0,00 DKK
(0,00 EUR)
Slutter om: 8 dage, 00:43:50 | |
Slut dato: 13.10.2024 20:19 | |
Peder Evald Madsen (PEM) collager, 2 stk. Måler 29 x 21 cm. "Toppys i gult". "Toppys i hvidt og gult". Fra 1997-2009. Signeret/stemplet. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI