4. Mercedes B 180, 2,0CDI årgang 2008. Står i 6270 Tønder

Status: Lukket
Vare nr.: 171264781089
16.600,00 DKK    (2.230,82 EUR)
Du skal være logget ind for at byde

Detaljer
Start dato: 09.04.2024 12:00
Slut dato: 21.04.2024 21:00
383 Hits
Rate: 4. Mercedes B 180, 2,0CDI årgang 2008. Står i 6270 Tønder
Du kan bedømme auktionarius vedrørende den måde auktionen blev gennemført på. Prøv at give en præcis og ærlig beskrivelse af din erfaring for at hjælpe andre, der vælger at lave forretninger med denne auktionarius
Din bedømmelse:
Skriv en kommentar til bedømmelsen

Står i 6270 Tønder. Mercedes B 180, 2,0CDI årgang 2008. Km ca. 322.000 (Stiger dagligt) Fik service for ca. 2000 km siden, heriblandt ny oli, oliefilter, dieselfilter, 2 støddæmpere, 2 forhjuls lejer, 2 tårn lejer og aircon fyldt op. Skal om registreres på stedet ved køb. Forbrug: 18km/L. . Fik anden motor sept/okt i 2022. Fra Tyskland. (Motor har ca. kørt 115.000 km) Har diverse små ridser og brugsspor. Udstyr : Esp, Multifunktionsrat, flere airbags, aftagelig træk, Fartpilot. Partikel filter. og 16"Allu Fælge m.205 / 65 / 16 dæk 70 / 80 % mønster. Men fremstår i ellers pæn stand. MOMSFRI