Køretøjer, 24138
Camping spejlsæt, 24115
Smykker & brillanter 24120
Kontor inventar, 24123
Filter - Kategori: Online Vinduer og døre auktion, Løgumkloster 20152;
26. Sengegavle, 6 stk, 6270 Tønder
6 dage, 02:30:05
Slut dato: 05.05.2024 19:54
26. Royal swiss raclette 1200-1400W
26. Hjørneskrivebord med fodstøtte. 6780 Skærbæk
26. Fade og kageopsats. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Fade og kage opsats i pletsølv og porcelæn. 3 fade i pletsølv i str. 52x36 cm samt 2 stk. 45x32 cm. Skål i pletsølv måler 32x24x5 cm. Kageopsats Classic, Firkløveren i porcelæn. Mangler bundskrue til opsatsen. Mål Ø27 og Ø17 cm.
27. Stor urboks med 20 ure. 6261 Bredebro
500,00
27. Royal Swiss bestiksæt, 24 dele.
27. Hampstead Lighting Bach lysekrone, krom
27. Reoler med jalousi låge, 3 stk. 6780 Skærbæk
27. Action Kamera 4K Ultra HD kvalitet, 2 stk.
6 dage, 02:12:05
Slut dato: 05.05.2024 19:36
28. Sengegavle og ender, 7 kasser, 6270 Tønder
6 dage, 02:30:05
Slut dato: 05.05.2024 19:54
28. Kaffekrus, flødekander og sukkerskåle, ca. 120 dele
6 dage, 02:12:05
Slut dato: 05.05.2024 19:36
28. Hjørne skrivebord med kontorstol. 6780 Skærbæk
28. Royal Swiss juice presser
28. 2 stk. urbokse til 10 ure. 6261 Bredebro
29. Litografi af Siig. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Litografi af Siig. Mål B106xH106 cm. Abstrakt billede i varme farver. Malet træramme. Brugt. Oprydningssalg. MOMSFRI
401,00
29. Glas, 96 stk.
6 dage, 02:13:05
Slut dato: 05.05.2024 19:37
29. Royal swiss Køkkensæt, 12 dele
29. Arbejdsstation til kontor. 6780 Skærbæk
30. Smukke brune solbriller & LC nature solbriller
6 dage, 02:13:05
Slut dato: 05.05.2024 19:37
30. Royal Swiss Køkkensæt, 20 dele
30. Litografi af Siig. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Litografi af Siig. Mål H108xB108 cm. Abstrakt billede i varme farver. Malet træramme. Brugt. Oprydningssalg. MOMSFRI
200,00
31. Litografi af Siig. 6261 Bredebro
200,00
31. Royal swiss bestiksæt, 24 dele
31. Sengegavle og ender, 8 kasser. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. 8 stk sengegavle og ender i fyr med blå bejset stolper. Måler ca. 93 cm. i bredden. Ubrugte. MOMSFRI
6 dage, 02:30:05
Slut dato: 05.05.2024 19:54
31. Caféborde, 4 stk.
4 caféborde med hvid bordplade, grå ben og fod. Bordene kan justeres under fødderne for stabilitet. Bordpladerne måler 60x70 og er ca. 75 cm. høje. Bordene er brugte med brugsspor, små fejl og mangler kan forekomme. +MOMS
6 dage, 02:13:05
Slut dato: 05.05.2024 19:37
Side 13 ud af 19