Auktionshuset Sønderjylland
Login
Brugernavn
Adgangskode
Husk mig
Log på
Glemt brugernavn?
Glemt adgangskode?
OPRET BRUGER LOGIN
Forside
Køb
Købsguide
Købsvilkår
Online auktioner
Fysiske auktioner
Salg
Salgsguide
Salgsvilkår
Fragt
Fragtmuligheder
Om os
Om Auktionshuset Sønderjylland
Ofte stillede spørgsmål
Vi tilbyder
Dødsboer
Konkurser
Maskiner, Køretøjer & Værktøjer
Runde tal
Kontakt
Vores team
Alle kategorier
Auktioner
Åbningstider 2024
Tilmeld dig vores nyhedsbrev
Cykler, 24136
Partivarer, 24137
Maskiner & værktøj, 24132
Ugens Kræs, 24133
Rundbuehaller, 24134
Pavillion, 24135
Generatorer, 24144
Ude Maskiner, 24138
Veterankøretøjer, 24139
Crosser / Dirtbike, 24140
Plastkasser, 24143
Byggematerialer, 24141
Møbler, billeder & lamper, 24142
Forårsauktion, 24124
Rullebure, 24130
Halv- & helfabrikat, 24128
Oprydnings salg, 24131
LEGO Technic, 24129
Betonsiloklodser / Beton legoklodser, 24126
4. Kvartal ekstra salg
Filter - Kategori: Nyt til køkkenet, 22012;
26. Ældre cykel med lad
Ældre cykel med lad og støttehjul foran. Det ene af hjulene har det ikke så godt. Trænger til service. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
150,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 12:01:20
Slut dato: 12.05.2024 19:36
27. Action Kamera 4K Ultra HD kvalitet, 2 stk.
2 stk. Action Kamera 4K Ultra HD kvalitet. Med indbygget WIFI og styring via APP. Passer til både iPhones og Android telefoner. Inklusive vandtæt undervandshus, hjelm holder og stropper, cykelstyrs holder m.m. Nypris 1.599 kr. Fra United….SE MERE
Nuværende bud:
150,00
DKK
Lukket d. :
05.05.2024 19:40
27. Wire med krog, 5 stk
Wire med krog, 5 stk. 8 M. Afmonteret fra bådspil. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 12:31:20
Slut dato: 12.05.2024 20:06
27. Mustang cykel
Mustang cykel med 7 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 12:01:20
Slut dato: 12.05.2024 19:36
27. Goki Pedal Racerbil Grand Racer.
Fantastisk flot blå classic pedalbil fra Goki, er perfekt som første køretøj for børn fra 3 år og op. En perfekt gave til den lille racerkører. Mål H: 95 cm x L: 50 cm. Materiale: metal og plastik, i virkelig eksklusiv.....SE MERE
Nuværende bud:
100,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 13:01:20
Slut dato: 12.05.2024 20:36
27. Hampstead Lighting Bach lysekrone, krom
Bach lysekronen er designet af Solzi Luce og fremstillet af Hampstead Lightning i Italien. Hver halogenpære er dækket af en mat hvid polycarbonatskærm. Brugt. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
12.06.2022 20:10
27. Avita sprit, 36 stk. Visir, 200 stk. & handsker, 20 pk.
36 stk. Avita håndsprit 85%, 500 ML. Håndgel til hånd desinfektion. 20 pakker XL Nitrile handsker a´100 stk./pakke. Tynd og smidig engangshandsker, som er pudderfri og fødevaregodkendte. 200 stk, Visir m/velcro strop. Stabilt til ansigtet. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 12:16:20
Slut dato: 12.05.2024 19:51
28. Sengegavle og ender, 7 kasser, 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. 7 kasser sengegavle og sengeender. Måler 188 cm i længden. Ubrugte. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
05.05.2024 19:55
28. Bælter, mundbind, huer & tørklæde
Qnuz tørklæde, 2 stk. Pieces strik huer, 10 stk. mundbund i bomuld og 10 stk. bælter, mål 85-105 cm, hvor nypris er ca. 250 kr. pr. stk. bælte. Ubrugt, MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 13:01:20
Slut dato: 12.05.2024 20:36
28. Kaffekrus, flødekander og sukkerskåle, ca. 120 dele
Ca. 120 stk. blandede kaffekrus, 2 stk. flødekander og 2 stk. Sukkerskåle. I pæn stand og umiddelbart uden skår. Trænger til en vask på grund af støv. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
05.05.2024 19:40
28. Avita sprit - 36 stk. Visir - 200 stk. & handsker - 20 pakker
36 stk. Avita håndsprit 85%, 500 ML. Håndgel til hånd desinfektion. 20 pakker XL Nitrile handsker a´100 stk./pakke. Tynd og smidig engangshandsker, som er pudderfri og fødevaregodkendte. 200 stk, Visir m/velcro strop. Stabilt til ansigtet. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 12:16:20
Slut dato: 12.05.2024 19:51
28. Skæreskiver til jern/stål, 100 stk.
Ø125 mm skæreskiver til jern/stål, 50 stk i kasse. 2 kasser. Total 100 stk. Ubrugt. +MOMS
Nuværende bud:
150,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 12:31:20
Slut dato: 12.05.2024 20:06
28. Kildemoes cykel
Kildemoes cykel med 7 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 12:01:20
Slut dato: 12.05.2024 19:36
29. Avita sprit - 36 stk. & handsker - 20 pakker
36 stk. Avita håndsprit 85%, 500 ML. Håndgel til hånd desinfektion. 20 pakker XL Nitrile handsker a´100 stk./pakke. Tynd og smidig engangshandsker, som er pudderfri og fødevaregodkendte. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 12:17:20
Slut dato: 12.05.2024 19:52
29. Skæreskiver til jern/stål, 100 stk.
Ø125 mm skæreskiver til jern/stål, 50 stk i kasse. 2 kasser. Total 100 stk. Ubrugt. +MOMS
Nuværende bud:
100,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 12:32:20
Slut dato: 12.05.2024 20:07
29. EX607 pro cykel
EX607 pro cykel med 7 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 12:02:20
Slut dato: 12.05.2024 19:37
29. Glas, 96 stk.
96 stk. smukke glas. De er 12 cm høje og på fod. Kan bruges til vand, vin, drinks og andet. Brugt men i pæn stand uden store skår. De er ikke undersøgt for mindre skår. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
05.05.2024 19:40
29. Bælter, mundbind & huer
Forskellige bælter 11 stk. mål fra 85-105 cm, hvor nypris er ca. 250 kr. pr. stk. bælte. 2 strikhuer, 1 tørklæde samt 7 stk. mundbind i viscose. Ubrugt, MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 13:02:20
Slut dato: 12.05.2024 20:37
30. Smukke brune solbriller & LC nature solbriller
Kvalitets runde solbriller i brun (AI 15027 C8, 46, 21-145) & LC nature solbriller af 100 % bambus. Originale design solbriller fra oprydning hos optiker. Glas kan skiftes til styrkeglas ved optiker. Ubrugte, +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
05.05.2024 19:40
30. Phenumb Harpers snørrestøvler i str. 37
1 par Phenumb Harpers snørrestøvler i str. 37. Nypris 1.400kr. Ubrugt og i original emballage. Fra konkursbo. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 13:02:20
Slut dato: 12.05.2024 20:37
30. Avita sprit - 36 stk. & handsker - 20 pakker
36 stk. Avita håndsprit 85%, 500 ML. Håndgel til hånd desinfektion. 20 pakker XL Nitrile handsker a´100 stk./pakke. Tynd og smidig engangshandsker, som er pudderfri og fødevaregodkendte. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 12:17:20
Slut dato: 12.05.2024 19:52
30. Skæreskiver til jern/stål, 100 stk.
Ø125 mm skæreskiver til jern/stål, 50 stk i kasse. 2 kasser. Total 100 stk. Ubrugt. +MOMS
Nuværende bud:
100,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 12:32:20
Slut dato: 12.05.2024 20:07
30. Profex cykelværktøj kasse med 66 dele, 20 sæt.
Profex cykelværktøj kasse med 66 dele, 20 sæt. Ideelt sæt til at reparerede dine cykler med. Ubrugt og i original emballage. 2 yderkasser med 10 sæt i hver. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 12:02:20
Slut dato: 12.05.2024 19:37
31. K Tools værktøjsvogn, 225 dele
K Tools værktøjsvogn i sort med 225 dele rødt værktøj. Ved at fastgøre de medfølgende hjul, bliver den nem at transportere frem og tilbage. Ubrugt og med original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 12:32:20
Slut dato: 12.05.2024 20:07
31. Profex cykelværktøj kasse med 66 dele, 20 sæt.
Profex cykelværktøj kasse med 66 dele, 20 sæt. Ideelt sæt til at reparerede dine cykler med. Ubrugt og i original emballage. 2 yderkasser med 10 sæt i hver. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 12:02:20
Slut dato: 12.05.2024 19:37
Start
Forrige
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Næste
Slut
Side 13 ud af 24
Display
5
10
15
20
25
30
50
100
Alle