Dødsbo - Tønder, 24272
Inventar fra butik, 24271
Miffy & Muffi med venner - 24274
Ib's gavecenter, 24270
Værktøj, 24273
Oprydning for El-Virksomhed, 24276
PEM malerier, 24275
Køretøjer, 24277
Spærtræ, 24278
Glassmover 500, 24279
Ugens KRÆS, 242xx
Filter - Kategori: Dødsbo, Ribe - 24193;
76. Hughes & Kettner forstærker. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. Forstærker - Hughes & Kettner. Vortex. 100 W. Der medfølger diverse kabler. Brugt og stand ukendt. Fra dødsbo. MOMSFRI
550,00
1 dage, 00:53:31
Slut dato: 06.10.2024 19:18
76. Collage af Peder Evald Madsen (PEM)
Peder Evald Madsen (PEM) collager. Fra 1997-2009. "Toppys + og kære". "Toppys + mølle". "Toppys og Sussifugl". Mål: 42 x 29,5 cm. Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
8 dage, 01:53:31
Slut dato: 13.10.2024 20:18
77. Banjo, guitar og tamporin. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. Banjo, guitar og tamporin. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
1 dage, 00:54:31
Slut dato: 06.10.2024 19:19
77. Collager af Peder Evald Madsen (PEM)
Peder Evald Madsen (PEM) collager, 4 stk. Måler 29 x 21 cm. "Toppys", "Toppys", "Syv Toppys + Mølle", "Ni Toppys i hvidt". Fra 1997-2009. Signeret/stemplet. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
8 dage, 01:54:31
Slut dato: 13.10.2024 20:19
77. Svejsehjelm, 2 stk.
2 stk. Svejsehjelm. Ubrugt + MOMS
8 dage, 02:24:31
Slut dato: 13.10.2024 20:49
77. Metal figurer på træ fod. 6792 Rømø
Står i 6792 Rømø. 5 stk. metal figurer i sølv på træplader/fod. 3 stk. er til lys (H. 20 cm) og 2 stk. som dekoration (H: 23 cm) Nypris 980 kr. Ubrugt. Fra butik. +MOMS
1 dage, 01:54:31
Slut dato: 06.10.2024 20:19
78. Frøer, 2 stk. 6792 Rømø
Står i 6792 Rømø. 2 stk. grå frøer i polyresin. De måler H: 53 og 42 cm. Nypris 960 kr. Ubrugt. Fra butik. +MOMS
200,00
1 dage, 01:54:31
Slut dato: 06.10.2024 20:19
78. Concept 500 højtalere, 2 stk. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. 2 stk. Concept 500 højtalere. 10082. Serienr: 04. Brugt og stand ukendt. Fra dødsbo. MOMSFRI
1.000,00
1 dage, 00:54:31
Slut dato: 06.10.2024 19:19
78. Collager af Peder Evald Madsen (PEM)
Peder Evald Madsen (PEM) collager, 2 stk. Måler 29 x 21 cm. "Toppys i gult". "Toppys i hvidt og gult". Fra 1997-2009. Signeret/stemplet. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
8 dage, 01:54:31
Slut dato: 13.10.2024 20:19
78. Mini motorsav
Mini motorsav med 2 stk. batteri og ekstra tilbehør. Perfekt maskine som man kan holde nemt, håndholdt og nem at håndtere. Ubrugt + MOMS
200,00
8 dage, 02:24:31
Slut dato: 13.10.2024 20:49
79. Tryghedsalarm. 4 stk.
4 stk. Tryghedsalarm med 3 stk. sendere i hver. Ideel tryghedsalarm som nemt aktiveres. Hjælper med at skræmme ubudne gæster væk og tilkalde hjælp. Tryk på knappen og sirenen både hyler og blinker. Hver pakke indeholder sirene, som kan bruges både in
8 dage, 02:24:31
Slut dato: 13.10.2024 20:49
79. Keramik vaser og fade. 6792 Rømø
Står i 6792 Rømø. 4 stk. Keramik vaser (Højeste måler 44 cm, laveste måler 33 cm.) og 2 stk. fade (L: 31 cm). I grå, sølv og beige farve. Nypris 1.585 kr. Ubrugt. Fra butik. +MOMS
1 dage, 01:54:31
Slut dato: 06.10.2024 20:19
79. Diverse små elektronik. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. Dymo 2000, Dymo 1000+, trådløs dørklokke, digital radio uden ledning, trådløs keybaord. Brugt og stand ukendt. Fra dødsbo. MOMSFRI
1 dage, 00:54:31
Slut dato: 06.10.2024 19:19
79. Maleri af Peder Evald Madsen (PEM)
Peder Evald Madsen (PEM) maleri. Måler 21 x 14 cm. Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
8 dage, 01:54:31
Slut dato: 13.10.2024 20:19
80. Home theater boks, 10 stk. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. 10 stk. 4K ultra HD Home theater boks. Ubrugte. Fra dødsbo. MOMSFRI
1 dage, 00:54:31
Slut dato: 06.10.2024 19:19
80. Blandede malerier & skitser af PEM
Peder Evald Madsen (PEM) - Blandede malerier & skitser. Tidlig tegning i ramme, som måler 18,5 x 28,5 cm. 3 stk. måler 30 x 42 cm. Maleri med får har klistermærke med PEM bagpå. Skitse-tegning er signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
8 dage, 01:54:31
Slut dato: 13.10.2024 20:19
80. Husqvarna 35 classic plæneklipper
Husqvarna 35 classic plæneklipper + MOMS
8 dage, 02:24:31
Slut dato: 13.10.2024 20:49
80. Keramik, 8 dele. 6792 Rømø
Står i 6792 Rømø. 8 dele håndlavet keramik - vase (H: 20 cm) og 7 stk. fade. 5 forskellige slags. Mindste fad er L: 27 cm. Største fad er Ø. 35 cm. Nypris 1.500 kr. Ubrugt. Fra butik. +MOMS
1 dage, 01:54:31
Slut dato: 06.10.2024 20:19
81. Metal figurer på træ fod. 6792 Rømø
Står i 6792 Rømø. 5 stk. metal figurer i sølv på træplader/fod. Brug dem som dekoration eller lign. (H: 27,5 cm). Nypris 1.350 kr. Ubrugt. Fra butik. +MOMS
1 dage, 01:55:31
Slut dato: 06.10.2024 20:20
81. Trommesæt. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. Trommesæt - Headliner brass. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
1 dage, 00:55:31
Slut dato: 06.10.2024 19:20
81. Maleri af Peder Evald Madsen (PEM)
Peder Evald Madsen (PEM) maleri på plade. Måler 57 x 45 cm. Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
8 dage, 01:55:31
Slut dato: 13.10.2024 20:20
81. Dewalt kap-/geringssav d27111
Dewalt kap-/geringssav d27111 + MOMS
550,00
8 dage, 02:25:31
Slut dato: 13.10.2024 20:50
82. Håndrundsav med 1 oplader og 2 stk. batteri
K Tools Håndrundsav med 1 oplader og 2 stk. Batteri. 24V. Ubrugt. +MOMS
8 dage, 02:25:31
Slut dato: 13.10.2024 20:50
82. Metal figurer på træ fod. 6792 Rømø
1 dage, 01:55:31
Slut dato: 06.10.2024 20:20
82. Forstærker. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. Forstærker. Deluxe 112. Fra USA. Med diverse kabler til. Brugt og stand ukendt. Fra dødsbo. MOMSFRI
700,00
1 dage, 00:55:31
Slut dato: 06.10.2024 19:20
21
22
23
24
Side 20 ud af 30