Auktionshuset Sønderjylland
Login
Brugernavn
Adgangskode
Husk mig
Log på
Glemt brugernavn?
Glemt adgangskode?
OPRET BRUGER LOGIN
Forside
Køb
Købsguide
Købsvilkår
Online auktioner
Fysiske auktioner
Salg
Salgsguide
Salgsvilkår
Fragt
Fragtmuligheder
Om os
Om Auktionshuset Sønderjylland
Ofte stillede spørgsmål
Vi tilbyder
Dødsboer
Konkurser
Maskiner, Køretøjer & Værktøjer
Runde tal
Kontakt
Vores team
Alle kategorier
Auktioner
Åbningstider 2024
Tilmeld dig vores nyhedsbrev
Forårsauktion, 24124
Rullebure, 24130
Paller & pallerammer, 24127
Halv- & helfabrikat, 24128
Både & tilbehør, 24125
Oprydnings salg, 24131
LEGO Technic, 24129
Betonsiloklodser / Beton legoklodser, 24126
Maskiner & værktøj, 24132
Køretøjer, 24138
Køkkenudstyr, 24116
Camping spejlsæt, 24115
Jakker & jakkesæt, 24117
Bang & Olufsen, 24122
Smykker & brillanter 24120
Oprydningssalg, 6261 Bredebro - 24121
Branddøre & Spærtræ, 24119
Kontor inventar, 24123
Kontormøbler - Skærbæk, 24118
4. Kvartal ekstra salg
Oprydning for ungdomsskole, 24114
Cykler, 24136
Filter - Kategori: Arbejdstøj & -sko, 22174;
45. Royal Swiss Køkkensæt, 10 dele
10 dele Royal Swiss køkkensæt i rustfrit stål. Bestående af 2,5 l. gryde med låg, 3,4 l. gryde med låg, 4,5 l. gryde med låg, 5,8 l. gryde med låg og 7,4 l. gryde med låg. Virker også til induktion. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 19:50
46. Stjerne lyskæder, 10 meter.
5 x 2 meter lyskæder med stjerner. 1 sektion er 2 meter og har 25 stk. nedhæng (140 cm), hvorpå der sidder ca. 19 stk. stjerner. Lyskæderne kan umiddelbart sættes sammen. Til 240 volt. Brugt, så enkelte pærer virker ikke. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
6 dage, 11:14:12
Slut dato: 05.05.2024 19:41
46. Royal swiss Køkkensæt, 12 dele
Royal swiss Køkkensæt, 12 dele. Virker også til induktion. Perfekt sæt til køkkenet. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 19:50
46. Linder inkas 525 Kano. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. Linder Kano - Inkas 525. 5 meter lang. Den måler B: 90 cm, H: 30 cm. I aluminium. Til max. 400 kg. Til 3 voksne. Der medfølger 3 årer, sæder, mm. Pæn stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
7.100,00
DKK
Lukket d. :
21.04.2024 20:30
46. Asmussen stumtjener i hvid & Vægtæppe i olivengrøn. 6780 Skærbæk
Står i 6780 Skærbæk. Asmussen stumtjener i hvid som måler H:180 cm. Brugt. Vægtæppe i olivengrøn med motiver af fugle. Måler 122 x 51 cm. Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 19:50
47. Linder inkas 525 Kano. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. Linder Kano - Inkas 525. 5 meter lang. Den måler B: 90 cm, H: 30 cm. I aluminium. Til max. 400 kg. Til 3 voksne. Der medfølger 3 årer, sæder, mm. Pæn stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
7.200,00
DKK
Lukket d. :
21.04.2024 20:30
47. Reol med jalousi låger, 4 stk. 6780 Skærbæk
Står i 6780 Skærbæk. 3 stk. reoler UDEN indhold med monteret overdel og med jalousilåger og 2x nøgler. Hvert måler B:116 x H:202 x D:45 cm. Brugt og den ene med skade. Alles låger mangler olie. 1 stk. Reol med monteret overdel og jalousi låge med nøg
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 19:55
47. Nerf gun, 6 stk.
Nerf gun, 6 stk. Med 10 skud i hver. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
6 dage, 11:14:12
Slut dato: 05.05.2024 19:41
47. Elefant riste, 16 stk, 6630 Rødding
Står i 6630 Rødding. Elefant riste, 16 stk. Måler mellem 1080-1060 L x 960-700 B x 30 H. Ubrugt og pæn stand. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
22.05.2022 20:15
47. Softicemaskine, 2 stk
2 stk. Softicemaskine. Model SIM1300, 1 liter kapacitet. Softice på 20-30 minutter. Fra United. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 19:50
48. Værktøjskuffert med værktøj
Værktøjskuffert med værktøj. På hjul og med teleskopisk håndtag, så den er nem at transportere frem og tilbage. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
250,00
DKK
Lukket d. :
20.11.2022 20:15
48. Elefant riste, 13 stk, 6630 Rødding
Står i 6630 Rødding. Elefant riste, 13 stk. Måler 1060 L x 960 B x 30 H. Ubrugt og pæn stand. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
22.05.2022 20:15
48. Caféborde, 3 stk.
3 caféborde med hvid bordplade, grå ben og fod. Bordene kan justeres under fødderne for stabilitet. Bordpladerne måler 60x70 og er ca. 75 cm. høje. Bordene er brugte med brugsspor, små fejl og mangler kan forekomme. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
6 dage, 11:14:12
Slut dato: 05.05.2024 19:41
48. Royal swiss knivsæt, 10 dele
Royal swiss knivsæt, 10 dele. Ubrugt og i original taske. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 19:50
48. Kajak. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. Grå kajak til 1 person. Den er 510 cm lang. Trænger til en rengøring og mangler 1 dæksluge. Brugt. MOMSFRI
Nuværende bud:
1.450,00
DKK
Lukket d. :
21.04.2024 20:30
49. Kajak. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. Blå kajak til 1 person. Den er 510 cm lang. Trænger til en rengøring. Brugt. MOMSFRI
Nuværende bud:
1.500,00
DKK
Lukket d. :
21.04.2024 20:31
49. Stigereol - 3x stiger og 22x hylder & Stigereoler i orange/rød, 3 sektioner. 6780 Skærbæk
Står i 6780 Skærbæk. Stigereol med 3x stiger og 22x hylder. UDEN indhold. Hver hylde måler 90 x 30 cm. og stige måler H:213 cm. Brugt. Stigereoler i orange/rød med 3 sektioner med bagbeklædning. Med hylder, endegavle og bogstøtter. 2x sektion måler 9
Nuværende bud:
100,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 19:56
49. Islande glas H16,5cm (31cl.), 77 stk.
77 stk Drinks/vandglas (H: 16,5 cm, 31 cl). Perfekte til gildesalen, kantinen, forsamlingshuset eller lign. Brugt men i pæn stand uden store skår. De er ikke undersøgt for mindre skår. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
6 dage, 11:15:12
Slut dato: 05.05.2024 19:42
49. Royal Swiss Køkkensæt, 10 dele
10 dele Royal Swiss køkkensæt i rustfrit stål. Bestående af 2,5 l. gryde med låg, 3,4 l. gryde med låg, 4,5 l. gryde med låg, 5,8 l. gryde med låg og 7,4 l. gryde med låg. Virker også til induktion. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 19:50
50. Hampstead Lighting Bach lysekrone, krom
Bach lysekronen er designet af Solzi Luce og fremstillet af Hampstead Lightning i Italien. Hver halogenpære er dækket af en mat hvid polycarbonatskærm. Brugt. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
12.06.2022 20:15
50. Royal Swiss Køkkensæt, 20 dele
Royal swiss Køkkensæt, 20 dele. Virker også til induktion. Perfekt sæt til køkkenet. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 19:50
INFO - LÆS FØR DU BYDER
Står i 6270 Tønder Udlevering: onsdag d. 24. april kl. 15.30-17.00. Adresse tilsendes når faktura er betalt. Sikr dig, at alt stemmer overens med billede og tekst, når du afhenter. Send en anden, hvis du selv er forhindret. Fragt er ikke mulig
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
21.04.2024 20:30
50. Hængekøjer i rød, 2 stk.
Hængekøjer 2 stk. i rød. Der er ikke noget mere sommerligt og tropisk som synet af en hængekøje. Slå den op, hvor du vil, og kom tættere på naturen. Ubrugt og i original emballage, men oversete fejl og mangler kan forekomme. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
6 dage, 11:15:12
Slut dato: 05.05.2024 19:42
50. Uindfattede brillanter, ca. 0.75 ct. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Uindfattede brillanter. ca. 0.75 ct. Farven er Wesselton - Top Crystal (H-I). Klarhed P (2). Ubrugte. Vurderet af specialist i år 2019 til 12.000,- kr. Oprydningssalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
3.300,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 20:06
51. Uindfattede brillanter. ca. 0.44 ct., 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Uindfattede marquiseformede brillanter. ca. 0.44 ct. Farven er Top Crystal cape (I-K). Klarhed SI2. Ubrugte, Vurderet af specialist i år 2019 til 5.000,- kr. Oprydningssalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
1.900,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 20:06
Start
Forrige
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Næste
Slut
Side 18 ud af 21
Display
5
10
15
20
25
30
50
100
Alle