reset_filters Filter - Kategori: Dødsbo - Skærbæk, 24247;

Lille fin gå-vogn i rød fra MICKI mål L43 x B30 cm, 2 små træstole med Peter Plys og Tigerdyret mål H54 x B29 x D29 x SH 25 cm. samt en tyngde dragt str. 68-92/6M-2Y i lys grøn. Dragten træner til en rengøring. Alt brugt, i fin stand. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 19:59:18
Slut dato: 29.09.2024 19:43
Står i 6200 Aabenraa. 12 stk. IKEA rammer i sort - 10 stk. som måler 42 x 52 og 2 stk. "Fiskbo" som måler 43,5 x 53,5 cm. Brugte. Fra oprydning af kontor. +MOMS
100,00 DKK

Lukket d. : 15.09.2024 20:16
Står i 6400 Sønderborg. Omklædningsskab med blå låger og stumtjener. Med 8 rum og nøgler til dem alle. 60 x 50 cm. H: 185 cm. Stumtjener måler : 180 i højde. Med 12 knager. Pæn stand + MOMS
300,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 19:59:18
Slut dato: 22.09.2024 19:43
Står i 6760 Ribe. Fagerhult Ten Cirkel loftlamper, 2 stk. Ø: 45 cm. IP20. Grå blikskærm. Pæn stand + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 20:29:18
Slut dato: 29.09.2024 20:13
Peder Evald Madsen (PEM). 3 stk. kvindelige skulpturer/figurer udført i messing. H: 26,5, 24,5 og 18 cm. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
100,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 20:29:18
Slut dato: 22.09.2024 20:13
Står i 6400 Sønderborg. Mannequin på fod, 3 stk. Kvinde torsoer. Bøgefod på alle 3. Ca. H:143 cm. Oprydning for institution. + MOMS
100,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 20:59:18
Slut dato: 22.09.2024 20:43
Peder Evald Madsen (PEM). 3 stk. kvindelige skulpturer/figurer udført i messing. H: 26, 22 og 20 cm. Fra 1992. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
100,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 20:29:18
Slut dato: 22.09.2024 20:13
Står i 6400 Sønderborg. Mannequin på fod, 4 stk. Kvinde torsoer. Bøgefod på alle 4. Ca. H:143 - 165 cm på dem. Oprydning for institution. + MOMS
100,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 20:59:18
Slut dato: 22.09.2024 20:43
Flot loftslampe i messing. Kasse mærket med defekt. I original emballage. Ubrugt. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 19:59:18
Slut dato: 29.09.2024 19:43
Står i 6200 Aabenraa. 8 stk. billedhylder i hvid, som hver måler 115 cm. H: 6 cm, D: 7 cm. Meget lidt brugt. Fra oprydning af kontor. Køber afmonterer selv. +MOMS
100,00 DKK

Lukket d. : 15.09.2024 20:16
Står i 6400 Sønderborg. Vægophængt omklædningsskab med 12 rum. Der medfølger nøgler til alle rum. Måler : 90 x 55 cm. H: 175 cm. Er sat op med beslag. Køber skal selv afmontere. Pæn stand + MOMS
200,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 19:59:18
Slut dato: 22.09.2024 19:43
Står i 6400 Sønderborg. Garderobeskab. Måler: H: 185, D. 60, B:78 cm. Med bøgegrep og med hylder. Uden indhold. Pæn stand +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 19:59:18
Slut dato: 22.09.2024 19:43
Peder Evald Madsen (PEM). Skulptur udført i granit, på løs sort fod. H: 18 cm, D: 12 cm, B: 15 cm. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 20:29:18
Slut dato: 22.09.2024 20:13
Står i 6400 Sønderborg. Mannequin på fod, 3 stk. Kvinde torsoer. Sort metalfod på alle 3. 2 stk. model Dikana i rigtig pæn stand. 1 af dem med hoved. Ca. H:156 - 170 cm på dem. Oprydning for institution. + MOMS
550,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 20:59:18
Slut dato: 22.09.2024 20:43
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 19:59:18
Slut dato: 29.09.2024 19:43
Står i 6200 Aabenraa. 4 stk. arkivskabe med hver 3 skuffer. 2 af dem har nøgle. De måler H: 104 cm, B: 41 cm, D: 50 cm. Brugt. Fra oprydning af kontor. UDEN INDHOLD. +MOMS
301,00 DKK

Lukket d. : 15.09.2024 20:16
Frisør vaskestol med vask og brus. Mærke ukendt. Brugt. Pæn og velholdt, med lidt slitage på underkant af sæde på stolen. Trænger til en klud. Oprydningssalg. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 20:00:18
Slut dato: 29.09.2024 19:44
Står i 6200 Aabenraa. Diverse kontorartikler - papir, kuglepenne, fotopapir, lamineringspapir, skæremaskine, kuvertter, magasinholder mm. Brugt. Fra oprydning af kontor. +MOMS
200,00 DKK

Lukket d. : 15.09.2024 20:16
Står i 6400 Sønderborg. Litografier i perspektur ramme. Ninna Nielsen 04. Måler: 83 x 64 cm. Nr. 10/25. Pæn stand +MOMS
100,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 20:00:18
Slut dato: 22.09.2024 19:44
Peder Evald Madsen (PEM). 3 stk. skulpturer med huller, udført i ler. Den ene har en wire med sten. Fra 1993. Den store måler H: 18 cm, D: 10 cm, B: 5 cm. De to mindre måler ca. H: 16 cm, B: 9 cm, D: 5 cm. Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOM
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 20:30:18
Slut dato: 22.09.2024 20:14
Står i 6400 Sønderborg. Mannequin i tekstil, 4 stk. Uden fod. 2 mænd og 2 kvinder. Måler ca. H: 60 cm på kvinden, og 70 cm på manden. Oprydning for institution. + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 21:00:18
Slut dato: 22.09.2024 20:44
Peder Evald Madsen (PEM). Skulpturer/opsatser, udført i ler. Fra 1993. Den store måler H: 16 cm, D: 15,5 cm, B: 11,5 cm. (den har løs top). Den mindre måler H: 14 cm, B: 7 cm, D: 7,5 cm. Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 20:30:18
Slut dato: 22.09.2024 20:14
Står i 6400 Sønderborg. Mini Mannequiner, 7 stk. Med sort og måler 68 cm i Højden. Med bøgefod. 3 af dem mangler topafslutning. Oprydning for institution. + MOMS
100,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 21:00:18
Slut dato: 22.09.2024 20:44
Står i 6200 Aabenraa. Rullevogn i alu. med 3 stk. hylder og gummi-hjul med bremsekolds. Brugt. Fra oprydning af kontor. +MOMS
100,00 DKK

Lukket d. : 15.09.2024 20:16
Står i 6400 Sønderborg. Konferencebord med 5 stole. Bordet måler : 140 x 100 cm. Konference stole, 5 stk. Bøgekant. Stolene er fra d. 24. maj år 2004. Alustel og med ryglæn i bøg. Betrukket med sort velur testil. Med brugsspor, ellers pæn stand +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 20:00:18
Slut dato: 22.09.2024 19:44
Side 26 ud af 29