reset_filters Filter - Kategori: Uge online auktion, Løgumkloster 1959; 


Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 400 kr. + 15 % salær = 550 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =14,85 kr., i alt 564,85 kr. + 25 % moms = 706,06 kr.
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 3 dage, 08:13:03
Slut dato: 12.07.2020 20:00
Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 400 kr. + 15 % salær = 550 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =14,85 kr., i alt 564,85 kr. + 25 % moms = 706,06 kr.
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 08:13:03
Slut dato: 13.07.2020 20:00
Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 400 kr. + 15 % salær = 550 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =14,85 kr., i alt 564,85 kr. + 25 % moms = 706,06 kr.
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 08:13:03
Slut dato: 13.07.2020 20:00
Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 400 kr. + 15 % salær = 550 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =14,85 kr., i alt 564,85 kr. + 25 % moms = 706,06 kr.
Nuværende bud:
0,00 DKK




Slettet d. : 10.11.2019 19:00
Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 400 kr. + 15 % salær = 550 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =14,85 kr., i alt 564,85 kr. + 25 % moms af gebyr og salær = 606,06 kr.
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 05.07.2020 20:30
Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 400 kr. + 15 % salær = 550 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =14,85 kr., i alt 564,85 kr. + 25 % moms = 706,06 kr.
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 09.07.2020 12:00
Slut dato: 04.08.2020 21:00
Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 400 kr. + 15 % salær = 550 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =14,85 kr., i alt 564,85 kr. + 25 % moms = 706,06 kr.
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 14.07.2020 12:00
Slut dato: 04.08.2020 21:15
Husk bud tillægges salær på 75 kr,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 400 kr. + 75 kr salær. + 2,7 % deklarations gebyr =12,83kr., i alt 487,83 kr. + 25 % moms = 609,79 kr.
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 14.06.2020 20:00
Kun 50 Kr i salær, som Auktionshuset Sønderjylland sponsorerer 100 % til Løgumkloster Julebelysning. Eksempel: Budsum 200 Kr + 50 Kr sponsor salær + Moms (62,50,-) = I alt til betaling 312,50-
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 06.07.2020 20:00
2 stk. 1960'er senge i palisander med lameller. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 01.07.2018 20:00
Rubin, 0,19 ct. Farve; medium-mørk rød. Klarhed; VS2. Slibningskvalitet; god. Oprindelse: Burma/Myanmar. Smuk og tidløs ædelsten og en fin gave! Ædelstenscertifikat medfølger. MOMSFRI
Nuværende bud:
300,00 DKK




Lukket d. : 28.10.2018 19:00
Højrygget Albert stole, af Finn Østergaard, 2 stk. Stel i lakeret formstøbt bøg, med lyse gjorde samt nakkehynde. I lys kanvas. H 97 x 62 b. Original Albert stol fra serie 4.00 fra ca. 1978. Fremstår med lettere brugsspor. MOMSFRI
Nuværende bud:
700,00 DKK




Lukket d. : 17.02.2019 20:00
Løbe og cykeltøj Herre M. i alt 15 stk. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 07.04.2019 21:00
Flot krystalvase, H: ca. 35 cm. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2019 20:00
Durkop herre retro cykel fra ca. 1950 MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 29.04.2019 20:00
LP’er med engelske og amerikanske kunstnere fra 60’erne til 80’erne. 50 stk. Pladernes cover er med brugstegn men pladerne er umiddelbart i god stand - MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 27.05.2019 20:00
Snubbi elbil rød, Med digital audio player, med mp3 og USB . 6 V batteri, kører 4 km i timen, 30 kg og 1 sæde. Fra 3 år. 90 lang, 40,5 bred og 68,5 høj. Usamlet, ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
450,00 DKK




Lukket d. : 13.09.2019 20:00
Mountainbike i sort, 27,5" og med 21 udvendige shimano gear. Returvare fra webshop. Den er kun let samlet og skal derfor efterspændes, pumpes mm. +MOMS
Nuværende bud:
400,00 DKK




Lukket d. : 17.11.2019 20:00
Staldarmatur, IP, 65, 10 stk, 60 cm. LED til 2 rør. Ubrugte, +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 09.07.2020 12:00
Slut dato: 04.08.2020 21:00
WEGNER sofa model Getama 280 med røde læder puder. Højde 78 cm og dybde 76 cm. Træet er eg. Brugt, men i meget fin stand. Ny pris på sofaen var 65.000 kr. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. +MOMS
Nuværende bud:
5.000,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 3 dage, 08:13:03
Slut dato: 12.07.2020 20:00
Dyrup alkyd 90. Træ og Metal. Base 40, 363. 8,25 Liter. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 14.07.2020 12:00
Slut dato: 04.08.2020 21:15
Billeje fra Kloster Biler, Peugeot 3008, luksusbil fra 2020. Billejen er 1 dag og med 100 km kørsel. Bilen har 5 døre og sæder, manuelt gear, Diesel og kører 20 km/L. Lejer afholder selv brændstof. Der tillægges + MOMS på budsum.
Nuværende bud:
150,00 DKK




Lukket d. : 06.07.2020 20:00
Stort elektrisk hæve-sænke kontorbord med ekstra plade og skuffemøbel i grå og sort. Perfekt til chefkontoret eller det nystartede firma. Med brugsspor. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
Nuværende bud:
1.250,00 DKK




Lukket d. : 05.07.2020 20:30
Står i Haderslev, 6100
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 05.07.2020 20:00
El-spil med wire, 12V. 1360 kg. 3000 LB. Bruges til autotransport, autotrailer, båd mm. Med fjernbetjening. Ubrugt +MOMS
Nuværende bud:
550,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 08:13:03
Slut dato: 13.07.2020 20:00
Side 1 ud af 62
Display