reset_filters Filter - Kategori: Volvo Amazon, 24096; 


Damecykel med 3 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 03:06:01
Slut dato: 12.05.2024 19:35
Står i 6360 Tinglev. Beton blander 220 volt. Brugt. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 10 dage, 03:26:01
Slut dato: 20.05.2024 19:55
Står i 6400 Sønderborg. Murcement fra weber. 25 kg per sække. 10 sække total. Gullex murcement A. Bindemidel som blandes med vand. + MOMS
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 10 dage, 03:36:01
Slut dato: 20.05.2024 20:05
50 x gennemsigtig fiskeline á 200M. Måler 0,35mm i diameter. Max 5,7kg. Nypris i alt ca. 800kr. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 03:21:01
Slut dato: 12.05.2024 19:50
Pioner ekspressen, vintage tog, med tilhørende vogn. Og Karl Bub Nürnberg (KBN) vintgae tog, med skinne... SE MERE
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 04:06:01
Slut dato: 12.05.2024 20:35
2 stk. smukke loungestole i flet. Med stel i krom. Måler ca. H76 x B60 x D73 x SH36 cm. Brugt men i pæn stand med misfarvninger/pletter på sæderne. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 10 dage, 03:51:01
Slut dato: 20.05.2024 20:20
Royal Swiss bestiksæt, 24 dele. Ubrugt og i original kuffert. + MOMS
Nuværende bud:
100,00 DKK




Lukket d. : 28.04.2024 19:41
Det klassiske krystalglas, taget ud fra sin oprindelige skala, giver en ny funktionalitet som en fin bordlampe, der ligner et champagneglas. Qeeboo er et italiensk next-generation mærke, der producerer spændende..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 10 dage, 03:51:01
Slut dato: 20.05.2024 20:20
3 stk. Marklin Shell vogne og 1 stk. Esso vogn. 2 stk Internationale vogne, hvor en er spise- og den anden sovevogn. Alle dele i HO. Samt modellastbil fra Coca Cola. Brugte og kan derfor have brugsspor/mangler......SE MERE
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 04:06:01
Slut dato: 12.05.2024 20:35
Royal Swiss knivsæt, 9 dele. Ubrugt og i original taske. +MOMS
Nuværende bud:
100,00 DKK




Lukket d. : 28.04.2024 19:41
Kraftworld motorsav 52cc, sværd 20, 2200 W. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 03:36:01
Slut dato: 12.05.2024 20:05
Batavus damecykel med 3 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 03:06:01
Slut dato: 12.05.2024 19:35
CLEANmaxx overfladerensere med sprayfunktion 50 ml i grå/grøn, 24 stk. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 03:21:01
Slut dato: 12.05.2024 19:50
Står i 6400 Sønderborg. Fliser med ru belægning. 20 x 20 cm. Farve G67. Serie : Basis 3* series. Ca 33 kasser i alt af 25 stk/kasse. Nogle er åbne og mangler nogle. Perfekt til vådrum eller andre skridsikre steder. Der tages forbehold for at nogle af
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 10 dage, 03:36:01
Slut dato: 20.05.2024 20:05
Står i 6400 Sønderborg. Fliser. 20 x 20 cm. 30 stk. per kasse. Ca 31 kasser i alt. Nuance 45D. Hvid. Code 0128674. Ubrugt og rest parti. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 10 dage, 03:36:01
Slut dato: 20.05.2024 20:05
Kommode i fyrretræ med 2 stk. skuffer. Måler H: 70 x B: 119 x D: 56 cm. Brugt, men i pæn stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 10 dage, 03:51:01
Slut dato: 20.05.2024 20:20
36 stk. Avita håndsprit 85%, 500 ML. Håndgel til hånd desinfektion. 20 pakker XL Nitrile handsker a´100 stk./pakke. Tynd og smidig engangshandsker, som
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 03:21:01
Slut dato: 12.05.2024 19:50
OREGON PowerSharp sværd, 2 stk. kæder & 2 stk. slibesten. Slib kæden på saven hurtigere. Man skal blot klemme en lille slibekassette fast på sværdet og køre saven i 3-5 sek. Sværene er 14 tommer og 36 cm. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
200,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 03:36:01
Slut dato: 12.05.2024 20:05
Rød Royal Swiss Støvsuger 2 i 1. 600 W. VC802-3. 0,8 liter. Ubrugt og i original emballge. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 28.04.2024 19:40
Diverse Reservedele hjul til cykler og Cykel holdere til bil. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 03:06:01
Slut dato: 12.05.2024 19:35
Hatsan luftgevær med tilhørende geværfoderal i imiteret læder til sikker opbevaring. Brugt, men i fin stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 04:06:01
Slut dato: 12.05.2024 20:35
Blå Royal Swiss Støvsuger 2 i 1. 600 W. VC802-3. 0,8 liter. Ubrugt og i original emballge. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 28.04.2024 19:46
Skruetrækkersæt med 6 dele, 12 sæt ialt. Samlet værdi ca. 550kr. Fra United. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 03:37:01
Slut dato: 12.05.2024 20:06
Cykler, 4 stk. Den ene mangler et sæde. Brugte. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 03:07:01
Slut dato: 12.05.2024 19:36
Står i 6400 Sønderborg. Blandet fliser. 20 x 20 cm i grå, fra villeroy og boch. Ca. 5 kasser med ca. 25 stk per kasse. 30 x 30 cm grå maleret. 20 x 20 cm der minder om. 10 x 30 cm i mathvid. 30 x 60 i mamoreret. Frise 7 x 60 cm. Mange dele. Se mere..
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 10 dage, 03:37:01
Slut dato: 20.05.2024 20:06
Side 10 ud af 24
Display