Auktionshuset Sønderjylland
Login
Brugernavn
Adgangskode
Husk mig
Log på
Glemt brugernavn?
Glemt adgangskode?
OPRET BRUGER LOGIN
Forside
Køb
Købsguide
Købsvilkår
Online auktioner
Fysiske auktioner
Salg
Salgsguide
Salgsvilkår
Fragt
Fragtmuligheder
Om os
Om Auktionshuset Sønderjylland
Ofte stillede spørgsmål
Vi tilbyder
Dødsboer
Konkurser
Maskiner, Køretøjer & Værktøjer
Runde tal
Kontakt
Vores team
Alle kategorier
Auktioner
Åbningstider 2024
Tilmeld dig vores nyhedsbrev
Cykler, 24136
Partivarer, 24137
Maskiner & værktøj, 24132
Ugens Kræs, 24133
Rundbuehaller, 24134
Pavillion, 24135
Crosser / Dirtbike, 24140
Plastkasser, 24143
Generatorer, 24144
Ude Maskiner, 24138
Veterankøretøjer, 24139
Ude Byggematerialer, 24141
Møbler, billeder & lamper, 24142
4. Kvartal ekstra salg
Betonsiloklodser / Beton legoklodser, 24145
Sommer auktion, 24147
Køkkenudstyr, 24146
Køkkenudstyr, 24116
Filter - Kategori: Plastkasser, 24083;
22. Damecykel
Damecykel med 3 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
1 dage, 02:36:14
Slut dato: 12.05.2024 19:35
22. Murcement weber, 10 sække. Står i 6400 Sønderborg
Står i 6400 Sønderborg. Murcement fra weber. 25 kg per sække. 10 sække total. Gullex murcement A. Bindemidel som blandes med vand. + MOMS
Nuværende bud:
100,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
9 dage, 03:06:14
Slut dato: 20.05.2024 20:05
22. Beton blander 220 volt. Står i 6360 Tinglev
Står i 6360 Tinglev. Beton blander 220 volt. Brugt. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
9 dage, 02:56:14
Slut dato: 20.05.2024 19:55
22. Fiskeline 200M Ø0,35mm 5,7kg, 50 stk.
50 x gennemsigtig fiskeline á 200M. Måler 0,35mm i diameter. Max 5,7kg. Nypris i alt ca. 800kr. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
1 dage, 02:51:14
Slut dato: 12.05.2024 19:50
22. Pioner ekspressen vintage tog og KBN vintage tog
Pioner ekspressen, vintage tog, med tilhørende vogn. Og Karl Bub Nürnberg (KBN) vintgae tog, med skinne... SE MERE
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
1 dage, 03:36:14
Slut dato: 12.05.2024 20:35
22. Loungestole i flet, 2 stk.
2 stk. smukke loungestole i flet. Med stel i krom. Måler ca. H76 x B60 x D73 x SH36 cm. Brugt men i pæn stand med misfarvninger/pletter på sæderne. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
9 dage, 03:21:14
Slut dato: 20.05.2024 20:20
22. Royal Swiss bestiksæt, 24 dele
Royal Swiss bestiksæt, 24 dele. Ubrugt og i original kuffert. + MOMS
Nuværende bud:
100,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 19:41
23. Goblets Bordlampe by Stefano Giovannoni, lille
Det klassiske krystalglas, taget ud fra sin oprindelige skala, giver en ny funktionalitet som en fin bordlampe, der ligner et champagneglas. Qeeboo er et italiensk next-generation mærke, der producerer spændende..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
9 dage, 03:21:14
Slut dato: 20.05.2024 20:20
23. Marklin Shell & Esso vogne, internationale spise og sove vogne, samt modelbil.
3 stk. Marklin Shell vogne og 1 stk. Esso vogn. 2 stk Internationale vogne, hvor en er spise- og den anden sovevogn. Alle dele i HO. Samt modellastbil fra Coca Cola. Brugte og kan derfor have brugsspor/mangler......SE MERE
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
1 dage, 03:36:14
Slut dato: 12.05.2024 20:35
23. Royal Swiss knivsæt, 9 dele
Royal Swiss knivsæt, 9 dele. Ubrugt og i original taske. +MOMS
Nuværende bud:
100,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 19:41
23. Kraftworld motorsav 52cc
Kraftworld motorsav 52cc, sværd 20, 2200 W. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
1 dage, 03:06:14
Slut dato: 12.05.2024 20:05
23. Batavus damecykel
Batavus damecykel med 3 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
1 dage, 02:36:14
Slut dato: 12.05.2024 19:35
23. CLEANmaxx overfladerensere, 24 stk.
CLEANmaxx overfladerensere med sprayfunktion 50 ml i grå/grøn, 24 stk. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
1 dage, 02:51:14
Slut dato: 12.05.2024 19:50
23. Stentøjsfliser. Står i 6400 Sønderborg
Står i 6400 Sønderborg. Fliser med ru belægning. 20 x 20 cm. Farve G67. Serie : Basis 3* series. Ca 33 kasser i alt af 25 stk/kasse. Nogle er åbne og mangler nogle. Perfekt til vådrum eller andre skridsikre steder. Der tages forbehold for at nogle af
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
9 dage, 03:06:14
Slut dato: 20.05.2024 20:05
24. Villeroy & Boch fliser. Står i 6400 Sønderborg
Står i 6400 Sønderborg. Fliser. 20 x 20 cm. 30 stk. per kasse. Ca 31 kasser i alt. Nuance 45D. Hvid. Code 0128674. Ubrugt og rest parti. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
9 dage, 03:06:14
Slut dato: 20.05.2024 20:05
24. Kommode i fyrretræ
Kommode i fyrretræ med 2 stk. skuffer. Måler H: 70 x B: 119 x D: 56 cm. Brugt, men i pæn stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
9 dage, 03:21:14
Slut dato: 20.05.2024 20:20
24. Avita sprit, 36 stk. Visir, 200 stk & handsker, 20 pk.
36 stk. Avita håndsprit 85%, 500 ML. Håndgel til hånd desinfektion. 20 pakker XL Nitrile handsker a´100 stk./pakke. Tynd og smidig engangshandsker, som
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
1 dage, 02:51:14
Slut dato: 12.05.2024 19:50
24. OREGON PowerSharp sværd, 2 stk. kæder
OREGON PowerSharp sværd, 2 stk. kæder & 2 stk. slibesten. Slib kæden på saven hurtigere. Man skal blot klemme en lille slibekassette fast på sværdet og køre saven i 3-5 sek. Sværene er 14 tommer og 36 cm. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
200,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
1 dage, 03:06:14
Slut dato: 12.05.2024 20:05
24. Royal Swiss støvsuger 2 i 1, rød
Rød Royal Swiss Støvsuger 2 i 1. 600 W. VC802-3. 0,8 liter. Ubrugt og i original emballge. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 19:40
24. Reservedele og Cykel holdere til bil
Diverse Reservedele hjul til cykler og Cykel holdere til bil. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
1 dage, 02:36:14
Slut dato: 12.05.2024 19:35
24. Hatsan luftgevær med geværfoderal.
Hatsan luftgevær med tilhørende geværfoderal i imiteret læder til sikker opbevaring. Brugt, men i fin stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
1 dage, 03:36:14
Slut dato: 12.05.2024 20:35
25. Royal Swiss støvsuger 2 i 1, blå
Blå Royal Swiss Støvsuger 2 i 1. 600 W. VC802-3. 0,8 liter. Ubrugt og i original emballge. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 19:46
25. Skruetrækkersæt med 6 dele, 12 sæt i alt
Skruetrækkersæt med 6 dele, 12 sæt ialt. Samlet værdi ca. 550kr. Fra United. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
1 dage, 03:07:14
Slut dato: 12.05.2024 20:06
25. Cykler, 4 stk.
Cykler, 4 stk. Den ene mangler et sæde. Brugte. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
1 dage, 02:37:14
Slut dato: 12.05.2024 19:36
25. Blandet fliser. Står i 6400 Sønderborg
Står i 6400 Sønderborg. Blandet fliser. 20 x 20 cm i grå, fra villeroy og boch. Ca. 5 kasser med ca. 25 stk per kasse. 30 x 30 cm grå maleret. 20 x 20 cm der minder om. 10 x 30 cm i mathvid. 30 x 60 i mamoreret. Frise 7 x 60 cm. Mange dele. Se mere..
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
9 dage, 03:07:14
Slut dato: 20.05.2024 20:06
Start
Forrige
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Næste
Slut
Side 10 ud af 24
Display
5
10
15
20
25
30
50
100
Alle