XL Nitrile handsker a´100 stk./pakke. Tynd og smidig engangshandsker, som
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 12:04:32
Slut dato: 12.05.2024 19:50
Hatsan luftgevær med tilhørende geværfoderal i imiteret læder til sikker opbevaring. Brugt, men i fin stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 12:49:32
Slut dato: 12.05.2024 20:35
Skruetrækkersæt med 6 dele, 12 sæt ialt. Samlet værdi ca. 550kr. Fra United. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 12:20:32
Slut dato: 12.05.2024 20:06
Cykler, 4 stk. Den ene mangler et sæde. Brugte. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 11:50:32
Slut dato: 12.05.2024 19:36
Kuffert med ca. 60 dele fiskeudstyr - indeholder kroge, blink mm. Smart fiskegrej til mange forskellige typer fiskeri. Super startboks til juniorfiskeren og begynderen. Ubrugt. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 05.05.2024 19:40
Qnuz tørklæde, 2 stk. Pieces strik huer, 7 stk. mundbund i viskose og 11 stk. bælter, mål 80-100 cm, hvor nypris er ca. 250 kr. pr. bælte. Ubrugt, MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 12:50:32
Slut dato: 12.05.2024 20:36
36 stk. Avita håndsprit 85%, 500 ML. Håndgel til hånd desinfektion. 20 pakker XL Nitrile handsker a´100 stk./pakke. Tynd og smidig engangshandsker, som er pudderfri og fødevaregodkendte. 200 stk, Visir m/velcro strop. Stabilt til ansigtet. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 12:05:32
Slut dato: 12.05.2024 19:51
Russisk krigshjelm af stål fra 2. verdenskrig. Fra privat samling. Samt 2 stk. Hollandske Politi/General kasketter. Begge i sort stof og med stort emblem. Den ene har desuden krans på både skyggekant og kasket. Str. 53 & 56. Brugte og med patina. MO
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 12:50:32
Slut dato: 12.05.2024 20:36
38 stk. Liva Chocco kvalitets stofduge - perfekt til bryllup, fødselsdag, barnedåb, konfirmation el. anden fest. Mål: 140x140 cm. Aldrig brugt, kun vasket én gang på professionelt vaskeri. Dermed blevet stivet (holder form, forhindrer smuds). +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 05.05.2024 19:40
Står i 6270 Tønder. 6 stk sengegavle. Måler L: 202 cm x B: 50 cm. Perfekt til hylder, vinduesbænkem.m. Ubrugte. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00 DKK




Lukket d. : 05.05.2024 19:55
Smukke glaspendler. 6 kasser m. 2 stk. i hver. Lamperne passer perfekt i et moderne køkken, over et fritstående køkkenbord/koge-ø eller som en gruppe over et spisebord. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 12:05:32
Slut dato: 12.05.2024 19:51
Wire med krog, 5 stk. 8 M. Afmonteret fra bådspil. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 12:20:32
Slut dato: 12.05.2024 20:06
Side 12 ud af 24
Display