0,00 DKK
(0,00 EUR)
Slutter om: 5 dage, 03:58:16 | |
Slut dato: 07.07.2024 20:15 | |
Maleri, olie på lærred af Valdemar Magaard (1864-1937). Motiv lille pige ved alkove. Stil realisme. Mål H52xB60 cm. Original beskrivelse på bagside. Maleri i pæn stand. Ramme med mindre brugsspor. Brugt. MOMSFRI