1.350,00 DKK
(181,42 EUR)
Slut dato: 30.06.2024 20:03 | |
Står i 6270 Tønder. Teaktræs bakkebord på hjul og med flet hylde under. En tråd/flet er i stykker. Dansk design. Mål: L: 72,5 cm, B: 43,5 cm. H: 61 cm. Brugt, men med mininale brugsspor. Fra dødsbo. MOMSFRI