reset_filters Filter - Kategori: Designmøbler, 24287;

Brut spisebord som måler 260 x 85 x H: 73 cm. Navnet 'Brut' står for råt og ubehandlet. Designet af Konstantin Grcic. Med støbejernsstel i antracitgrå sammenføjet med en egetræsbåre. Pladen er i røggråt glas. Nypris 25.000 kr. Brugt.. SE MERE..
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 07:31:54
Slut dato: 27.10.2024 19:00
NEW WORKS – Florence spisebord Ø: 90 cm. Med mørkegrå marmorplade og sort pulverlakeret stål stel. Designer: Knut Bendik Humlevik & Josefine Hedemann. Nypris 19.995 kr. Brugt og med ridser på bordpladen. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 07:31:54
Slut dato: 27.10.2024 19:00
3 stk. IKEA & Hay "Ypperlig" lænestol, i nylon materiale. Modellen er udgået i butikkerne. I fin stand. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 07:31:54
Slut dato: 27.10.2024 19:00
New Works Tembo lounge chair. Med stolens udvidede arme inviterer Tembo Lounge stolen dig ind til et dejligt og blødt kram. Designer: Nørgaard & Kechayas. Materiale: Skum, træ, tekstil og stål. Mål: H: 101,5 cm, B: 90 cm.. SE MERE..
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 07:31:54
Slut dato: 27.10.2024 19:00
Space 5400 lænestol inkl. skammel, Made by IMG Norway. I sort læder. Nypris 17.000,- kr. I rigtig god stand, med enkelte små brugsspor. Med 360° drejefunktion, indstillelig ryglæn og justerbar nakkepude. Brugt, MOMSFRI
1.500,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 07:32:54
Slut dato: 27.10.2024 19:01
Sofabord i hvid og eg. Den har 4 hjul - måler 74 x 128 x 35 cm. Har rum til blade, bøger, fjernbetjening mm. Nypris 9.500,- kr. Ubrugt, men oversete småfejl kan forekomme. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 07:32:54
Slut dato: 27.10.2024 19:01
2 stk. store flotte flyder fletstole, i robust kvalitet. Mål H95 x B69 x L58 xSH32 cm. Stolene er brugte, fremstår med patina, slid på maling. Uden hynder. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 07:32:54
Slut dato: 27.10.2024 19:01
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 07:32:54
Slut dato: 27.10.2024 19:01
3 stk. La Fonda stole af Charles Eames, Hermann Miller edition. 1 stk. er med hjul under. Det orange betræk på alle 3 har brugsspor. Fra oprydning af kontor. +MOMS
100,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 07:33:54
Slut dato: 27.10.2024 19:02
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 07:33:54
Slut dato: 27.10.2024 19:02
Blå sofaer - en 2. personers (L: 145 cm) og en 3 personers (L: 205 cm). Bredden er 77 cm. De er med lys bøg stel og blå uldstof. Hynderne er fastmonteret. Begge sofaer er stabile, de fremstår med en smule slid. 3 pers. sofaen har solblegning .. SE ME
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 07:33:54
Slut dato: 27.10.2024 19:02
Sybord på hjul fra 60'erne. Den har 1 stk. skuffe med inddeling, samt garnkurv flet. Den måler 65 x 41 x H: 52 cm. Dansk Møbelproducent. Med alm. brugsspor. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 07:33:54
Slut dato: 27.10.2024 19:02
Finn Østergaard - Albert lænestol. Mål: H: 80 x B: 62 x D: 76 cm. Produceret af Kvist møbler. Bomuldsflettet, nakkepuden trænger til rensning. Den er gået en smule op i den ene side. Træstellet har brugsspor og kunne trænge til olie. Brugt, MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 07:34:54
Slut dato: 27.10.2024 19:03
Puf / fodskammel i gråmeleret stof. Den måler 65 x 50 cm. Brugt, men fin stand. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 07:34:54
Slut dato: 27.10.2024 19:03
Sofabord med glasplade og dekorative ben. Måler 130 cm x 70 cm x H: 50 cm. Brugt og med brugsspor. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 07:34:54
Slut dato: 27.10.2024 19:03
Sort TV møbel fra B&O. Bag lågen er der plads til alle ledninger, router mm. Mål: H: 36 cm x L: 120 cm x B: 42 cm. Har en smule brugsspor og ridser. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 07:34:54
Slut dato: 27.10.2024 19:03
4 stk. krostole i rød - Nesto. Med 3 stk. hynder. Brugte, og dermed brugsspor. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 07:35:54
Slut dato: 27.10.2024 19:04
Smukt hjørneskab med 3 hylder i skabet forneden, åben hylde og 2 hylder i skabet øverst. Lågerne øverst er med farvet glas. Pæn stand og er lige blevet olieret. Skabet måler D: 90 x B: 50 x 186 cm høj. Små skrammer kan forekomme. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 07:35:54
Slut dato: 27.10.2024 19:04
Entre møbler eller brug dem på værelset, i stuen el. lign. Halvbord i eg med hylde. Mål: 71,5 cm, B: 86,5 cm, D: 40,5 cm. Lille almuemalet kommode med udskæringer. Mål: H: 76,5 cm, B: 68,5 cm, D: 36 cm. Brugte, dermed brugsspor. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 07:35:54
Slut dato: 27.10.2024 19:04
Rundt spisebord i fyrtræ. Ø: 110 cm. Brugt og med brugssor. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 07:35:54
Slut dato: 27.10.2024 19:04
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 07:36:54
Slut dato: 27.10.2024 19:05
Stol med armlæn og nappa betræk. Brugt, og dermed brugsspor. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 07:36:54
Slut dato: 27.10.2024 19:05
Eksklusivt bord i massiv nøddetræ, 80 x 180 cm, H: 72 cm. Bordpladetykkelse er 20 mm massiv valnøddetræ og pladen har et flot spil. Bordet kan anvendes til mødebord, spisebord eller skrivebord. Nypris 30.997 kr. Ubrugt. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 07:36:54
Slut dato: 27.10.2024 19:05
Almuemalet tobalsskab som måler 65 x 31 cm. H: 62 cm. Med nøgle og hylde. Brugt og dermed brugsspor. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 07:36:54
Slut dato: 27.10.2024 19:05
Tobakskab med hylder og nøgle. Til ophæng. Mål: H: 75 cm, D: 20 cm. B: 52 cm. Brugt og dermed med bruggspor. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 07:37:54
Slut dato: 27.10.2024 19:06
Side 1 ud af 2