0,00 DKK
(0,00 EUR)
Slut dato: 21.04.2024 20:35 | |
3 stk. Marklin Shell vogne og 1 stk. Esso vogn. Brugte og kan derfor have brugsspor/mangler. De trænger til rengøring. Uden emballage. Fra inkarneret samler. MOMSFRI