Køretøjer, 24138
Smykker & brillanter 24120
Filter - Kategori: Online, konkurs salg, 1985;
27. Hampstead Lighting Bach lysekrone, krom
27. Reoler med jalousi låge, 3 stk. 6780 Skærbæk
27. Action Kamera 4K Ultra HD kvalitet, 2 stk.
5 dage, 10:56:46
Slut dato: 05.05.2024 19:36
27. Stor urboks med 20 ure. 6261 Bredebro
500,00
28. 2 stk. urbokse til 10 ure. 6261 Bredebro
28. Sengegavle og ender, 7 kasser, 6270 Tønder
5 dage, 11:14:46
Slut dato: 05.05.2024 19:54
28. Kaffekrus, flødekander og sukkerskåle, ca. 120 dele
5 dage, 10:56:46
Slut dato: 05.05.2024 19:36
28. Hjørne skrivebord med kontorstol. 6780 Skærbæk
29. Glas, 96 stk.
5 dage, 10:57:46
Slut dato: 05.05.2024 19:37
29. Arbejdsstation til kontor. 6780 Skærbæk
29. Litografi af Siig. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Litografi af Siig. Mål B106xH106 cm. Abstrakt billede i varme farver. Malet træramme. Brugt. Oprydningssalg. MOMSFRI
401,00
30. Litografi af Siig. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Litografi af Siig. Mål H108xB108 cm. Abstrakt billede i varme farver. Malet træramme. Brugt. Oprydningssalg. MOMSFRI
200,00
30. Smukke brune solbriller & LC nature solbriller
5 dage, 10:57:46
Slut dato: 05.05.2024 19:37
31. Royal swiss bestiksæt, 24 dele
31. Sengegavle og ender, 8 kasser. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. 8 stk sengegavle og ender i fyr med blå bejset stolper. Måler ca. 93 cm. i bredden. Ubrugte. MOMSFRI
5 dage, 11:14:46
Slut dato: 05.05.2024 19:54
31. Caféborde, 4 stk.
4 caféborde med hvid bordplade, grå ben og fod. Bordene kan justeres under fødderne for stabilitet. Bordpladerne måler 60x70 og er ca. 75 cm. høje. Bordene er brugte med brugsspor, små fejl og mangler kan forekomme. +MOMS
5 dage, 10:57:46
Slut dato: 05.05.2024 19:37
31. Litografi af Siig. 6261 Bredebro
200,00
32. Mobil telefon, AI, rosegold. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Ny AI Android telefon, rosegold. 32GB, 2 simkort. Stort kamera, høretelefoner, oplader samt gennemsigtigt cover. Ubrugt, i original emballage. Oprydningssalg. MOMSFRI
32. Sengegavle og ender, 8 kasser. 6270 Tønder
5 dage, 11:14:46
Slut dato: 05.05.2024 19:54
32. Arbjedsstation til kontor. 6780 Skærbæk
Står i 6780 Skærbæk. HP Compaq LA220wg skærm, HP tastatur, HP mus, musemåtte, Philips 720 transcription System, Canon Bubble Jet elektrisk lommeregner og underlag. Med ledninger og diverse kontorartikler. Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
32. Klare vaser, 32 stk.
5 dage, 10:57:46
Slut dato: 05.05.2024 19:37
33. Hübsch Bamboo Bukag Hanging Lamp og Au Maison Wire Antique Charcoal Lamp
Fin sort bambuslampe af Hübsch Ø42 og Au Maison Wire Antique Charcoal Lamp. Inklusiv 2 stk. Bloomingville Globe pære, 25W Halogen, Ø12,5. Nypris ca. 2.722,- Kan være returvare, men umiddelbart ingen fejl fundet. + MOMS
33. Sengegavle og ender, 8 kasser. 6270 Tønder
5 dage, 11:15:46
Slut dato: 05.05.2024 19:55
33. Islande glas H13cm (22cl.), 58 stk.
77 stk Drinks/vandglas (H: 13 cm, 22 cl). Perfekte til gildesalen, kantinen, forsamlingshuset eller lign. Brugt men i pæn stand uden store skår. De er ikke undersøgt for mindre skår. MOMSFRI
5 dage, 10:58:46
Slut dato: 05.05.2024 19:38
33. Hjørneskranke. 6780 Skærbæk
Står i 6780 Skærbæk. Hjørneskranke med hylde. Måler i alt B:200 x H:108 x D:80 cm. Består af 2 moduler som er monteret sammen. Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
6
Side 11 ud af 16