reset_filters Filter - Kategori: Online uge auktion 1964, Løgumkloster; 


Puk 1 spejl med belgisk AGC MIROX eco glas m. LED lys og baggrundsbelysning. Ø: 60 cm. Skjult ophæng og afstand til væg 25 mm. Spejltykkelse: 4 mm. Polerede kanter - ingen skarpe kanter. Ubrugt, original emballage. +MOMS. Mere tekst under billede.
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 16.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 20:26
2 stk. akrylmalerier på lærred med svæveramme i sort. Begge måler 104x84cm. Det ene er i blålige nuancer, og det andet er i mere grønlige nuancer. Signeret hhv. RJ og MV. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 00:41:40
Slut dato: 20.05.2024 20:26
2 stk. Softicemaskine. Model SIM1300, 1 liter kapacitet. Softice på 20-30 minutter. Fra United. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 28.04.2024 19:50
EX607 pro cykel med 7 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 12 dage, 00:11:40
Slut dato: 26.05.2024 19:56
4 stk. motorsave, dog to stk. uden klinge og kæde. Derudover hækkeklipper. De er ikke afprøvet, så om de virker vides ikke. Brugte, MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00 DKK




Lukket d. : 12.05.2024 20:15
Står i 6630 Rødding. Elefant riste, 16 stk. Måler mellem 1080-1060 L x 960-700 B x 30 H. Ubrugt og pæn stand. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 22.05.2022 20:15
Værktøjskuffert med værktøj. På hjul og med teleskopisk håndtag, så den er nem at transportere frem og tilbage. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
250,00 DKK




Lukket d. : 20.11.2022 20:15
Står i 6630 Rødding. Elefant riste, 13 stk. Måler 1060 L x 960 B x 30 H. Ubrugt og pæn stand. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 22.05.2022 20:15
Kvalitets runde solbriller i brun (AI 15027 C8, 46, 21-145) & LC nature solbriller af 100 % bambus. Originale design solbriller fra oprydning hos optiker. Glas kan skiftes til styrkeglas ved optiker. Ubrugte, +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 12 dage, 00:11:40
Slut dato: 26.05.2024 19:56
Brug fantasien og kreativiteten på denne kvalitets kridttavle. Tavlens overflade er med en keramisk kridtoverflade i grøn. Måler ca. 185 x 120cm. Med gule/orange tern. Brugt og med brugsspor. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 00:41:40
Slut dato: 20.05.2024 20:26
Puk 1 spejl med belgisk AGC MIROX eco glas m. LED lys og baggrundsbelysning. Ø: 60 cm. Skjult ophæng og afstand til væg 25 mm. Spejltykkelse: 4 mm. Polerede kanter - ingen skarpe kanter. Ubrugt, original emballage. +MOMS. Mere tekst under billede
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 16.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 20:26
Royal swiss knivsæt, 10 dele. Ubrugt og i original taske. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 28.04.2024 19:50
Gamle 78'er grammofonplader. Kasse med 85-100 stk. fordelt i genre og sprog. Brugte, men i fin stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 12.05.2024 20:45
22 stk. LED loftarmaturer - Vårdrumsarmaturer. Sartano HN14590. G13 2 x 18 W. IP65. 230 v. Både runde og firkantede. Brugte og ubrugte, +MOMS
Nuværende bud:
450,00 DKK




Lukket d. : 12.05.2024 20:15
10 dele Royal Swiss køkkensæt i rustfrit stål. Bestående af 2,5 l. gryde med låg, 3,4 l. gryde med låg, 4,5 l. gryde med låg, 5,8 l. gryde med låg og 7,4 l. gryde med låg. Virker også til induktion. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 28.04.2024 19:50
Sej ATV til børn. Årgang 2020. 49 cc. Benzin. Med nøgle. Brugt, MOMSFRI
Nuværende bud:
1.250,00 DKK




Lukket d. : 12.05.2024 20:15
WOFI LED Vaasa stor og smuk loftslampe i unik design, bestående af 5 stk. ringe. Nypris ca. 4.000.- kr. Måler 114 cm x 87 cm. H: 21cm. 105 W. Lampen lyser i hvidt lys. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 00:42:40
Slut dato: 20.05.2024 20:27
Baby Rabbit stol i smuk blå farve. Designet så børnene kan læne sig op ad ørene, side omvendt ved at ride på den eller ved at hvile armene på ørene. Den kan både bruges indendørs og udendørs. Lavet af polyethylen, måler 45 x 26..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 12 dage, 00:12:40
Slut dato: 26.05.2024 19:57
Forskellige DVD Collections, med bl.a. Matador, Krøniken, Ørnen, Nord & Syd, Linje 3 m.m. I alt 12 serier. Brugt og i pæn stand, ikke afprøvet. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 12.05.2024 20:45
Sandra 1 rundt spejl med super flot LED lys ramme. Ø: 60 cm. Kelvin 3000. IP44 godkendt. Lyset kommer fra en LED strip, som sidder på rammen på bagsiden af spejlet. Skjult ophæng og afstand til væg er 25 mm. Det lyser ud til..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 16.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 20:27
Ball pendler i grå med grøn stof ledning, 3 stk. Smarte pendler i rigtig fin stand. Brugt. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 12.05.2024 20:45
Sandra 1 rundt spejl med super flot LED lys ramme. Ø: 60 cm. Kelvin 3000. IP44 godkendt. Lyset kommer fra en LED strip, som sidder på rammen på bagsiden af spejlet. Skjult ophæng og afstand til væg er 25 mm. Det lyser ud til..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 16.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 20:27
Royal swiss Køkkensæt, 20 dele. Virker også til induktion. Perfekt sæt til køkkenet. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 28.04.2024 19:50
2 stk. stål skabe/reoler med 12 stk. duesalg i hver. Hvert skab måler 76 x 45 x 82 cm. Der er 4 stk. master nøgle til at åbne alle rum på samme tid. Der er nøgler til 19 ud af 24 dueslag. Brugt. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 00:42:40
Slut dato: 20.05.2024 20:27
Kildemoes cykel med 7 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 12 dage, 00:12:40
Slut dato: 26.05.2024 19:57
Side 20 ud af 27
Display