reset_filters Filter - Kategori: Designerlamper & interiør, 24157;

Moment forstærker
300,00 DKK

Lukket d. : 02.01.2023 13:15
Står i 6400 Sønderborg. Kia ceed 1,4. Kørt 239.937 km. Pæn stand, dog med lidt rust på skærmene. Benzin. Vægt på påhængskøretøj: 1200 kg (Med bremser) 550 kg (Uden bremser) Registreringsdata: 17. marts 2008. 109HK, 16,4km/l. Står med plader. Registre
7.500,00 DKK

Lukket d. : 23.06.2024 21:00
Står i 6270 Tønder. Fritstående teaktræs skrivebord med 6 stk. skuffer. Med opbevaringshylder og udtræksplade. Dansk design m. flotte sidekanter. Mål: L: 160 cm, B: 80 cm, H: 69,5 cm. Pæn stand, minimale brugsspor. Nøgle medfølger. Fra dødsbo. MOMSFR
700,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 15:40:42
Slut dato: 30.06.2024 20:00
Står i 6630 Rødding. 3 fags stålreol. H: 2,7. Med 7 hylder. Hylderne er 12,5 x 40 cm. 300 kilo per hylde. Med 4 stiger og 21 hylder. Ny og ubrugt. Ny pris omkring 7000 - 8000kr. Oprydning for virksomhed + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 16:40:42
Slut dato: 07.07.2024 21:00
Står i 6200 Aabenraa, vest. Frontmonteret kost med Eurogrip beslag 1,3 M . Med sidekost og opsamlerkost. Fungerer. Brugt og ok stand. +MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 11.12.2022 20:55
Står i 6400 Sønderborg. Stort lot ældre marklin model tog. 4 logomotiver, 14 vogne, mange togskinner og ekstra udstyr. Skabet medfølger ikke. Oprydning fra dødsbo. MOMSFRI
1.300,00 DKK

Lukket d. : 23.06.2024 20:45
Står i 6240 Løgumkloster. Space 5400 lænestol inkl. skammel, Made by IMG Norway. I sort læder. Nypris 17.000,- kr. I rigtig god stand, med enkelte små brugsspor. Med 360° drejefunktion, indstillelig ryglæn og justerbar nakkepude. Brugt, MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 15:40:42
Slut dato: 07.07.2024 20:00
8 stk. knager i rustik hvid/cremefarvet. 4 stk. elgehoveder som måler H: 17 cm og B: 5,5 cm. 4 stk. firkant med fine detaljer, som måler H: 14,5 cm og B: 7 cm. Ubrugte, +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 15:40:42
Slut dato: 07.07.2024 20:00
Kraftworld Benzin generator - KW8500. 1,8 KW. 50HZ. Vejer 40 kg. Silent model. Med 4 stk. stik (3 stk. AC220V og 1 stk. AC380V.) Voltmeter måler og sikring. Ubrugt og i original emballage + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 16:20:42
Slut dato: 07.07.2024 20:40
Flot kuffertsæt i støvet grøn, med 3 hardcase kufferter i forskellige størrelser. Alle med kodelås. Mål lille H58xB38xD23 cm. mellem H69xB45xD28 cm. stor H79xB49xD31 cm. Perfekt til alle former for ferie. Ny, i original emballage. +MOMS
350,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 15:50:42
Slut dato: 07.07.2024 20:10
Står i 6760 Ribe. Kurve i forskellige størrelser og typer, lige fra opbevaring til pynt, samt bakke m.m. Den største har målene 37x37x36 cm og den mindste 22x15x10 cm. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 15:10:42
Slut dato: 30.06.2024 19:30
3 stk. containere - den blå er 240 liter, den sorte er 240 liter og den grønne er 340 liter. Alle på hjul. Perfekt til affald eller papir - den blå og sorte container har hul i låget. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. +MO
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 16:00:42
Slut dato: 07.07.2024 20:20
Står i 6200 Aabenraa. Værkstedskran - 2,5 tons. AC-kraner Viborg. Model W 25. Den måler B: 175 x H: 185 cm. Brugt og fra oprydning. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 16:25:42
Slut dato: 07.07.2024 20:45
Stor flot rundt tæppe i farve Texture Dusty green med syet kant. Med Ø 390 cm. Blødt og veluer struktur. Made in Denmark. Tæppet er rullet ud for at tage billeder og rullet sammen igen. Ubrugt og salg for advokat + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 15:55:42
Slut dato: 07.07.2024 20:15
Brynje sikkerhedssko i farven blåsort. Str. 41. Ny pris ca. 1.500. Fleksibel, let og slidstærk sikkerhedssko med justerbar Velcro¬Æ lukning. Af vandafvisende og åndbart microfiber med kun få syninger. Nem at rengøre. Ydersålen er af PU/gummi, som gør
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 16:05:42
Slut dato: 30.06.2024 20:25
Grill Bakker, ca. 144 stk. 24 bunder med 6 stk. 28 x 22,5 cm. Ubrugt og i original emballage + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 15:15:42
Slut dato: 30.06.2024 19:35
Står i 6093 Sjølund. 6 stk. Grand Cru kaffeglas. 6 stk. kaffe/glöck glas og 3 stk. Holmegaard Lotus lysestager. Brugt, men uden skår. Oprydning i bo. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 16:10:42
Slut dato: 30.06.2024 20:30
Solbrille fra Catherine De Merci. CDM 19S 18 CO2. Lune. 54-22 - 135. Med Etui til. Originale design solbriller fra oprydning hos optiker. Glas kan skiftes til styrkeglas ved optiker. Ubrugte, +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 15:25:42
Slut dato: 07.07.2024 19:45
Solbrille fra Catherine De Merci. CDM 19G S11/A 140. AMBRE. Med Etui til. Originale design solbriller fra oprydning hos optiker. Glas kan skiftes til styrkeglas ved optiker. Ubrugte, +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 15:25:42
Slut dato: 07.07.2024 19:45
Fint kuffertsæt i sort, med 3 hardcase kufferter i forskellige størrelser. Alle med kodelås. Mål lille H58xB38xD23 cm. mellem H69xB45xD28 cm. stor H79xB49xD31 cm. Perfekt til alle former for ferie. Ny, i original emballage. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 15:50:42
Slut dato: 07.07.2024 20:10
9 stk. knager i petroleumsgrøn med rustik look. De måler H: 16 cm og Ø: 8 cm. Ubrugte, +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 15:40:42
Slut dato: 07.07.2024 20:00
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 16:20:42
Slut dato: 07.07.2024 20:40
Står i 6240 Løgumkloster. Hjort Knudsen lænestol i sort læder. Med vippefunktion og sort rund fod. Brugt og med en smule brugsspor på armlæn og bagsiden. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 15:40:42
Slut dato: 07.07.2024 20:00
Står i 6760 Ribe. Flot sofa sæt bestående af sofa med alcantara stof i farven bordeaux med metalben. Mål L210xD90xH90xSH42 cm. Samt sofabord med laminat bordplade og egetræsben, samt stort tæppe/sengetæppe med....SE MERE
100,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 15:10:42
Slut dato: 30.06.2024 19:30
2 stk. containere - 660 liter, begge på hjul. Perfekt til affald, foder eller andet, der skal holdes lukkes eller tørt. Den ene låg har dog en revne. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 16:00:42
Slut dato: 07.07.2024 20:20
Side 2 ud af 31