reset_filters Filter - Kategori: Plastkasser, 24309; 


Etly Klarborg æske med juletræsophæng. Årgang 2006. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI.
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 19:46:42
Slut dato: 17.11.2024 19:48
Står i 6230 Rødekro. DS Swedoor dør med alu. bund/beskyttelse. Måler 206,1 x 80,3 cm. D: 4,1 cm. Ubrugt og ok stand. En smule fugt skade i top. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 9 dage, 20:01:42
Slut dato: 24.11.2024 20:03
Georg Jensen juleornamenter 4 stk. Årstal 1991, 1994, 2001, 2009. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI.
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 19:46:42
Slut dato: 17.11.2024 19:48
Står i 6230 Rødekro. Master GW fiber glat Swedoor dør som måler 825 x 2040 x 40 cm. Hvid. Venstrehængt med 3 stk. ophæng. Ubrugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 9 dage, 20:01:42
Slut dato: 24.11.2024 20:03
Lia Hjerte bordlampe, forkortelsen af "Love is all", er en smuk og romantisk lampe. Lampen er dæmpbar. Står på fine træben. Nypris ca. 989,- kr. Måler 44,5 cm. i højden. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 19:31:42
Slut dato: 17.11.2024 19:33
Lyskæder med LED lys. Der er mellem 40-60 M ialt. Lyskæderne er med 120LED. Bruger 1 x main connector til kæderne. Denne medfølger IKKE. Men kan købes for 98.- kr pr stk hos forhandler. Brugte og virker +MOMS
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 9 dage, 19:46:42
Slut dato: 24.11.2024 19:48
1 kasse med i alt 24 pakker á 5 stk. plastopbevaringsbokse. I størrelserne 160, 300, 550, 1000 og 1500ml. Godkendt til mikroovn, opvaskemaskine, frost og fødevarer. Nypris 49,95kr. pr. pk. Ubrugte og i original emballage. Fra dansk grossist. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 9 dage, 19:36:42
Slut dato: 24.11.2024 19:38
Peder Evald Madsen (PEM) fuglebad i granit. Fra 2001. H: 12 cm. L: 48 cm, B: 30 cm. Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
Nuværende bud:
400,00 DKK




Lukket d. : 03.11.2024 20:06
2 stk. Svejsehjelm. Ubrugt + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 21:01:42
Slut dato: 17.11.2024 21:03
Udstillingspodier - Platform på hjul, som måler 63 x 83 x 17 cm. Lille podie/bord som måler 45 x 36 x 30 cm. Stort bord/podiesom måler 60x 60 x 36 cm. Brugt og med brugsspor. Fra konkurs. +MOMS
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 19:16:42
Slut dato: 17.11.2024 19:18
Står i 6650 Brørup. Radiator, 2 stk. I hvid. H: 90 x 60 cm på begge 2. Ubrugte. Oprydning fra EL-Grosist + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 20:01:42
Slut dato: 17.11.2024 20:03
Peder Evald Madsen (PEM) skulptur "Urtid med lynlås. Fra 1997. H: 21 cm. L: 20 cm. B: 21 cm. Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
Nuværende bud:
500,00 DKK




Lukket d. : 03.11.2024 20:11
Bad underskab måler 100 x 45 cm., H: 35,2 cm. Den er til vask, 1 stk skuffe. Den er uden front. Pladen måler 123 x 60 x 3 cm. Umiddelbart ubrugt. Fra konkurs. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 19:16:42
Slut dato: 17.11.2024 19:18
Står i 6650 Brørup. LED Lampe i aluminium. IP54. Type : Colorado. 7 pære x 1W. Til udendørs. Ubrugt og original emballage. Oprydning fra EL-Grosist + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 20:01:42
Slut dato: 17.11.2024 20:03
Flash Genopladelig LED Bordlampe designet som en lommelygte. Den er tænkt som et symbol på liv, fremgang og frelse, men også som et glimt i mørket, en ødelægger af skygger og et ikon for universets tvetydighed. Oplader..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 19:31:42
Slut dato: 17.11.2024 19:33
Lyskæder med LED lys. Der er mellem 40-60 M ialt. Lyskæderne er med 120LED. Bruger 1 x main connector til kæderne. Denne medfølger IKKE. Men kan købes for 98.- kr pr stk hos forhandler. Brugte og virker +MOMS
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 9 dage, 19:46:42
Slut dato: 24.11.2024 19:48
Blå Royal Swiss Støvsuger 2 i 1. 600 W. VC802-3. 0,8 liter. Ubrugt og i original emballge. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 9 dage, 19:36:42
Slut dato: 24.11.2024 19:38
Jetmaster værktøjsvogn med meget værktøj. Der er værktøj i 6 af skufferne. Hjulene ligger i den sidste. De medfølgende hjul kan monteres, så vognen er nem at transportere frem og tilbage. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Nuværende bud:
2.500,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 21:01:42
Slut dato: 17.11.2024 21:03
Dråbe lysstage fra Design Asmussen 24 karat guld belagt. Stjerne uro Karen Blixen Ø7,5 cm. George Jensen påskeæg ophæng forgyldt H8 cm. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI.
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 19:46:42
Slut dato: 17.11.2024 19:48
Står i 6230 Rødekro. 4 stk. Swedoor døre, 200GW- fiber/stål. Vådrumskvalitet. I hvid. De måler 925 x 2040 x 40 cm. Uden fyldninger. 3 stk. brugte og 1 stk. ubrugt. Ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 9 dage, 20:01:42
Slut dato: 24.11.2024 20:03
Georg Jensen top stjerne til juletræ. H24 cm. Inklusiv spiral. Kommer ikke i original kasse. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI.
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 19:47:42
Slut dato: 17.11.2024 19:49
Står i 6230 Rødekro. Udhus trædør som måler 102 x 82,5 cm. D: 4,8 cm. Med nøgle. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 9 dage, 20:02:42
Slut dato: 24.11.2024 20:04
Qnuz tørklæde, 2 stk. Pieces strik huer, 7 stk. mundbund i viskose og 11 stk. bælter, mål 80-100 cm, hvor nypris er ca. 250 kr. pr. bælte. Ubrugt, MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 19:32:42
Slut dato: 17.11.2024 19:34
Lyskæder med LED lys. Der er mellem 40-60 M ialt. Lyskæderne er med 120LED. Bruger 1 x main connector til kæderne. Denne medfølger IKKE. Men kan købes for 98.- kr pr stk hos forhandler. Brugte og virker +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 9 dage, 19:47:42
Slut dato: 24.11.2024 19:49
Rød Royal Swiss Støvsuger 2 i 1. 600 W. VC802-3. 0,8 liter. Ubrugt og i original emballge. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 9 dage, 19:37:42
Slut dato: 24.11.2024 19:39
Side 7 ud af 32
Display