reset_filters Filter - Kategori: Møbler, 24328;

Kragelund 3 personers sofa i lysegråt stof. Stor flyder med god plads. Den måler 225 x 90 cm. SH: 43 cm. Nypris 6.000 kr. Den er brugt, men i pæn stand. En smule fnuller på sæderne. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 00:14:22
Slut dato: 01.12.2024 19:45
NEW WORKS – Florence spisebord Ø: 90 cm. Med mørkegrå marmorplade og sort pulverlakeret stål stel. Designer: Knut Bendik Humlevik & Josefine Hedemann. Nypris 19.995 kr. Brugt og med ridser på bordpladen. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 00:14:22
Slut dato: 01.12.2024 19:45
3 stk. IKEA & Hay "Ypperlig" lænestol, i nylon materiale. Modellen er udgået i butikkerne. I fin stand. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 00:14:22
Slut dato: 01.12.2024 19:45
New Works Tembo lounge chair. Med stolens udvidede arme inviterer Tembo Lounge stolen dig ind til et dejligt og blødt kram. Designer: Nørgaard & Kechayas. Materiale: Skum, træ, tekstil og stål. Mål: H: 101,5 cm, B: 90 cm.. SE MERE..
500,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 00:14:22
Slut dato: 01.12.2024 19:45
2 & 3 personers LEKI sofaer i mørkegråt meleret uld stof og med mørk stel. De måler henholdvis 196 cm og 143 cm i længden. Begge måler 75 cm i bredden og SH 48 cm. Nypris for begge 12.000 kr. Brugt, men i meget pæn stand. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 00:15:22
Slut dato: 01.12.2024 19:46
Sofabord i hvid og eg. Den har 4 hjul - måler 74 x 128 x 35 cm. Har rum til blade, bøger, fjernbetjening mm. Nypris 9.500,- kr. Ubrugt, men oversete småfejl kan forekomme. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 00:15:22
Slut dato: 01.12.2024 19:46
2 stk. store flotte flyder fletstole, i robust kvalitet. Mål H95 x B69 x L58 xSH32 cm. Stolene er brugte, fremstår med patina, slid på maling. Uden hynder. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 00:15:22
Slut dato: 01.12.2024 19:46
Nordic Easy chair. Ryglænet kan indstilles i 3 positioner. I pæn stand. MOMSFRI
500,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 00:15:22
Slut dato: 01.12.2024 19:46
Farstrup lænestol med skammel. Ryglænet kan indstilles i flere positioner. I pæn stand. MOMSFRI
1.500,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 00:16:22
Slut dato: 01.12.2024 19:47
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 00:16:22
Slut dato: 01.12.2024 19:47
Blå sofaer - en 2. personers (L: 145 cm) og en 3 personers (L: 205 cm). Bredden er 77 cm. De er med lys bøg stel og blå uldstof. Hynderne er fastmonteret. Begge sofaer er stabile, de fremstår med en smule slid. 3 pers. sofaen har solblegning .. SE ME
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 00:16:22
Slut dato: 01.12.2024 19:47
Sybord på hjul fra 60'erne. Den har 1 stk. skuffe med inddeling, samt garnkurv flet. Den måler 65 x 41 x H: 52 cm. Dansk Møbelproducent. Med alm. brugsspor. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 00:16:22
Slut dato: 01.12.2024 19:47
6 stk. smukke støbe-jerns havestole malet i hvid. De måler H: 89 cm, B: 55 cm, SH: 47 cm. Der medfølger 6 stk. sædehynder, samt 6 stk. ryghynder. Brugte og med patina. MOMSFRI
550,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 00:17:22
Slut dato: 01.12.2024 19:48
Puf / fodskammel i gråmeleret stof. Den måler 65 x 50 cm. Brugt, men fin stand. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 00:17:22
Slut dato: 01.12.2024 19:48
Lille ældre skænk i træ med udskæringer, nøgle, bakke og klaplåge. Den måler 87 x 44 x 83 cm. Den er i pæn stand. Lille børnestol i træ fra 1960'erne, som har godt med patina. Billede/relief i træ, som måler 57 x 44 cm., i ok stand. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 00:17:22
Slut dato: 01.12.2024 19:48
Hvidmalet natbord med skuffe (51 x 36 x H: 54 cm), hvidmalet bord med opbevaring (37 x 76 x H: 50 cm.) og mintfarvet tallerkenrække (63 x 15 x H: 29 cm.) Brugte. Fra dødsbo. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 00:17:22
Slut dato: 01.12.2024 19:48
2 stk. lænestole med ko betræk. Brugte, MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 00:18:22
Slut dato: 01.12.2024 19:49
Smukt hjørneskab med 3 hylder i skabet forneden, åben hylde og 2 hylder i skabet øverst. Lågerne øverst er med farvet glas. Pæn stand og er lige blevet olieret. Skabet måler D: 90 x B: 50 x 186 cm høj. Små skrammer kan forekomme. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 00:18:22
Slut dato: 01.12.2024 19:49
Entre møbler eller brug dem på værelset, i stuen el. lign. Halvbord i eg med hylde. Mål: 71,5 cm, B: 86,5 cm, D: 40,5 cm. Lille almuemalet kommode med udskæringer. Mål: H: 76,5 cm, B: 68,5 cm, D: 36 cm. Brugte, dermed brugsspor. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 00:18:22
Slut dato: 01.12.2024 19:49
8 stk Findahl Mosbøl stole med betræk og teaktræs stel. Stellet har en del slid og brugsspor, betrækket trænger til rensning/rengøring. Er repareret med uoriginale skruer. Kan være limet sammen, og skruer kan være gået igennem. Brugt, +MOMS
100,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 00:18:22
Slut dato: 01.12.2024 19:49
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 00:19:22
Slut dato: 01.12.2024 19:50
Stol med armlæn og nappa betræk. Brugt, og dermed brugsspor. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 00:19:22
Slut dato: 01.12.2024 19:50
Eksklusivt bord i massiv valnøddetræ, 80 x 180 cm, H: 72 cm. Bordpladetykkelse er 20 mm massiv valnøddetræ og pladen har et flot spil. Bordet kan anvendes til mødebord, spisebord eller skrivebord. Nypris 30.997 kr. Ubrugt. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 00:19:22
Slut dato: 01.12.2024 19:50
Reolsystem fra PLUS Steel System. Bestående af 3 stk. stål ophæng og 9 stk. træhylder. Hylderne har mål L80xD21 cm. Ophæng måler L81 cm. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI.
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 00:19:22
Slut dato: 01.12.2024 19:50
Tobakskab med hylder og nøgle. Til ophæng. Mål: H: 75 cm, D: 20 cm. B: 52 cm. Brugt og dermed med bruggspor. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 00:20:22
Slut dato: 01.12.2024 19:51
Side 1 ud af 2