Dødsbo - Skærbæk, 24323
Plastkasser - Rødding, 24326
Ugens KRÆS, 24322
Tour de France udstillingscykel, 24325
Tæppefliser, 24327
Broderimaskine, 24329
Oprydning - Theodor Christiansen Aut. Elinstallatør, 24324
Bjørn Wiinblad grillbord, 24330
Møbler, 24328
Oprydning af bo - Varde, 24331
Spærtræ - Tinglev, 24335
LED Belysning, 24332
Oprydning fra bo - Bredebro, 24333
Lagerinventar - Rødding, 24334
Spejle, 24338
Køkkenudstyr, 24336
Luft til luft varmepumper, 24339
Oprydning for grossister, 24337
Luft til luft varmepumper, 24295
Oprydning fra leverandør, 24291
Filter - Kategori: Møbler, 24328;
1. Sofa, Kragelund, 3 personers, grå
Kragelund 3 personers sofa i lysegråt stof. Stor flyder med god plads. Den måler 225 x 90 cm. SH: 43 cm. Nypris 6.000 kr. Den er brugt, men i pæn stand. En smule fnuller på sæderne. MOMSFRI
4 dage, 00:14:22
Slut dato: 01.12.2024 19:45
2. NEW WORKS – Florence spisebord Ø: 90 cm.
NEW WORKS – Florence spisebord Ø: 90 cm. Med mørkegrå marmorplade og sort pulverlakeret stål stel. Designer: Knut Bendik Humlevik & Josefine Hedemann. Nypris 19.995 kr. Brugt og med ridser på bordpladen. +MOMS
4 dage, 00:14:22
Slut dato: 01.12.2024 19:45
3. IKEA & Hay Ypperlig lænestole, 3 stk.
3 stk. IKEA & Hay "Ypperlig" lænestol, i nylon materiale. Modellen er udgået i butikkerne. I fin stand. +MOMS
4 dage, 00:14:22
Slut dato: 01.12.2024 19:45
4. New Works Tembo lounge chair
New Works Tembo lounge chair. Med stolens udvidede arme inviterer Tembo Lounge stolen dig ind til et dejligt og blødt kram. Designer: Nørgaard & Kechayas. Materiale: Skum, træ, tekstil og stål. Mål: H: 101,5 cm, B: 90 cm.. SE MERE..
500,00
4 dage, 00:14:22
Slut dato: 01.12.2024 19:45
5. LEKI sofaer, 2 & 3 pers., i mørkegrå
2 & 3 personers LEKI sofaer i mørkegråt meleret uld stof og med mørk stel. De måler henholdvis 196 cm og 143 cm i længden. Begge måler 75 cm i bredden og SH 48 cm. Nypris for begge 12.000 kr. Brugt, men i meget pæn stand. MOMSFRI
4 dage, 00:15:22
Slut dato: 01.12.2024 19:46
6. Sofabord i hvid og eg.
Sofabord i hvid og eg. Den har 4 hjul - måler 74 x 128 x 35 cm. Har rum til blade, bøger, fjernbetjening mm. Nypris 9.500,- kr. Ubrugt, men oversete småfejl kan forekomme. MOMSFRI
4 dage, 00:15:22
Slut dato: 01.12.2024 19:46
7. Store flyder flet stole i hvid, 2 stk.
2 stk. store flotte flyder fletstole, i robust kvalitet. Mål H95 x B69 x L58 xSH32 cm. Stolene er brugte, fremstår med patina, slid på maling. Uden hynder. MOMSFRI
4 dage, 00:15:22
Slut dato: 01.12.2024 19:46
8. Nordic Easy chair
Nordic Easy chair. Ryglænet kan indstilles i 3 positioner. I pæn stand. MOMSFRI
500,00
4 dage, 00:15:22
Slut dato: 01.12.2024 19:46
9. Farstrup lænestol med skammel
Farstrup lænestol med skammel. Ryglænet kan indstilles i flere positioner. I pæn stand. MOMSFRI
1.500,00
4 dage, 00:16:22
Slut dato: 01.12.2024 19:47
10. Kommode i fyrretræ
4 dage, 00:16:22
Slut dato: 01.12.2024 19:47
11. Blå sofaer - 2'er og 3'er
Blå sofaer - en 2. personers (L: 145 cm) og en 3 personers (L: 205 cm). Bredden er 77 cm. De er med lys bøg stel og blå uldstof. Hynderne er fastmonteret. Begge sofaer er stabile, de fremstår med en smule slid. 3 pers. sofaen har solblegning .. SE ME
4 dage, 00:16:22
Slut dato: 01.12.2024 19:47
12. Ældre sybord på hjul
Sybord på hjul fra 60'erne. Den har 1 stk. skuffe med inddeling, samt garnkurv flet. Den måler 65 x 41 x H: 52 cm. Dansk Møbelproducent. Med alm. brugsspor. MOMSFRI
4 dage, 00:16:22
Slut dato: 01.12.2024 19:47
13. Støbejerns havestole, 6 stk.
6 stk. smukke støbe-jerns havestole malet i hvid. De måler H: 89 cm, B: 55 cm, SH: 47 cm. Der medfølger 6 stk. sædehynder, samt 6 stk. ryghynder. Brugte og med patina. MOMSFRI
550,00
4 dage, 00:17:22
Slut dato: 01.12.2024 19:48
14. Puf/fodskammel
Puf / fodskammel i gråmeleret stof. Den måler 65 x 50 cm. Brugt, men fin stand. MOMSFRI
4 dage, 00:17:22
Slut dato: 01.12.2024 19:48
15. Kommode, stol & billede
Lille ældre skænk i træ med udskæringer, nøgle, bakke og klaplåge. Den måler 87 x 44 x 83 cm. Den er i pæn stand. Lille børnestol i træ fra 1960'erne, som har godt med patina. Billede/relief i træ, som måler 57 x 44 cm., i ok stand. MOMSFRI
4 dage, 00:17:22
Slut dato: 01.12.2024 19:48
16. Natbord, bord med opbevaring og tallerkenrække
Hvidmalet natbord med skuffe (51 x 36 x H: 54 cm), hvidmalet bord med opbevaring (37 x 76 x H: 50 cm.) og mintfarvet tallerkenrække (63 x 15 x H: 29 cm.) Brugte. Fra dødsbo. MOMSFRI
4 dage, 00:17:22
Slut dato: 01.12.2024 19:48
17. Lænestole med ko betræk, 2 stk.
2 stk. lænestole med ko betræk. Brugte, MOMSFRI
4 dage, 00:18:22
Slut dato: 01.12.2024 19:49
18. Hjørneskab med farvet glas
Smukt hjørneskab med 3 hylder i skabet forneden, åben hylde og 2 hylder i skabet øverst. Lågerne øverst er med farvet glas. Pæn stand og er lige blevet olieret. Skabet måler D: 90 x B: 50 x 186 cm høj. Små skrammer kan forekomme. MOMSFRI
4 dage, 00:18:22
Slut dato: 01.12.2024 19:49
19. Entre møbler
Entre møbler eller brug dem på værelset, i stuen el. lign. Halvbord i eg med hylde. Mål: 71,5 cm, B: 86,5 cm, D: 40,5 cm. Lille almuemalet kommode med udskæringer. Mål: H: 76,5 cm, B: 68,5 cm, D: 36 cm. Brugte, dermed brugsspor. MOMSFRI
4 dage, 00:18:22
Slut dato: 01.12.2024 19:49
20. Findahl Mosbøl stole, 8 stk.
8 stk Findahl Mosbøl stole med betræk og teaktræs stel. Stellet har en del slid og brugsspor, betrækket trænger til rensning/rengøring. Er repareret med uoriginale skruer. Kan være limet sammen, og skruer kan være gået igennem. Brugt, +MOMS
4 dage, 00:18:22
Slut dato: 01.12.2024 19:49
21. Antikke engelske armstole, 2 stk.
4 dage, 00:19:22
Slut dato: 01.12.2024 19:50
22. Stol med armlæn og nappa betræk.
Stol med armlæn og nappa betræk. Brugt, og dermed brugsspor. MOMSFRI
4 dage, 00:19:22
Slut dato: 01.12.2024 19:50
23. Spisebord i massiv valnøddetræ, 80 x 180 cm
Eksklusivt bord i massiv valnøddetræ, 80 x 180 cm, H: 72 cm. Bordpladetykkelse er 20 mm massiv valnøddetræ og pladen har et flot spil. Bordet kan anvendes til mødebord, spisebord eller skrivebord. Nypris 30.997 kr. Ubrugt. +MOMS
4 dage, 00:19:22
Slut dato: 01.12.2024 19:50
24. Reolsystem fra PLUS Steel System.
Reolsystem fra PLUS Steel System. Bestående af 3 stk. stål ophæng og 9 stk. træhylder. Hylderne har mål L80xD21 cm. Ophæng måler L81 cm. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI.
4 dage, 00:19:22
Slut dato: 01.12.2024 19:50
25. Tobaksskab
Tobakskab med hylder og nøgle. Til ophæng. Mål: H: 75 cm, D: 20 cm. B: 52 cm. Brugt og dermed med bruggspor. MOMSFRI
4 dage, 00:20:22
Slut dato: 01.12.2024 19:51
1
2
Side 1 ud af 2