reset_filters Filter - Kategori: Køretøjer, 24277;

Yamaha Radian Motorcykel, 600 kb. Km står på 50541. Med registreringsattest. Uden plader. Skal synes. Fremstår i pæn stand. Salg for advokat. MOMSFRI
3.400,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 08:17:28
Slut dato: 13.10.2024 19:45
Skoda Fabia TDI 1,4. Årgang 2008. Ved sidste syn kørt 210.000 km. Holder syn til januar 2026. Mangler nyt batteri. Men kører fint. Står med vinterdæk på. Ok stand. Skal omregistreres ved afhentning. Brugt, fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
3.500,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 08:18:28
Slut dato: 13.10.2024 19:46
Dinli Quadzilla RS7, 4x4 årgang 2010. Indregistreret som køretøj. 2 akslet benziner. Køreklar vægt 340 kg, total tilladt vægt 550 kg, slagvolumen 695 cm3. Brændstof forbrug 21,6 /km. Med ny trækrem. Sidst synet forår 2023..... SE MERE
12.600,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 08:19:28
Slut dato: 13.10.2024 19:47
Skoda Octavia Combi Van. 1,9 Tdi. Registreringsdato: 11. juli 2007. 105 HK. Opgivet forbrug: 12,2km/l. Med anhængertræk. Km står på 264.231 km. Har diverse brugsspor. Kan ikke starte uden startkabler. Se mere....
1.600,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 08:20:28
Slut dato: 13.10.2024 19:48
EURO 2600 trailer. Ubrugt og helt ny. + MOMS
5.000,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 08:22:28
Slut dato: 13.10.2024 19:50
Böckmann T2v hestetrailer i glasfiber med svingbar rampe og svingbar panoramavindue over rampe. Godkendt til transport af dyr. Indregistreret oktober 1986. Egenvægt 675kg. Maksimallast 1025kg. Totalvægt 1700kg. Står uden plader... SE MERE
3.200,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 08:23:28
Slut dato: 13.10.2024 19:51
Peugeot 307, 2,0 I Cc. Registreringsdato: 2. Maj 2005. 12,2 km/l. 136 HK. Km 227.623. Med indbygget skærm. Skal omregistreres ved afhentning. Brugt. MOMSFRI
5.100,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 08:24:28
Slut dato: 13.10.2024 19:52