0,00 DKK
(0,00 EUR)
Slutter om: 9 dage, 17:58:15 | |
Slut dato: 29.09.2024 20:03 | |
Står i 6760 Ribe. Fritz Hansen mødestol. Model Vico Magistretti. Med hynde fra Mionetta. Danish design. Pæn stand + MOMS