Tæppefliser og tæpper, 24258
Dødsbo, 6240 Løgumkloster, 24259
Kontormøbler - Sønderborg, 24261
Brynje sikkerhedssko, 24263
PEM Skulpturer, 24260
Oprydning for sy værksted, Sønderborg, 24262
Dødsbo - Ribe, 24256
Køretøjer, Sønderborg. 24257
Lagerinventar - Rødding, 24253
Ugens KRÆS, 24252
Kontorinventar - Aabenraa, 24255
LED / Belysning, 24251
Oprydning salg - Vojens, 24254
Dødsbo - Tønder, 24265
Filter - Kategori: Elektronik & Legetøj, 24036;
57. Skulpturer af Peder Evald Madsen (PEM)
Peder Evald Madsen (PEM). 3 stk. skulpturer med huller, udført i ler. Den ene har en wire med sten. Fra 1993. Den store måler H: 18 cm, D: 10 cm, B: 5 cm. De to mindre måler ca. H: 16 cm, B: 9 cm, D: 5 cm. Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOM
5 dage, 23:06:47
Slut dato: 22.09.2024 20:14
57. Mannequin i tekstil, 4 stk. 6400 Sønderborg
Står i 6400 Sønderborg. Mannequin i tekstil, 4 stk. Uden fod. 2 mænd og 2 kvinder. Måler ca. H: 60 cm på kvinden, og 70 cm på manden. Oprydning for institution. + MOMS
5 dage, 23:36:47
Slut dato: 22.09.2024 20:44
57. Galv beskytter. Står i 6630 Rødding
Står i 6630 Rødding. Højde: 40 cm, Længde: 1,2M. Helt nye og aldrig været brugt. Ca. nypris. 3500kr. Oprydning for virksomhed + MOMS
57. Taske med fiskeudstyr
Taske med fiskeudstyr, som indeholder lille net, 2 stk. fiskestænger, 2 stk. hjul og diverse fiskegrej. Fint startsæt til fiskeri. Ubrugt. + MOMS
57. Diverse kontorartikler. 6200 Aabenraa
Står i 6200 Aabenraa. Diverse kontorartikler - papir, kuglepenne, fotopapir, lamineringspapir, skæremaskine, kuvertter, magasinholder mm. Brugt. Fra oprydning af kontor. +MOMS
200,00
57. Oval spisebord med 6 stole. 6760 Ribe
Står i 6760 Ribe. Oval spisebord med 6 stole. L:180, B:130, H:75 cm. (2 tillægs af 50 cm). Fra dødsbo. MOMSFRI
58. Rullevogn i alu. 6200 Aabenraa
Står i 6200 Aabenraa. Rullevogn i alu. med 3 stk. hylder og gummi-hjul med bremsekolds. Brugt. Fra oprydning af kontor. +MOMS
58. Diverse plet dele. 2 tårnet pletsølv. 6760 Ribe
Står i 6760 Ribe. Diverse plet dele. 2 tårnet pletsølv. Ca. 18 dele. Fra dødsbo. MOMSFRI
58. Skulpturer af Peder Evald Madsen (PEM)
Peder Evald Madsen (PEM). Skulpturer/opsatser, udført i ler. Fra 1993. Den store måler H: 16 cm, D: 15,5 cm, B: 11,5 cm. (den har løs top). Den mindre måler H: 14 cm, B: 7 cm, D: 7,5 cm. Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
5 dage, 23:06:47
Slut dato: 22.09.2024 20:14
58. Mini Mannequiner, 7 stk. 6400 Sønderborg
Står i 6400 Sønderborg. Mini Mannequiner, 7 stk. Med sort og måler 68 cm i Højden. Med bøgefod. 3 af dem mangler topafslutning. Oprydning for institution. + MOMS
5 dage, 23:36:47
Slut dato: 22.09.2024 20:44
58. Konferencebord med 5 stole. 6400 Sønderborg
Står i 6400 Sønderborg. Konferencebord med 5 stole. Bordet måler : 140 x 100 cm. Konference stole, 5 stk. Bøgekant. Stolene er fra d. 24. maj år 2004. Alustel og med ryglæn i bøg. Betrukket med sort velur testil. Med brugsspor, ellers pæn stand +MOMS
5 dage, 22:36:47
Slut dato: 22.09.2024 19:44
58. Hængekøjer multifarvet, 2 stk.
Hængekøjer 2 stk. multifarvet. Der er ikke noget mere sommerligt og tropisk som synet af en hængekøje. Slå den op, hvor du vil, og kom tættere på naturen. Ubrugt og i original emballage, men oversete fejl og mangler kan forekomme. +MOMS
58. Galv beskytter. Står i 6630 Rødding
59. Elefant riste, 19 stk, 6630 Rødding
Står i 6630 Rødding. Elefant riste, 19 stk. Måler 1040 L x 820 B x 20 H. Ubrugt og pæn stand. + MOMS
59. Schäfer plastkasser, 10 stk. Står i 6630 Rødding
Står i 6630 Rødding. 10 stk. Schäfer plastkasser i blå. Udvendig mål: 60 x 40 x 22 cm. Indvendig mål: 55,1 x 35,1 x 19,3 cm. Stærk stabelbar euro kasse i PP plast. Samlet nypris ca. 2.500,- kr. Er let brugte. O
59. Liggestol I orange, 2 stk.
Liggestol I orange, 2 stk. Ubrugte + MOMS
59. Skulptur af Peder Evald Madsen (PEM)
Peder Evald Madsen (PEM). Skulptur "urtid med snor" udført i granit, på løs sort opsats. H: 15 cm, D: 12 cm, B: 11 cm. Fra 1995. Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
5 dage, 23:06:47
Slut dato: 22.09.2024 20:14
59. Mannequin på fod, 3 stk. 6400 Sønderborg
Står i 6400 Sønderborg. Mannequin på fod, 3 stk. Kvinde torsoer. Bøgefod på 2 af dem. Ca. H:145 cm. Den ene med en model arm. Oprydning for institution. + MOMS
5 dage, 23:36:47
Slut dato: 22.09.2024 20:44
59. Køkken udstyr. 6200 Aabenraa
Står i 6200 Aabenraa. Køkkenudstyr - elkedel, brødrister, æggekoger, elpisker, el-hakker og bordblæser. Brugt. Fra oprydning af kontor. +MOMS
59. Diverse krystal, glas, vaser og kander. 6760 Ribe
Står i 6760 Ribe. Diverse krystal, glas, vaser og kander. Ca. 26 dele. Fra dødsbo. MOMSFRI
59. Spisebordslamp fra Loius Poulsen. 6400 Sønderborg
Står i 6400 Sønderborg. Spisebordslamp fra Loius Poulsen. Plate pendel. Måler : 140 x 35 cm. Total højde : 88 cm. I frostet glas og pulver lakeret grå. Pæn stand + MOMS
5 dage, 22:36:47
Slut dato: 22.09.2024 19:44
60. Stumtjener, Knax Loca. 6400 Sønderborg
Står i 6400 Sønderborg. Stumtjener, Knax Loca. H: 170 cm, Ø: 37 cm på foden. kirsebær træ, og med 12 kroge. Ny pris 1600kr. Pæn stand + MOMS
5 dage, 22:36:47
Slut dato: 22.09.2024 19:44
60. Skulptur af Peder Evald Madsen (PEM)
Peder Evald Madsen (PEM). Skulptur "mennesker" udført i keramik. H: 15 cm, D: 4 cm, B: 11 cm. Kan ikke stå selv. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
5 dage, 23:06:47
Slut dato: 22.09.2024 20:14
60. Mannequin på fod, 5 stk. 6400 Sønderborg
Står i 6400 Sønderborg. Mannequin på fod, 5 stk. Kvinde torsoer. Bøgefod på alle 5. Ca. H:143. Oprydning for institution. + MOMS
5 dage, 23:36:47
Slut dato: 22.09.2024 20:44
60. Elefant riste, 21 stk, 6630 Rødding
Står i 6630 Rødding. Elefant riste, 21 stk. Måler 1000 L x 1000 B x 20 H. Ubrugt og pæn stand. + MOMS
22
23
24
26
27
28
29
31
Side 27 ud af 33