550,00 DKK
(73,91 EUR)
Slutter om: 3 dage, 17:24:53 | |
Slut dato: 22.09.2024 19:41 | |
Står i 6400 Sønderborg. Konferencebord med 13 stole. Bordet er elipse formet. 340 x 110 cm. H: 71,5 cm. Kirsebær stel og hvis malanin plade. Bordet er : Andersen design. Fra år 2017. Er lavet med 3 plader og kan samles sammen. Kan køres ind til et spisebord 190 cm. Konference stole, 13 stk. Med bøgekant. Stolene er fra d.24. maj år 2004. Alustel og med ryglæn i bøg. Betrukket med sort velur testil. Med brugsspor, ellers pæn stand + MOMS