reset_filters Filter - Kategori: Uge online auktion, Løgumkloster, 1938;

Finn Østergaard - Albert lænestol. Mål: H: 80 x B: 62 x D: 76 cm. Produceret af Kvist møbler. Bomuldsflettet og nakkepuden trænger til rensning. Den er gået en smule op i den ene side. Træstellet har brugsspor og kunne godt trænge til olie. Brugt, MO
0,00 DKK

Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:16
Kraftworld Benzin generator - KW8500. 1,8 KW. 50HZ. Vejer 40 kg. Silent model. Med 4 stk. stik (3 stk. AC220V og 1 stk. AC380V.) Voltmeter måler og sikring. Ubrugt og i original emballage + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 12 dage, 06:26:08
Slut dato: 20.05.2024 19:46
Blå crosser / dirtbike - 49cc og 10 tommer. Den har automatisk gearskifte. Med afbryderarmbånd, som stopper motorcyklen i tilfælde af fald. Motor: 1 cylinder / 2 takt. Køling: luft. Hastighed: 45 km/t. Usamlet og ubrugt. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 12 dage, 06:11:08
Slut dato: 20.05.2024 19:31
Centurion cykel med 8 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 06:11:08
Slut dato: 12.05.2024 19:31
Står i 6360 Tinglev. Kreaturvogn. Med stål bund. 4,10 m lang, 2 m bred, 1,6 m høj. Brugt. MOMSFRI
150,00 DKK

Slutter om: 12 dage, 06:31:08
Slut dato: 20.05.2024 19:51
Smuk Swarovski halskæde af ældre dato, med skønne naturfarvede sten. Hertil 2 sæt matchende ørestikkere af ukendt herkomst. Alt i fin stand, trænger til en rensning. Brugt. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 07:11:08
Slut dato: 12.05.2024 20:31
Ældre Søholm bordlampe model 1018. Med lampeskærm og stativ i beige. Brugt men i pæn stand. Måler H:26,5cm. til fatning og H:54cm. i alt. Samt Fine Bone China Crown platte og kniv. Platte måler Ø: 27 cm......SE MERE
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 07:11:08
Slut dato: 12.05.2024 20:31
Står i 6400 Sønderborg. PR stenvogn. B 50 cm x L 110 x H 47. Med håndbremse. Med gummidæk. Brugt, men fungerer . + MOMS
0,00 DKK

Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:01
Finn Østergaard - Albert lænestol med skammel. Mål: H: 80 x B: 62 x D: 76 cm. Produceret af Kvist møbler. Bomuldsflettet og nakkepuden trænger til rensning. Træstellet har brugsspor og kunne godt trænge til olie. Brugt, MOMSFRI
0,00 DKK

Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:16
0,00 DKK

Slutter om: 12 dage, 06:26:08
Slut dato: 20.05.2024 19:46
Orange crosser / dirtbike - 49cc og 10 tommer. Den har automatisk gearskifte. Med afbryderarmbånd, som stopper motorcyklen i tilfælde af fald. Motor: 1 cylinder / 2 takt. Køling: luft. Hastighed: 45 km/t. Usamlet og ubrugt. +MOMS !OBS: ORANGE farve!
0,00 DKK

Slutter om: 12 dage, 06:11:08
Slut dato: 20.05.2024 19:31
Busetto cykel med 3 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
100,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 06:11:08
Slut dato: 12.05.2024 19:31
Står i 6360 Tinglev. Foderhække i kraftige jern. 2,94 M bred. 3,2 M lang. Brugt. MOMSFRI
100,00 DKK

Slutter om: 12 dage, 06:31:08
Slut dato: 20.05.2024 19:51
Står i 6392 Bolderslev
0,00 DKK

Lukket d. : 29.10.2022 07:10
Low profile Jack stand. Ubrugt. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 06:41:08
Slut dato: 12.05.2024 20:01
Står i 6630 Rødding. 40 stk. Schäfer plastkasser i blå. Udvendig mål: 60 x 40 x 22 cm. Indvendig mål: 55,1 x 35,1 x 19,3 cm. Stærk stabelbar euro kasse i PP plast. Er frost-, varme- og fødevare godkendt. 42 liter. Samlet nypris ca. 10.000,- kr. Er le
0,00 DKK

Slutter om: 12 dage, 06:21:08
Slut dato: 20.05.2024 19:41
Kasse med 24 granater á 500 stk. 6mm softgunkugler. Total 12.000 kugler. I 4 forskellige farver. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 06:26:08
Slut dato: 12.05.2024 19:46
Vintage kinesisk platte af porcelæn, som er håndmalet og produceret af Da Qing Qianlong Nian Zhi og måler Ø31cm. Og 2 stk. Bavaria platter, som er håndmalet er Duzaine. Fra omkring 1970'erne. Et stort tinfad med Ø32cm.... SE MERE
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 07:11:08
Slut dato: 12.05.2024 20:31
0,00 DKK

Slutter om: 12 dage, 06:21:08
Slut dato: 20.05.2024 19:41
Balanceværktøj til kran. Max 750 kg. Ubrugt. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 06:41:08
Slut dato: 12.05.2024 20:01
0,00 DKK

Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:01
3 stk. kontorstole polsret med rødt tesktil. Måler H: 79 cm. Brugt men i pæn stand. +MOMS
0,00 DKK

Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:16
0,00 DKK

Slutter om: 12 dage, 06:26:08
Slut dato: 20.05.2024 19:46
Rød crosser / dirtbike - 49cc og 10 tommer. Den har automatisk gearskifte. Med afbryderarmbånd, som stopper motorcyklen i tilfælde af fald. Motor: 1 cylinder / 2 takt. Køling: luft. Hastighed: 45 km/t. Ubrugt, SAMLET og skal efterspændes. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 12 dage, 06:11:08
Slut dato: 20.05.2024 19:31
Trek mountainbike med 21 gear. Trænger til service. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 06:11:08
Slut dato: 12.05.2024 19:31
Side 4 ud af 22