reset_filters Filter - Kategori: Partivarer, 23264;

2 stk. Action by WOFI RGB LED loftslamper. JANA lampen har forskellige lysindstillinger - hvid, blå, grøn og rød - betjenes via fjernbetjening som medfølger. Mål: Ø: 28 cm. Nypris for 2 stk. ca. 1.000 kr. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 01:58:59
Slut dato: 10.11.2024 19:41
Georg Jensen JULENEGET juleornament fra 1998. Designet af Finn Næss-Schmidt. Juleuroen er udført i messing & forgyldt. I original emballage. Trænger til rengøring og bånd er en smule falmet. Brugt. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 02:43:59
Slut dato: 10.11.2024 20:26
Ældre vægur mrk. Westerstrands, Ur kasse i teak finer. Brugt, men fremstår i fin stand. MOMSFRI
100,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 01:58:59
Slut dato: 17.11.2024 19:41
Udstillingsmodel. Stan stå / støtte stol. Giver en god siddeholdning. Sæde polstret med sort textil. Stå / støtte stol med polstret sæde i sort med gummibelægning under træbasen. Sæde højde 51-76 cm. MOMSFRI
250,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 01:43:59
Slut dato: 17.11.2024 19:26
0,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 03:28:59
Slut dato: 17.11.2024 21:11
Kubik reol i eg fra Idé Møbler. Rigtig fin reol. Måler h: 71 b: 71 d: 32 cm. Der medfølger ophæng, samt ekstra låge og 2 stk. hylder. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI.
0,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 02:13:59
Slut dato: 17.11.2024 19:56
Står i 6650 Brørup. Diverse lot. Light controller, lampe, stik m.m. Mange dele. Ubrugt og demo modeller. Oprydning fra EL-Grosist + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 02:28:59
Slut dato: 17.11.2024 20:11
Står i 6650 Brørup. Uponor pumpe- og shuntgruppe Push 12/El-push 12. Ubrugt og i original emballage. Oprydning fra EL-Grosist + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 02:28:59
Slut dato: 17.11.2024 20:11
0,00 DKK

Lukket d. : 22.05.2022 20:15
WOFI 220-240V loftlampe med 4 x spot. Lampen måler 27,5 x 27,5 x 9 cm. Loftlampen er en udstillingsmodel og har få brugsspor. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 01:58:59
Slut dato: 10.11.2024 19:41
8 stk. knager - rustikke i rust look og måler H: 24 cm, B: 6 cm. Ubrugte, +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 01:58:59
Slut dato: 17.11.2024 19:41
Udstillingsmodel. Klassisk stol fra Kongeserien. Stolen er i ahorn med fletryg og stribet sæde. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 01:43:59
Slut dato: 17.11.2024 19:26
0,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 03:28:59
Slut dato: 17.11.2024 21:11
Reolsystem fra PLUS Steel System. Bestående af 3 stk. stål ophæng og 9 stk. træhylder. Hylderne har mål L80xD21 cm. Ophæng måler L81 cm. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI.
0,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 02:13:59
Slut dato: 17.11.2024 19:56
Står i 6650 Brørup. Uponor Wisbo WGF/WTF. Ubrugt og i original emballage. Oprydning fra EL-Grosist + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 02:28:59
Slut dato: 17.11.2024 20:11
Messing standerlamper, som måler 150 cm i højden. Den er brugt og har diverse skrammer. MOMSFRI
100,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 01:58:59
Slut dato: 10.11.2024 19:41
250,00 DKK

Lukket d. : 20.11.2022 20:15
0,00 DKK

Lukket d. : 22.05.2022 20:15
Gloria, Bavaria, Austria mm. kaffe- og underkopper, 20 dele - 7 stk. kopper, 7 stk. underkopper og 6 stk. kagetallerkner. Brugt men i pæn stand uden store skår. De er ikke undersøgt for mindre skår. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 01:58:59
Slut dato: 17.11.2024 19:41
K Tools værktøjsvogn i sort med 225 dele rødt værktøj. Ved at fastgøre de medfølgende hjul, bliver den nem at transportere frem og tilbage. Ubrugt og med original emballage. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 03:28:59
Slut dato: 17.11.2024 21:11
Ubrugt Malmstol High 5 med nakkestøtte, i sort uld. Stolen er nem at komme af og på. Sadelsæde og indstilleligt ryglæn. God til f.eks. receptionsarbejdet. Stolen har en kvalitet, så den holder i mange år ved daglig brug. Vejledende udsalgspris 10.325
0,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 01:43:59
Slut dato: 17.11.2024 19:26
Action by WOFI RGB LED loftslampe JANA, 2 stk. Nypris for 2 stk. ca. 1.000 kr. Ubrugt og i original emballage... SE MERE
100,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 01:59:59
Slut dato: 10.11.2024 19:42
Lion, den vilde dyreven fra Miffys eventyr er en sand beskytter og sørger for, at både børn og forældre får en vidunderlig aften. Højde: 25 cm. Materiale: Højkvalitets BPA-fri silikone. 6 dæmpningstrin inkl. nattilstand..... SE MERE
0,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 01:59:59
Slut dato: 17.11.2024 19:42
Kraftworld borsæt 170 dele. I en smart kuffert. Ubrugt og original emballage. + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 03:29:59
Slut dato: 17.11.2024 21:12
Ubrugt Rabami kontorstol RBM 1210 m. nakkestøtte, grå Comfort. En usædvanlig og god kontorstol. MOMSFRI
550,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 01:44:59
Slut dato: 17.11.2024 19:27
Side 22 ud af 32