450,00 DKK
(60,47 EUR)
Slutter om: 01:35:46 | |
Slut dato: 30.06.2024 20:03 | |
Står i 6270 Tønder. Jens Quistgaard relief "Kronjyden" kaffestel. Dansk design. 31 dele - bl.a. kaffekopper, underkopper, smørskål med låg, æggebægere mm. Brugt, men uden skår. Fra dødsbo. MOMSFRI