reset_filters Filter - Kategori: Forårsauktion, 24124;

Peder Evald Madsen (PEM) maleri. Fra 1987. Måler 36 x 48 cm. Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 15:35:03
Slut dato: 03.11.2024 20:11
0,00 DKK

Lukket d. : 22.05.2022 20:15
WOFI 220-240V loftlampe med 4 x spot. Lampen måler 27,5 x 27,5 x 9 cm. Loftlampen er en udstillingsmodel og har få brugsspor. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 15:05:03
Slut dato: 10.11.2024 19:41
Peder Evald Madsen (PEM) maleri. "Overgang". Fra 1987. Måler 36 x 48 cm. Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
700,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 15:35:03
Slut dato: 03.11.2024 20:11
Messing standerlamper, som måler 150 cm i højden. Den er brugt og har diverse skrammer. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 15:05:03
Slut dato: 10.11.2024 19:41
250,00 DKK

Lukket d. : 20.11.2022 20:15
0,00 DKK

Lukket d. : 22.05.2022 20:15
Peder Evald Madsen (PEM). Skulptur/opsatser, samt plade udført i ler. Den ene opstats måler H: 16,5 cm, D: 9,5 cm, B: 8 cm. (Den er knækket på midten). Pladen måler 14 x 12,5 x 1,5 cm. Den anden opsats måler H: 19,5 cm. Fra dødsbo - salg for advokat.
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 15:35:03
Slut dato: 03.11.2024 20:11
Action by WOFI RGB LED loftslampe JANA, 2 stk. Nypris for 2 stk. ca. 1.000 kr. Ubrugt og i original emballage... SE MERE
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 15:06:03
Slut dato: 10.11.2024 19:42
Peder Evald Madsen (PEM). 3 stk. skulpturer fra tidlig periode, udført i keramik. Hoved måler 10,5 x 7,5 cm. Blomsterstage måler Ø: 9,5 cm. H; 3 cm. Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 15:36:03
Slut dato: 03.11.2024 20:12
0,00 DKK

Lukket d. : 12.06.2022 20:15
WOFI LED loftslampe 30W. Lampen lyser i farven hvid, og måler Ø: 45 cm x 12 cm. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 15:06:03
Slut dato: 10.11.2024 19:42
Peder Evald Madsen (PEM). 3 stk. skulpturer udført i granit. H: 12, 12 og 7 cm. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 15:36:03
Slut dato: 03.11.2024 20:12
2 stk. Clara Action by WOFI LED loftslamper. CLARA lampen lyser med starlight. Lampen måler Ø: 34 cm. Nypris for 2 stk. ca. 1.000kr. Ubrugt og i original emballage. MOMSFFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 15:06:03
Slut dato: 10.11.2024 19:42
Peder Evald Madsen (PEM) maleri. "Næbbet opstilling" fra 1987. Måler 36 x 48 cm. Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
250,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 15:36:03
Slut dato: 03.11.2024 20:12
Peder Evald Madsen (PEM). 3 stk. kvindelige skulpturer/figurer udført i messing. H: 26,5, 24,5 og 18 cm. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
200,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 15:36:03
Slut dato: 03.11.2024 20:12
4 stk. WOFI LED hvide loft- og væglamper. 2 stk. væglamper med 1 x LED spot - lampen måler L: 17 cm. B: 13 cm. 2 stk. væglamper med 2 x LED spots - lampen måler L: 40 cm og B: 18 cm. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 15:06:03
Slut dato: 10.11.2024 19:42
0,00 DKK

Lukket d. : 26.02.2023 20:00
4 stk. WOFI LED sorte loft- og væglamper. 2 stk. væglamper med 1 x LED spot - lampen måler L: 17 cm. B: 13 cm. 2 stk. væglamper med 2 x LED spots - lampen måler L: 40 cm og B: 18 cm. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 15:07:03
Slut dato: 10.11.2024 19:43
Peder Evald Madsen (PEM). 8 stk. skulpturer udført i keramik - glasrede fugle hoveder. Den højeste måler H: 18 cm og den mindste måler 9 cm. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 15:37:03
Slut dato: 03.11.2024 20:13
0,00 DKK

Lukket d. : 14.08.2022 20:30
Peder Evald Madsen (PEM) maleri. "Broen" fra 1987. Måler 36 x 48 cm. Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
250,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 15:37:03
Slut dato: 03.11.2024 20:13
WOFI LED Vaasa stor og smuk loftslampe i unik design, bestående af 5 stk. ringe. Nypris ca. 4.000.- kr. Målene er 114 cm x 87 cm. H: 21cm. 105 W. Lampen lyser i hvidt lys. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 15:07:03
Slut dato: 10.11.2024 19:43
Smukke glaspendler. 2 kasser m. 2 stk. i hver. Lamperne passer perfekt i et moderne køkken, over et fritstående køkkenbord/koge-ø eller som en gruppe over et spisebord. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
100,00 DKK

Slutter om: 9 dage, 15:07:03
Slut dato: 10.11.2024 19:43
Peder Evald Madsen (PEM). Diverse skulpturer - messing, keramik, granit, glas, træ mm. 17 dele. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 15:37:03
Slut dato: 03.11.2024 20:13
Side 19 ud af 23