reset_filters Filter - Kategori: Mover- og campingudstyr, del III, 2072; 


Blandet palle med spejle, dvd'er, lamper, kommode, knagerække mm. Brugt, MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 06:09:53
Slut dato: 12.05.2024 19:55
Stor zink balje af ældre dato, mål Ø: 78x62 cm, H: 30 cm. Samt antik kul spand, H: 57 cm. Perfekt som dekoration. Brugt. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 06:54:53
Slut dato: 12.05.2024 20:40
Grundfos el motor. Type: MGE71B4-19FT1. Ubrugt, +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 06:25:53
Slut dato: 12.05.2024 20:11
Blandet palle med bøger, knive, pærer, lamper, knager mm. Brugt, MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 06:10:53
Slut dato: 12.05.2024 19:56
Hænge stol, safari stol, øl/vin køler fad, grill starter, kurv, blomsterkrukker i zink, små lanterner samt køletasker. Både nyt og lettere brugt. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 06:55:53
Slut dato: 12.05.2024 20:41
Desert-/ørkenfarvet værkstedvogn af mærket Zarges. Den har været brugt i Afghanistan af det tyske forsvar. Med tekst og labels. Den er på hjul, har 2 låger, håndtag, opbevaringsmuligheder inden i og rum nedenunder skab. Brug evt. som..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:26
Stort parti skilåse. Mange stk. Skilåsen giver dig mulighed for at låse skiene fast til skistativer, træer, lygtepæle mm. og er også velegnet til blot at låse de to ski sammen mellem bindingerne, så de ikke lynhurtigt kan stjæles, fordi..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 06:10:53
Slut dato: 12.05.2024 19:56
Antik skrivemaskine Royal. Med arbejdsknapper. Skal serviceres, da den har stået stille gennem årene. Måler H25 x L30 x D40 cm. Produceret i USA. Brugt men i pæn stand i forhold til sin alder. Med patina. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 06:55:53
Slut dato: 12.05.2024 20:41
2-delt servante med spejl og udskæringer i fyrretræ. Måler H:180 x B:139 x D:61cm. Underdel er med 2 låger og 2 skuffer. Overdel er med spejl og 2 hylder. Brugt og med brugsspor. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:26
Exhausto Boksventilator BESF14641. Ubrugt, +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 06:25:53
Slut dato: 12.05.2024 20:11
4 stk. motorsave, dog to stk. uden klinge og kæde. Derudover hækkeklipper. De er ikke afprøvet, så om de virker vides ikke. Brugte, MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 06:25:53
Slut dato: 12.05.2024 20:11
Diverse personlig pleje produkter. Massage pistol, glattejern, barbermaskine, ørerensere. Noget ubrugt, andet lettere brugt. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 06:55:53
Slut dato: 12.05.2024 20:41
Står i 6630 Rødding. Elefant riste, 16 stk. Måler mellem 1080-1060 L x 960-700 B x 30 H. Ubrugt og pæn stand. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 22.05.2022 20:15
Parti med stikkontakter, forskellige slags pærter mm. Ubrugte, MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 06:10:53
Slut dato: 12.05.2024 19:56
2 stk. akrylmalerier på lærred med svæveramme i sort. Begge måler 104x84cm. Det ene er i blålige nuancer, og det andet er i mere grønlige nuancer. Signeret hhv. RJ og MV. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:26
Værktøjskuffert med værktøj. På hjul og med teleskopisk håndtag, så den er nem at transportere frem og tilbage. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
250,00 DKK




Lukket d. : 20.11.2022 20:15
Står i 6630 Rødding. Elefant riste, 13 stk. Måler 1060 L x 960 B x 30 H. Ubrugt og pæn stand. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 22.05.2022 20:15
Brug fantasien og kreativiteten på denne kvalitets kridttavle. Tavlens overflade er med en keramisk kridtoverflade i grøn. Måler ca. 185 x 120cm. Med gule/orange tern. Brugt og med brugsspor. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:26
Blandet palle med 3 stk. hynder (1 stk. grå, 1 stk. stribet og 1 stk. sort), 2 stk. sorte selepuder, rulle hvid/cremefarvet filt, 10 meter insektnet (Hvid - 62 cm x 10 meter). Derudover diverse paraplyer. Noget brugt, andet ubrugt. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 06:10:53
Slut dato: 12.05.2024 19:56
Gamle 78'er grammofonplader. Kasse med 85-100 stk. fordelt i genre og sprog. Brugte, men i fin stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 06:55:53
Slut dato: 12.05.2024 20:41
22 stk. LED loftarmaturer - Vårdrumsarmaturer. Sartano HN14590. G13 2 x 18 W. IP65. 230 v. Både runde og firkantede. Brugte og ubrugte, +MOMS
Nuværende bud:
350,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 06:25:53
Slut dato: 12.05.2024 20:11
Smukke glaspendler. 6 kasser m. 2 stk. i hver. Lamperne passer perfekt i et moderne køkken, over et fritstående køkkenbord/koge-ø eller som en gruppe over et spisebord. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 06:11:53
Slut dato: 12.05.2024 19:57
Sej ATV til børn. Årgang 2020. 49 cc. Benzin. Med nøgle. Brugt, MOMSFRI
Nuværende bud:
700,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 06:26:53
Slut dato: 12.05.2024 20:12
Forskellige DVD Collections, med bl.a. Matador, Krøniken, Ørnen, Nord & Syd, Linje 3 m.m. I alt 12 serier. Brugt og i pæn stand, ikke afprøvet. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 06:56:53
Slut dato: 12.05.2024 20:42
WOFI LED Vaasa stor og smuk loftslampe i unik design, bestående af 5 stk. ringe. Nypris ca. 4.000.- kr. Måler 114 cm x 87 cm. H: 21cm. 105 W. Lampen lyser i hvidt lys. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:27
Side 15 ud af 22
Display