Auktionshuset Sønderjylland
Login
Brugernavn
Adgangskode
Husk mig
Log på
Glemt brugernavn?
Glemt adgangskode?
OPRET BRUGER LOGIN
Forside
Køb
Købsguide
Købsvilkår
Online auktioner
Fysiske auktioner
Salg
Salgsguide
Salgsvilkår
Fragt
Fragtmuligheder
Om os
Om Auktionshuset Sønderjylland
Ofte stillede spørgsmål
Vi tilbyder
Dødsboer
Konkurser
Maskiner, Køretøjer & Værktøjer
Runde tal
Kontakt
Vores team
Alle kategorier
Auktioner
Åbningstider 2024
Tilmeld dig vores nyhedsbrev
Crosser / Dirtbike, 24140
Plastkasser, 24143
Generatorer, 24144
Ude Maskiner, 24138
Veterankøretøjer, 24139
Ude Byggematerialer, 24141
Møbler, billeder & lamper, 24142
Sommer auktion, 24147
Betonsiloklodser / Betonlegoklodser, 24145
Køkkenudstyr, 24146
Spejle, 24148
Paller & pallerammer, 24151
Værktøj og værktøjsvogne, 24150
Lagerinventar - Rødding, 24149
4. Kvartal ekstra salg
Køkkenudstyr, 24116
PH Artichoke - Koglen, 24153
Filter - Kategori: Ude auktion, 6971 Spjald, 1929;
48. Elefant riste, 13 stk, 6630 Rødding
Står i 6630 Rødding. Elefant riste, 13 stk. Måler 1060 L x 960 B x 30 H. Ubrugt og pæn stand. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
22.05.2022 20:15
48. Smukke brune solbriller & LC nature solbriller
Kvalitets runde solbriller i brun (AI 15027 C8, 46, 21-145) & LC nature solbriller af 100 % bambus. Originale design solbriller fra oprydning hos optiker. Glas kan skiftes til styrkeglas ved optiker. Ubrugte, +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
11 dage, 10:33:23
Slut dato: 26.05.2024 19:56
48. Kridt/skoletavle i grøn 185x120cm.
Brug fantasien og kreativiteten på denne kvalitets kridttavle. Tavlens overflade er med en keramisk kridtoverflade i grøn. Måler ca. 185 x 120cm. Med gule/orange tern. Brugt og med brugsspor. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
5 dage, 11:03:23
Slut dato: 20.05.2024 20:26
48. Royal swiss knivsæt, 10 dele
Royal swiss knivsæt, 10 dele. Ubrugt og i original taske. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 19:50
48. Puk 1 spejl med LED lys, Ø: 60 cm.
Puk 1 spejl med belgisk AGC MIROX eco glas m. LED lys og baggrundsbelysning. Ø: 60 cm. Skjult ophæng og afstand til væg 25 mm. Spejltykkelse: 4 mm. Polerede kanter - ingen skarpe kanter. Ubrugt, original emballage. +MOMS. Mere tekst under billede
Nuværende bud:
0,00
DKK
Start dato: 16.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 20:26
49. Sandra 1 spejl med LED lys, Ø: 60 cm.
Sandra 1 rundt spejl med super flot LED lys ramme. Ø: 60 cm. Kelvin 3000. IP44 godkendt. Lyset kommer fra en LED strip, som sidder på rammen på bagsiden af spejlet. Skjult ophæng og afstand til væg er 25 mm. Det lyser ud til..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00
DKK
Start dato: 16.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 20:27
49. WOFI LED Vaasa loftlampe med ring-design
WOFI LED Vaasa stor og smuk loftslampe i unik design, bestående af 5 stk. ringe. Nypris ca. 4.000.- kr. Måler 114 cm x 87 cm. H: 21cm. 105 W. Lampen lyser i hvidt lys. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
5 dage, 11:04:23
Slut dato: 20.05.2024 20:27
49. Baby Rabbit stol til børn, blå
Baby Rabbit stol i smuk blå farve. Designet så børnene kan læne sig op ad ørene, side omvendt ved at ride på den eller ved at hvile armene på ørene. Den kan både bruges indendørs og udendørs. Lavet af polyethylen, måler 45 x 26..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
11 dage, 10:34:23
Slut dato: 26.05.2024 19:57
49. Royal Swiss Køkkensæt, 10 dele
10 dele Royal Swiss køkkensæt i rustfrit stål. Bestående af 2,5 l. gryde med låg, 3,4 l. gryde med låg, 4,5 l. gryde med låg, 5,8 l. gryde med låg og 7,4 l. gryde med låg. Virker også til induktion. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 19:50
50. Royal Swiss Køkkensæt, 20 dele
Royal swiss Køkkensæt, 20 dele. Virker også til induktion. Perfekt sæt til køkkenet. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 19:50
50. Dueslag, 2 stk.
2 stk. stål skabe/reoler med 12 stk. duesalg i hver. Hvert skab måler 76 x 45 x 82 cm. Der er 4 stk. master nøgle til at åbne alle rum på samme tid. Der er nøgler til 19 ud af 24 dueslag. Brugt. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
5 dage, 11:04:23
Slut dato: 20.05.2024 20:27
50. Kildemoes cykel
Kildemoes cykel med 7 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
11 dage, 10:34:23
Slut dato: 26.05.2024 19:57
50. Sandra 1 spejl med LED lys, Ø: 60 cm.
Sandra 1 rundt spejl med super flot LED lys ramme. Ø: 60 cm. Kelvin 3000. IP44 godkendt. Lyset kommer fra en LED strip, som sidder på rammen på bagsiden af spejlet. Skjult ophæng og afstand til væg er 25 mm. Det lyser ud til..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00
DKK
Start dato: 16.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 20:27
50. Hampstead Lighting Bach lysekrone, krom
Bach lysekronen er designet af Solzi Luce og fremstillet af Hampstead Lightning i Italien. Hver halogenpære er dækket af en mat hvid polycarbonatskærm. Brugt. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
12.06.2022 20:15
51. Antikke engelske armstole, 2 stk.
2 stk. antikke engelske armstole i eg polstret med grønt velour. Måler H81cm. Brugt og med brugsspor. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
5 dage, 11:04:23
Slut dato: 20.05.2024 20:27
51. SuckCup, 4 stk.
SuckCup fra Celluless er en effektiv og naturlig hjemmebehandling, der bekæmper cellulite og giver en tonet og glat krop. Med to forskellige sugekopper og en dybdegående massage, aktiverer SuckCup'en cellefornyelsen og forbedrer blodcirkulationen, hv
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
11 dage, 10:34:23
Slut dato: 26.05.2024 19:57
52. Hængekøjer i rød, 2 stk.
Hængekøjer 2 stk. i rød. Der er ikke noget mere sommerligt og tropisk som synet af en hængekøje. Slå den op, hvor du vil, og kom tættere på naturen. Ubrugt og i original emballage, men oversete fejl og mangler kan forekomme. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
11 dage, 10:34:23
Slut dato: 26.05.2024 19:57
52. Hæve/sænke skrivebord, magasinholder, kontorstol mm.
Combiline manuelt hæve/sænke skrivebord med bue til stol som måler L:192 x D:135 x H:64 cm. (laveste funktion), magasinholder i alu, underlag til kontorstol, Abode InDesign, 1.5 og 2.0. Brugt men i pæn stand med brugsspor. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
5 dage, 11:04:23
Slut dato: 20.05.2024 20:27
53. Vandglas & snackfade
4 stk. snack fade med 4 rum, måler 27 x 27 cm. 34 stk. vandglas med mønster, 8,5 cm høje og 17 stk.vandglas 14 cm høje. Brugte, dog umiddelbart uden skår. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
26.02.2023 20:00
53. Baby Rabbit stol til børn, lampe
Baby Rabbit lampe med stik. Designet så børnene kan læne sig op ad ørene, side omvendt ved at ride på den eller ved at hvile armene på ørene. Den kan både bruges indendørs og udendørs. Lavet af polyethylen, måler 45 x 26..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
11 dage, 10:35:23
Slut dato: 26.05.2024 19:58
53. Engelsk ovalt sofabord i mahogni
Ældre engelsk ovalt sofabord i mahogni. Måler L:120 x B:85,5 x H57cm. Brugt men i pæn stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
5 dage, 11:05:23
Slut dato: 20.05.2024 20:28
54. Anne Black knager/greb i blank petroleumsgrøn, 19 stk.
19 stk. Anne Black knager/greb i blank petroleums grøn, Værdi 1435 kr. 2 stk. d: 4,5 cm, 17 stk d: 3 cm. Der medfølger IKKE skruer til ophæng. Udgår af butikssortiment, +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
14.08.2022 20:30
54. Skrivebord, reol og kontorstol
Skrivebord som måler L:150 x D:80 x H:76 cm. og reol på hjul med nøgle som måler H:68 x D:49 x B:48 cm. Begge er af birk. Samt kontorstol i rød på hjul. Brugt men i pæn stand med alm. brugsspor. Er lidt løs i bagpladen. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
5 dage, 11:05:23
Slut dato: 20.05.2024 20:28
54. Fiskeline 200M Ø0,35mm 5,7kg, ca, 108 stk.
Ca. 108 x gennemsigtig fiskeline á 200M. Måler 0,35mm i diameter. Max 5,7kg. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
11 dage, 10:35:23
Slut dato: 26.05.2024 19:58
55. Profex cykelværktøj kasse med 66 dele & cykellygte sæt, 10 stk. af hver.
Profex cykelværktøj kasse med 66 dele, 10 sæt. Ideelt sæt til at reparerede dine cykler med & 10 sæt cykellygter, med kraftigt og sikkert lys. Fra Power Beam. Perfekt sæt til cykelsæsonen. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
11 dage, 10:35:23
Slut dato: 26.05.2024 19:58
Start
Forrige
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Næste
Slut
Side 17 ud af 20
Display
5
10
15
20
25
30
50
100
Alle