reset_filters Filter - Kategori: Dødsbo Sønderborg, 24189;

Står i 6270 Tønder. Forstærker - Hughes & Kettner. Vortex. 100 W. Der medfølger diverse kabler. Brugt og stand ukendt. Fra dødsbo. MOMSFRI
550,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 01:33:43
Slut dato: 06.10.2024 19:18
Peder Evald Madsen (PEM) collager. Fra 1997-2009. "Toppys + og kære". "Toppys + mølle". "Toppys og Sussifugl". Mål: 42 x 29,5 cm. Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 02:33:43
Slut dato: 13.10.2024 20:18
Står i 6270 Tønder. Banjo, guitar og tamporin. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 01:34:43
Slut dato: 06.10.2024 19:19
Peder Evald Madsen (PEM) collager, 4 stk. Måler 29 x 21 cm. "Toppys", "Toppys", "Syv Toppys + Mølle", "Ni Toppys i hvidt". Fra 1997-2009. Signeret/stemplet. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 02:34:43
Slut dato: 13.10.2024 20:19
2 stk. Svejsehjelm. Ubrugt + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 03:04:43
Slut dato: 13.10.2024 20:49
Står i 6792 Rømø. 5 stk. metal figurer i sølv på træplader/fod. 3 stk. er til lys (H. 20 cm) og 2 stk. som dekoration (H: 23 cm) Nypris 980 kr. Ubrugt. Fra butik. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 02:34:43
Slut dato: 06.10.2024 20:19
Står i 6792 Rømø. 2 stk. grå frøer i polyresin. De måler H: 53 og 42 cm. Nypris 960 kr. Ubrugt. Fra butik. +MOMS
200,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 02:34:43
Slut dato: 06.10.2024 20:19
Står i 6270 Tønder. 2 stk. Concept 500 højtalere. 10082. Serienr: 04. Brugt og stand ukendt. Fra dødsbo. MOMSFRI
1.000,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 01:34:43
Slut dato: 06.10.2024 19:19
Peder Evald Madsen (PEM) collager, 2 stk. Måler 29 x 21 cm. "Toppys i gult". "Toppys i hvidt og gult". Fra 1997-2009. Signeret/stemplet. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 02:34:43
Slut dato: 13.10.2024 20:19
Mini motorsav med 2 stk. batteri og ekstra tilbehør. Perfekt maskine som man kan holde nemt, håndholdt og nem at håndtere. Ubrugt + MOMS
200,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 03:04:43
Slut dato: 13.10.2024 20:49
4 stk. Tryghedsalarm med 3 stk. sendere i hver. Ideel tryghedsalarm som nemt aktiveres. Hjælper med at skræmme ubudne gæster væk og tilkalde hjælp. Tryk på knappen og sirenen både hyler og blinker. Hver pakke indeholder sirene, som kan bruges både in
0,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 03:04:43
Slut dato: 13.10.2024 20:49
Står i 6792 Rømø. 4 stk. Keramik vaser (Højeste måler 44 cm, laveste måler 33 cm.) og 2 stk. fade (L: 31 cm). I grå, sølv og beige farve. Nypris 1.585 kr. Ubrugt. Fra butik. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 02:34:43
Slut dato: 06.10.2024 20:19
Står i 6270 Tønder. Dymo 2000, Dymo 1000+, trådløs dørklokke, digital radio uden ledning, trådløs keybaord. Brugt og stand ukendt. Fra dødsbo. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 01:34:43
Slut dato: 06.10.2024 19:19
Peder Evald Madsen (PEM) maleri. Måler 21 x 14 cm. Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 02:34:43
Slut dato: 13.10.2024 20:19
Står i 6270 Tønder. 10 stk. 4K ultra HD Home theater boks. Ubrugte. Fra dødsbo. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 01:34:43
Slut dato: 06.10.2024 19:19
Peder Evald Madsen (PEM) - Blandede malerier & skitser. Tidlig tegning i ramme, som måler 18,5 x 28,5 cm. 3 stk. måler 30 x 42 cm. Maleri med får har klistermærke med PEM bagpå. Skitse-tegning er signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
100,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 02:34:43
Slut dato: 13.10.2024 20:19
Husqvarna 35 classic plæneklipper + MOMS
100,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 03:04:43
Slut dato: 13.10.2024 20:49
Står i 6792 Rømø. 8 dele håndlavet keramik - vase (H: 20 cm) og 7 stk. fade. 5 forskellige slags. Mindste fad er L: 27 cm. Største fad er Ø. 35 cm. Nypris 1.500 kr. Ubrugt. Fra butik. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 02:34:43
Slut dato: 06.10.2024 20:19
Står i 6792 Rømø. 5 stk. metal figurer i sølv på træplader/fod. Brug dem som dekoration eller lign. (H: 27,5 cm). Nypris 1.350 kr. Ubrugt. Fra butik. +MOMS
100,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 02:35:43
Slut dato: 06.10.2024 20:20
Står i 6270 Tønder. Trommesæt - Headliner brass. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
100,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 01:35:43
Slut dato: 06.10.2024 19:20
Peder Evald Madsen (PEM) maleri på plade. Måler 57 x 45 cm. Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 02:35:43
Slut dato: 13.10.2024 20:20
Dewalt kap-/geringssav d27111 + MOMS
550,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 03:05:43
Slut dato: 13.10.2024 20:50
K Tools Håndrundsav med 1 oplader og 2 stk. Batteri. 24V. Ubrugt. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 03:05:43
Slut dato: 13.10.2024 20:50
0,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 02:35:43
Slut dato: 06.10.2024 20:20
Står i 6270 Tønder. Forstærker. Deluxe 112. Fra USA. Med diverse kabler til. Brugt og stand ukendt. Fra dødsbo. MOMSFRI
700,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 01:35:43
Slut dato: 06.10.2024 19:20
Side 20 ud af 30