reset_filters Filter - Kategori: Ugens Kræs, 24198;

Krystalglas 4 stk. - 2 stk. skåle, en frugtskål og 1 stk. vase. Laveste skål måler H9cm og vasen måler H21 cm. Den store frugtskål har diverse små skår rundt i kanten. Brugt. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 05:56:47
Slut dato: 07.07.2024 20:22
Peill vinglas "Granada" klar glas. 12 rødvin, 8 hvidvin. samt 8 portvinsglas ukendt design, samt 5 champagne skåle også ukendt design. Brugt, men i rigtig fin stand. Oprydningssalg. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 05:56:47
Slut dato: 07.07.2024 20:22
OBH Nordica damp strygejern, samt Bosch elpisker. Brugt, men i fin stand. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 05:57:47
Slut dato: 07.07.2024 20:23
Diverse elektronik. Højtalere og forstærker fra Medion, DVD afspiller, samt diverse kabler. Brugt men i fin stand. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 05:57:47
Slut dato: 07.07.2024 20:23
Hænge stol, safari stol, øl/vin køler fad, grill starter, kurv, blomsterkrukker i zink, små lanterner samt køletasker. Både nyt og lettere brugt. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 05:57:47
Slut dato: 07.07.2024 20:23
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 05:57:47
Slut dato: 07.07.2024 20:23
Oliemaleri af JANJE. Motiv Fjord i Grønland. Stil realisme. Mål H71xB98 cm. Maleri i pæn stand. Brugt. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 05:58:47
Slut dato: 07.07.2024 20:24
24 stk. smukke italienske krystal glas 20 cl. med twist-look. Kan bruges til champagne, vin, drinks og andet. Samlet værdi 1.200kr. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 05:58:47
Slut dato: 07.07.2024 20:24
Dele til scooter. Sidespejle, kædelås m.m. Brugt, fremtræder i pæn stand. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 05:58:47
Slut dato: 07.07.2024 20:24
Kronings batteri lader, med vejlednings modul, der indikerer, hvor meget der er opladet i batteriet. Kan sluttes til alle 12 V bly-syre batterier. Nypris: 690,- kr & Kronings luksus spejlsæt, der passer til 95 % af alle personbiler. Ombygningssæt med
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 05:58:47
Slut dato: 07.07.2024 20:24
22 dele Louise 2-tårnet pletsølv bestik og 21 dele andet pletsølv (bl.a. stemplet med fakkel). Trænger til pudsning. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 05:59:47
Slut dato: 07.07.2024 20:25
Ældre Søholm bordlampe model 1018. Med lampeskærm og stativ i beige. Brugt men i pæn stand. Måler H:26,5cm. til fatning og H:54cm. i alt. Samt Fine Bone China Crown platte og kniv. Platte måler Ø: 27 cm......SE MERE
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 05:59:47
Slut dato: 07.07.2024 20:25
Vintage kinesisk platte af porcelæn, som er håndmalet og produceret af Da Qing Qianlong Nian Zhi og måler Ø31cm. Og 2 stk. Bavaria platter, som er håndmalet er Duzaine. Fra omkring 1970'erne. Et stort tinfad med Ø32cm.... SE MERE
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 05:59:47
Slut dato: 07.07.2024 20:25
Smykker, ørestikkere 8 par og 4 halskæder. Brugt men i fin stand. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 05:59:47
Slut dato: 07.07.2024 20:25
Perlehalskæde med faux perler (umiddelbart glassten med perlemor maling). Måler 50 cm. i længden. Største perle måler Ø:1 cm. og mindste måler Ø:4 mm. Samlet vægt: ca. 36g. Brugt men i pæn..... SE MERE
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 06:00:47
Slut dato: 07.07.2024 20:26
2 stk. styrthjælme. Et stk. MT HELMETS, sort med neon gul staffering og skrift, samt indvendigt solvisir, der kan betjenes med en hånd. Str. M. Brugt, men fremstår i meget pæn stand og uden synlige skader. Samt et stk. LS2 hjelm.....SE MERE
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 06:00:47
Slut dato: 07.07.2024 20:26
Palleramme fyldt med ældre Anders And hæfter, Jumbo bøger samt andre bøger. Brugt. MOMSFRI
200,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 06:00:47
Slut dato: 07.07.2024 20:26
Side 3 ud af 3