reset_filters Filter - Kategori: Jule mundbind og maske auktion, Løgumkloster, 20163; 


Blandet palle med 3 stk. hynder (1 stk. grå, 1 stk. stribet og 1 stk. sort), 2 stk. sorte selepuder, rulle hvid/cremefarvet filt, 10 meter insektnet (Hvid - 62 cm x 10 meter). Derudover diverse paraplyer. Noget brugt, andet ubrugt. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 02.05.2024 12:00
Slut dato: 12.05.2024 19:56
22 stk. LED loftarmaturer - Vårdrumsarmaturer. Sartano HN14590. G13 2 x 18 W. IP65. 230 v. Både runde og firkantede. Brugte og ubrugte, +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 02.05.2024 12:00
Slut dato: 12.05.2024 20:11
Smukke glaspendler. 6 kasser m. 2 stk. i hver. Lamperne passer perfekt i et moderne køkken, over et fritstående køkkenbord/koge-ø eller som en gruppe over et spisebord. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 02.05.2024 12:00
Slut dato: 12.05.2024 19:57
Står i 6780 Skærbæk. Stigereol med 3x stiger og 22x hylder. UDEN indhold. Hver hylde måler 90 x 30 cm. og stige måler H:213 cm. Brugt. Stigereoler i orange/rød med 3 sektioner med bagbeklædning. Med hylder, endegavle og bogstøtter. 2x sektion måler 9
Nuværende bud:
100,00 DKK




Lukket d. : 28.04.2024 19:56
Sej ATV til børn. Årgang 2020. 49 cc. Benzin. Med nøgle. Brugt, MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 02.05.2024 12:00
Slut dato: 12.05.2024 20:12
77 stk Drinks/vandglas (H: 16,5 cm, 31 cl). Perfekte til gildesalen, kantinen, forsamlingshuset eller lign. Brugt men i pæn stand uden store skår. De er ikke undersøgt for mindre skår. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 3 dage, 08:13:14
Slut dato: 05.05.2024 19:42
Bach lysekronen er designet af Solzi Luce og fremstillet af Hampstead Lightning i Italien. Hver halogenpære er dækket af en mat hvid polycarbonatskærm. Brugt. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 12.06.2022 20:15
36 stk. Avita håndsprit 85%, 500 ML. Håndgel til hånd desinfektion. 20 pakker XL Nitrile handsker a´100 stk./pakke. Tynd og smidig engangshandsker, som er pudderfri og fødevaregodkendte. 200 stk, Visir m/velcro strop. Stabilt til ansigtet. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 02.05.2024 12:00
Slut dato: 12.05.2024 19:57
Hængekøjer 2 stk. i rød. Der er ikke noget mere sommerligt og tropisk som synet af en hængekøje. Slå den op, hvor du vil, og kom tættere på naturen. Ubrugt og i original emballage, men oversete fejl og mangler kan forekomme. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 3 dage, 08:13:14
Slut dato: 05.05.2024 19:42
Palle med skralder til spændestropper - forskellige slags, nogle med korte håndtag, også kaldet trykskralder og andre med langt håndtag - trækskralde. Brugte, +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 02.05.2024 12:00
Slut dato: 12.05.2024 20:12
Palle med skralder til spændestropper - forskellige slags, nogle med korte håndtag, også kaldet trykskralder og andre med langt håndtag - trækskralde. Brugte, +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 02.05.2024 12:00
Slut dato: 12.05.2024 20:12
Ca. 55 salt & peber sæt, 54 stk. blandede vandglas og 35 stk. blandede serveringsfade. Heraf 4 stk klare glas fade ca. Ø33cm., 6 stk hvide porcelænsfade ca. Ø31cm., 17 stk aluminiumsfade ca. Ø32cm..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 3 dage, 08:13:14
Slut dato: 05.05.2024 19:42
LED lyskæderne, med 30 LED pærer, 96 stk. Lyskæderne er 3,2 meter lang og til ind dørs brug. Lyskæderne skal bruge 2 x AA batterier. i original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 02.05.2024 12:00
Slut dato: 12.05.2024 19:57
20 stk. Smukke sorte metalstjerner med kobberfarvet tråd og 15 LED lys i varm hvid farve. De er batteridrevet. De måler 30 cm i diameteren. De vil pynte flot i vinduerne, i udstillinger eller lign. Ubrugte. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 02.05.2024 12:00
Slut dato: 12.05.2024 19:57
Kvalitets runde solbriller i brun (AI 15027 C8, 46, 21-145) & kvalitets runde brune/gulige solbriller (AI 15027 C5, 46, 21-145). Originale design solbriller fra oprydning hos optiker. Glas kan skiftes til styrkeglas ved optiker. Ubrugte, +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 3 dage, 08:13:14
Slut dato: 05.05.2024 19:42
Palle med diverse værktøj - handsker, skruetrækkere, skrabere, håndlampe mm. Ubrugt, +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 02.05.2024 12:00
Slut dato: 12.05.2024 20:12
Originale kvalitets design solbriller, farve Havana gylden. & Kvalitets Sky eyewear solbriller, sort med glans. Originale design solbriller fra oprydning hos optiker. Vejl. udsalgspris 1.550.- kr. Glas kan skiftes til styrkeglas ved optiker. Ubrugte,
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 3 dage, 08:14:14
Slut dato: 05.05.2024 19:43
4 stk. snack fade med 4 rum, måler 27 x 27 cm. 34 stk. vandglas med mønster, 8,5 cm høje og 17 stk.vandglas 14 cm høje. Brugte, dog umiddelbart uden skår. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 26.02.2023 20:00
Sæby skjold kværn til korn. Brugt, +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 02.05.2024 12:00
Slut dato: 12.05.2024 20:13
USB lighter, 5 stk. Genopladelig USB lighter. Nå ned i den dybeste lysestage, med denne USB ligter´s 3600 fleksible lighter hoved. Opladning via USB kabel, USB kabel medfølger. I original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 02.05.2024 12:00
Slut dato: 12.05.2024 19:58
19 stk. Anne Black knager/greb i blank petroleums grøn, Værdi 1435 kr. 2 stk. d: 4,5 cm, 17 stk d: 3 cm. Der medfølger IKKE skruer til ophæng. Udgår af butikssortiment, +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 14.08.2022 20:30
ET / rumvæseb højtaler lampe fra Italienske Io-Lux DIA.SOUNDLampen kan indstilles i forskellige farver med den medfølgende fjernbetjening og farverne kan følge rytmen af musikken, som bliver afspillet via bluetooth..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 3 dage, 08:14:14
Slut dato: 05.05.2024 19:43
Led lyskæde med kugler, til ind dørs brug. 24 stk. Lyser i en pæn hvid farve. Er i alt 1,6 meter lang. 10 LED light, i lyskæden. I original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 02.05.2024 12:00
Slut dato: 12.05.2024 19:58
1 stk. Trellebor Twin 421 dæk - 320 / 60 - 12 IMP. Brugt, MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 02.05.2024 12:00
Slut dato: 12.05.2024 20:13
Antialgin 10 (10 liter) og Antialgin 50 (20 liter). Bruges til desinfektion af rengjorte emner mm. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 02.05.2024 12:00
Slut dato: 12.05.2024 20:13
Side 16 ud af 22
Display