100,00 DKK
(13,44 EUR)
Slut dato: 12.05.2024 20:38 | |
Ronson lighter i guld-look. Produceret i england. Måler 4 x 6,4 cm. Ikke afprøvet. Brugt og med brugsspor. Mangler en lille drejeskive på siden. Samt Mistral lighter i guld-look. Måler 8,5 x 2,3 cm. Ikke afprøvet. Brugt og med brugsspor. Fra dødsbo. MOMSFRI cm. Ikke afprøvet. Brugt og med brugsspor. Mangler en lille drejeskive på siden. Fra dødsbo. MOMSFRI
OBS: Denne vare kan besigtiges på vores lokation i 6240 Løgumkloster i løbet af vores åbningstider.