reset_filters Filter - Kategori: Møbler, billeder & lamper, 24107; 


3 stk. kontorreoler, hvor den ene har skuffer. 2 stk. har jalousi låge, som kan rulles hele vejen ned. De sidder dog godt fast. Kan bruges til mange former for opbevaring. Måler ca. H:111 x D:50 x L:80 cm. Brugt og i pæn stand med brugsspor. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2024 19:45
6 stk. Findahl Mosbøl teakstole med betræk. Har en del slid, brugsspor, og betrækket på sædet trænger til rengøring. Er repareret med uoriginale skruer. Kan være limet sammen, og skruer kan være gået igennem. OBS: Den ene..... SE MERE
Nuværende bud:
150,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2024 19:45
Antik dragkiste i egetræ med beslag og på fødder. Meget gammel. Måler L: 93 x D: 54 x H: 65 cm. Brugt. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2024 19:45
Kommode i fyretræ med 2 stk. skabslåger samt 4 stk. skuffer. Måler H: 79 x B: 129,5 x D: 40 cm. Brugt med diverse brugstegn. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2024 19:45
Combiline manuelt hæve/sænke skrivebord med bue til stol som måler L:192 x D:135 x H:64 cm. (laveste funktion), magasinholder i alu, underlag til kontorstol, Abode InDesign, 1.5 og 2.0. Brugt men i pæn stand med brugsspor. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2024 19:50
Teaktræs spisebord med hollandsk udtræk. Måler L:128 x B:86 x H:75cm. og udslået L:230cm. Brugt. Har misfarvninger på midterste plade og skjolder, som ikke er forsøgt fjernet. +MOMS
Nuværende bud:
350,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2024 19:50
3 stk. kontorstole polsret med rødt tesktil. Måler H:79 cm. Brugt men i pæn stand. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2024 19:50
Rada by Darø lampe med rød Tower skærm. Skærmen måler 45 x 19,5 x 20 cm. Selve lampen måler 55 cm. E27 fatning. Smuk lampe, som passer perfekt til vindueskarmen eller sidebordet. Ubrugt. Fra lampeforhandler. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2024 19:50
Skrivebord som måler L:150 x D:80 x H:76 cm. og reol på hjul med nøgle som måler H:68 x D:49 x B:48 cm. Begge er af birk. Samt kontorstol i rød på hjul. Brugt men i pæn stand med alm. brugsspor. Er lidt løs i bagpladen. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2024 19:50
Smukt og tidsløst sidebord i messing fra 1970'erne i Italien. Måler 30x46xH38,5cm. Brugt men i pæn stand. Der mangler en af gummi-dutterne som støtter glaspladen på stellet. Brugt men i pæn stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2024 19:50
Nordal Sif lampeskærm i et charmerende design og i et flot naturmateriale. Måler Ø:50 x H:90 cm. Fremstillet af rattan og har en metalwire i toppen ved fatningen. Med pære. Lampeskærmens nypris er ca. 2.995,-. Brugt men i pæn stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
251,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2024 19:50
Nordal Sif lampeskærm i et charmerende design og i et flot naturmateriale. Måler Ø:50 x H:90 cm. Fremstillet af rattan og har en metalwire i toppen ved fatningen. Med pære. Lampeskærmens nypris er ca. 2.995,-. Brugt men i pæn stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
150,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2024 19:50
Nordal Sif lampeskærm i et charmerende design og i et flot naturmateriale. Måler Ø:50 x H:90 cm. Fremstillet af rattan og har en metalwire i toppen ved fatningen. Med pære. Lampeskærmens nypris er ca. 2.995,-. Brugt men i pæn stand.
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2024 19:50
Royal Copenhagen stjernetegnslampe "krebsen". Fremstillet af Fog og Mørup Copenhagen. Med beige lampeskærm. Lampens højde uden opsats er ca. 27,5 cm. og med opsats ca. 44 cm. I pæn stand, men ikke afprøvet. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2024 19:50
Standerlampe i træ og messing detaljer. Måler 118 cm i højden. Brugt. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2024 19:50
Herstal Micro Ara flex krone lamper, 2 stk. I krom og med blå skærme. Flotte og unikke lamper, som vil være smukke over det lange spisebord eller over køkkenbordet. Ubrugte. Fra lampeforhandler. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2024 19:50
2 stk. Sahara 6-pendel m. touch i aluminium/hvid. Smuk og stilfuld lampe til over spise-/køkkenbordet. Den måler 200 cm i højden og 92 cm i længden. Pærer er inklusiv. Ubrugt og i original emballage. Fra lampeforhandler. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2024 19:50
Kyle LED gulvlampe, inkl. 30 LED pærer, 24V, max 2,9W. Flot lampe som kan bruges ved siden af sofaen/stolen til f.eks. læselampe. H: 172 cm. Nypris ca. 1.200,- kr. Ubrugt og i original emballage. Fra lampeforhandler. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2024 19:50
Stor og flot grå galvaniseret lysekrone med plads til 8 lys/pærer med E14 fatning. Løse og afknækkede blade og prismer kan forekomme. Nypris ca. 1.398 kr. Den måler ca. 60 cm i dia. og 70 cm i højden. Ubrugt, fra lampeforhandler. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2024 19:50
Smukt hjørneskab med 3 hylder i skabet forneden, åben hylde og 2 hylder i skabet øverst. Lågerne øverst er med farvet glas. Pæn stand og er lige blevet olieret. Skabet måler D: 90 x B: 50 x 186 cm høj. Små skrammer kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2024 19:50
Tungt kvalitets sofabord i eg fra Ludwik Styl. Måler ca. L140 x B85,5 x H48 cm. Brugt men i pæn stand med brugsspor. +MOMS
Nuværende bud:
100,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2024 19:50
2 stk. smukke loungestole i flet. Med stel i krom. Måler ca. H76 x B60 x D73 x SH36 cm. Brugt men i pæn stand med misfarvninger/pletter på sæderne. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2024 19:50
Det klassiske krystalglas, taget ud fra sin oprindelige skala, giver en ny funktionalitet som en fin bordlampe, der ligner et champagneglas. Qeeboo er et italiensk next-generation mærke, der producerer spændende..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2024 19:50
Kommode i fyrretræ med 2 stk. skuffer. Måler H: 70 x B: 119 x D: 56 cm. Brugt, men i pæn stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2024 19:50
Smukt marmor sofabord i brunlige/rødlige nuancer. Måler L:135 x B:80 x H:42,5 cm. Er meget tungt. Brugt og med enkelte brugsspor. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2024 19:55
Side 1 ud af 3
Display