reset_filters Filter - Kategori: Crosser / Dirtbike, 24249;

Peder Evald Madsen (PEM). Fiske-skrog skulpturer udført i messing. L: 31 og 23 cm, B: 8 og 11 cm. H: 2,5 cm. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
750,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 20:12:48
Slut dato: 22.09.2024 20:11
Står i 6400 Sønderborg. Lyddæmpene tavler. 4 plader af : 270 x 60 cm. Med rammer til 540 x 120 cm. I Bordeaux rød. Oprydning for institution. + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 20:42:48
Slut dato: 22.09.2024 20:41
0,00 DKK

Lukket d. : 22.05.2022 20:15
Flot mørkeblå kaffestel med guldkant af mærket Romanov Golden Collection. Bestående af i alt 8 sæt med kop, underkop og kagetallerken. I original emballage. Ubrugt. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 19:42:48
Slut dato: 29.09.2024 19:41
Står i 6200 Aabenraa. 3 stk. Pioneer høretelefoner i hvid. Brugte. Fra oprydning af kontor. +MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 15.09.2024 20:15
250,00 DKK

Lukket d. : 20.11.2022 20:15
0,00 DKK

Lukket d. : 22.05.2022 20:15
Kaffebrygger mrk. Severin, inkl. instruktionsbog, samt 4 krus, 4 skåle og 4 spiseskeer fra Bodum. Meget lidt brugt, i rigtig fin stand. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 19:42:48
Slut dato: 29.09.2024 19:41
Står i 6200 Aabenraa. Elektronik - Skærmkabler, netværkskabler, strømkabler, tasteturer, internetkabler, computertaske mm. Brugt. Fra oprydning af kontor. +MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 15.09.2024 20:15
Står i 6400 Sønderborg. Konferencebord med 13 stole. Bordet er elipse formet. 340 x 110 cm. H: 71,5 cm. Kirsebær stel og hvis malanin plade. Bordet er : Andersen design. Fra år 2017. Er lavet med 3 plader og kan samles sammen. SE MERE..
550,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 19:42:48
Slut dato: 22.09.2024 19:41
Står i 6760 Ribe. Originalt Poul Pava maleri. Måler: 124 x 124 cm. Er signeret for og bag. Fra 2010. I rustik svæveramme. Motiv : Many things are black and white. Pæn stand + MOMS
200,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 20:12:48
Slut dato: 29.09.2024 20:11
Peder Evald Madsen (PEM). 3 stk. skulpturer fra tidlig periode, udført i keramik. Hoved måler 10,5 x 7,5 cm. Blomsterstage måler Ø: 9,5 cm. H; 3 cm. Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 20:12:48
Slut dato: 22.09.2024 20:11
Står i 6400 Sønderborg. Lyddæmpene tavler. 2 plader af : 270 x 60 cm. Med rammer. I Bordeaux rød. Oprydning for institution. + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 20:42:48
Slut dato: 22.09.2024 20:41
Peder Evald Madsen (PEM). Skulptur udført i keramik, på løs opsats. I koboltblå farve. H: 15 cm, D: 9 cm, B: 15 cm. Fra 1987. Der er steder, hvor der er knækket noget af. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 20:13:48
Slut dato: 22.09.2024 20:12
Står i 6400 Sønderborg. Spejl med aluramme. Måler : 196 x 78 cm. Tykkelse på 6 cm. Pæn stand. Oprydning for institution. + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 20:43:48
Slut dato: 22.09.2024 20:42
Lion, den vilde dyreven fra Miffys eventyr er en sand beskytter og sørger for, at både børn og forældre får en vidunderlig aften. Højde: 25 cm. Materiale: Højkvalitets BPA-fri silikone. 6 dæmpningstrin inkl. nattilstand..... SE MERE
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 19:43:48
Slut dato: 29.09.2024 19:42
Står i 6200 Aabenraa. 4 stk IKEA signum kabelkanal, 70 cm. hver og diverse forlængerledninger. Brugt. Fra oprydning af kontor. +MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 15.09.2024 20:15
Står i 6400 Sønderborg. Spisebordslampe fra Louis Poulsen. Plate pendel. Måler : 140 x 35 cm. Total højde : 88 cm. I frostet glas og pulver lakeret grå. Køber skal selv afmontere. Pæn stand + MOMS
100,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 19:43:48
Slut dato: 22.09.2024 19:42
Står i 6270 Tønder. Sony TV - 48 tommer med sony soundroundanlæg, tv-bord, playstation 3, Numark pladespiller og diverse film. Brugt og stand ukendt. Fra dødsbo. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 20:43:48
Slut dato: 29.09.2024 20:42
Står i 6760 Ribe. Stumtjener fra Rexite. I alumininum. H: 170 cm. Med 8 knager. En dia på foden på : 40 cm. Har diverse brugsspor på foden, ellers pæn stand + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 20:13:48
Slut dato: 29.09.2024 20:12
Står i 6400 Sønderborg. Stumtjener med 12 knager. Lakeret bøg med alu stel. H: 75 cm. Bunden er 35 x 35 cm. Pæn stand + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 19:43:48
Slut dato: 22.09.2024 19:42
Står i 6270 Tønder. Samovar og 2 stk. platter. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 20:43:48
Slut dato: 29.09.2024 20:42
Står i 6760 Ribe. Reol / skænk, 3 stk. Både med låger, til hængearkiv og skuffer. Den ene er væghængt. I lys bøg, og nogle sorte overflade. 2 stk. måler : 80 x 46 cm. H: 90,5 cm. Uden indhold. 1 stk. 2 delt. I bøg og med sorte låger. Måler : 160 x 41
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 20:13:48
Slut dato: 29.09.2024 20:12
Peder Evald Madsen (PEM). Skulptur - træpinde med granitsten med snor. Der er 6 stk. sten. Længde på pinde: 55 cm. Bredde på sten ca: 6 cm. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 20:13:48
Slut dato: 22.09.2024 20:12
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 20:43:48
Slut dato: 22.09.2024 20:42
Side 24 ud af 29