reset_filters Filter - Kategori: Tøjpakke. 0 - 3 år. Pige. 20158;

Står i 6270 Tønder. Tello Drone. Model TLW004. Med joystik, hvor man kan sætte sin mobil til. Gamesir T1d. Virker med både Apple og Android. Med Graupner forhindings del. Ca. 120 x 120 x 120. Brugt få gange. Pæn stand. MOMSFRI
100,00 DKK

Lukket d. : 21.04.2024 20:30
Står i 6270 Tønder. Linder Kano - Inkas 525. 5 meter lang. Den måler B: 90 cm, H: 30 cm. I aluminium. Til max. 400 kg. Til 3 voksne. Der medfølger 3 årer, sæder, mm. Pæn stand. MOMSFRI
7.100,00 DKK

Lukket d. : 21.04.2024 20:30
Står i 6780 Skærbæk. Asmussen stumtjener i hvid som måler H:180 cm. Brugt. Vægtæppe i olivengrøn med motiver af fugle. Måler 122 x 51 cm. Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 19:49:02
Slut dato: 28.04.2024 19:50
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 19:40:02
0,00 DKK

Slutter om: 19:45:02
Slut dato: 28.04.2024 19:46
Nerf gun, 6 stk. Med 10 skud i hver. Ubrugt og i original emballage + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 19:40:02
0,00 DKK

Lukket d. : 22.05.2022 20:15
0,00 DKK

Slutter om: 19:45:02
Slut dato: 28.04.2024 19:46
7.200,00 DKK

Lukket d. : 21.04.2024 20:30
Står i 6780 Skærbæk. 3 stk. reoler UDEN indhold med monteret overdel og med jalousilåger og 2x nøgler. Hvert måler B:116 x H:202 x D:45 cm. Brugt og den ene med skade. Alles låger mangler olie. 1 stk. Reol med monteret overdel og jalousi låge med nøg
0,00 DKK

Slutter om: 19:50:02
Slut dato: 28.04.2024 19:51
Står i 6270 Tønder. Grå kajak til 1 person. Den er 510 cm lang. Trænger til en rengøring og mangler 1 dæksluge. Brugt. MOMSFRI
1.450,00 DKK

Lukket d. : 21.04.2024 20:30
250,00 DKK

Lukket d. : 20.11.2022 20:15
0,00 DKK

Lukket d. : 22.05.2022 20:15
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 19:40:02
0,00 DKK

Slutter om: 19:45:02
Slut dato: 28.04.2024 19:46
77 stk Drinks/vandglas (H: 16,5 cm, 31 cl). Perfekte til gildesalen, kantinen, forsamlingshuset eller lign. Brugt men i pæn stand uden store skår. De er ikke undersøgt for mindre skår. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 19:41:02
0,00 DKK

Slutter om: 19:46:02
Slut dato: 28.04.2024 19:47
Står i 6270 Tønder. Blå kajak til 1 person. Den er 510 cm lang. Trænger til en rengøring. Brugt. MOMSFRI
1.500,00 DKK

Lukket d. : 21.04.2024 20:31
0,00 DKK

Slutter om: 19:50:02
Slut dato: 28.04.2024 19:51
Står i 6270 Tønder Udlevering: onsdag d. 24. april kl. 15.30-17.00. Adresse tilsendes når faktura er betalt. Sikr dig, at alt stemmer overens med billede og tekst, når du afhenter. Send en anden, hvis du selv er forhindret. Fragt er ikke mulig
0,00 DKK

Lukket d. : 21.04.2024 20:30
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 19:41:02
Står i 6261 Bredebro. Uindfattede brillanter. ca. 0.75 ct. Farven er Wesselton - Top Crystal (H-I). Klarhed P (2). Ubrugte. Vurderet af specialist i år 2019 til 12.000,- kr. Oprydningssalg. MOMSFRI
3.500,00 DKK

Slutter om: 20:03:02
Slut dato: 28.04.2024 20:04
0,00 DKK

Lukket d. : 12.06.2022 20:15
0,00 DKK

Slutter om: 19:46:02
Slut dato: 28.04.2024 19:47
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 19:41:02
Side 18 ud af 21