0,00 DKK
(0,00 EUR)
Slut dato: 08.09.2024 19:46 | |
Sort TV møbel fra B&O. Bag lågen er der plads til alle ledninger, router mm. Mål: H: 36 cm x L: 120 cm x B: 42 cm. Har en smule brugsspor og ridser. MOMSFRI