2.000,00 DKK
(268,77 EUR)
Slutter om: 7 dage, 01:55:58 | |
Slut dato: 07.07.2024 20:48 | |
Står i 6200 Aabenraa. 2 stk. Hans Wegner Getama 284 lænestole. Med egetræs stel og med karry gule hynder i uld. H: 80 cm, SH: 42 cm. B:65 cm. Brugt, med brugsspor og bl.a. hul i under betrækket, samt mangler et par lædersnore. Fra oprydning. +MOMS