reset_filters Filter - Kategori: Design kontormøbler, 24292;

0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 12:00:42
Slut dato: 27.10.2024 18:30
Udstillingsmodel. Rodeo sadelstol, sort læder. Meget bevægelig stol med en god siddekomfort (Den har et mærke i læderet). MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 12:00:42
Slut dato: 27.10.2024 18:30
Udstillingsmodel. Four design G2 Armstol Konferencestol, i alu og sort. En flot stol, men med et enkelt design. Stolen har en god siddekomfort, og er med indbygget vip i sæde/ryg. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 12:00:42
Slut dato: 27.10.2024 18:30
Labofa skrivebord & ekstra bord / konferencebord. Skrivebordet måler : 151 x 76 cm. H: 73 cm. Med indbygget skuffer på begge sider af bordet. Nøgle medfølger ikke. Skufferne er dog åben. Bordet måler : 151 x 76 cm. H: 73 cm. Ok stand. Trænger dog til
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 12:00:42
Slut dato: 27.10.2024 18:30
Stor tavle. Måler : 210 x 143 cm. Har diverse brugsspor. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 12:01:42
Slut dato: 27.10.2024 18:31
Ubrugt kontorstol LO 250, i kongeblå uld. Med alu. stel. Sædet følger dine bevægelser, så man ikke kan sidde statisk. Mange indstillingsmuligheder. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 12:01:42
Slut dato: 27.10.2024 18:31
Ubrugt kontorstol LO 250, i kongeblå uld. Med sort plast stel. Sædet følger dine bevægelser, så man ikke kan sidde statisk. Mange indstillingsmuligheder. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 12:01:42
Slut dato: 27.10.2024 18:31
Udstillingsmodel. Beige Desgo kontorstol med 2 rygpuder og comfort. Stolen har mange indstillingsmuligheder, et bevægeligt sæde og er yderst komfortabel. Der medfølger en tulipanfod, hvis man vil bruge stolen til hjemmebrug. MOMSFRI
800,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 12:01:42
Slut dato: 27.10.2024 18:31
Udstillingsmodel. Roll Rodeo sadelstol, sort Comfort. God stol til mange formål. Sædet følger dine bevægelser. Bruges evt. til frisør, klinik mm. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 12:02:42
Slut dato: 27.10.2024 18:32
Udstillingsmodel. Kontorstol LO 150, i kongeblå uld. Med alu. stel. En god kontorstol til mindre personer op til 175 cm. Sædet følger dine bevægelser. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 12:02:42
Slut dato: 27.10.2024 18:32
Udstillingsmodel. Jump & Balance stol. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 12:02:42
Slut dato: 27.10.2024 18:32
Udstillingsmodel. Tulip sadelstol, polstret sadel rød kunstlæder. Lille nem sadelstol, den benyttes af frisører. Giver en god siddeholdning. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 12:02:42
Slut dato: 27.10.2024 18:32
Udstillingsmodel. Stan stå / støtte stol. Giver en god siddeholdning. Sæde polstret med sort textil. Stå / støtte stol med polstret sæde i sort med gummibelægning under træbasen. Sæde højde 51-76 cm. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 12:03:42
Slut dato: 27.10.2024 18:33
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 12:03:42
Slut dato: 27.10.2024 18:33
Udstillingsmodel. Bicom stol med grå kunstlæder sæde. Sædet er bevægeligt og følger dine bevægelser. Anvendes af tandlæger, behandlere og andre der har brug for en fleksibel stol. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 12:03:42
Slut dato: 27.10.2024 18:33
Udstillingsmodel. Kiga stol med grå kunstlæder. Kan anvendes manges steder f.eks. industri, laboratorier mv. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 12:03:42
Slut dato: 27.10.2024 18:33
Udstillingsmodel. Klassisk stol fra Kongeserien. Stolen er i ahorn med fletryg og stribet sæde. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 12:04:42
Slut dato: 27.10.2024 18:34
Ubrugt Malmstol High 5 med nakkestøtte, i sort uld. Stolen er nem at komme af og på. Sadelsæde og indstilleligt ryglæn. God til f.eks. receptionsarbejdet. Stolen har en kvalitet, så den holder i mange år ved daglig brug. Vejledende udsalgspris 10.325
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 12:04:42
Slut dato: 27.10.2024 18:34
Ubrugt Malmstol R7 kontorstol med nakkestøtte, i sort uld. Stolen har mange indstillingsmuligheder. Stolen har en kvalitet, så den normalt holder i 10 år ved daglig brug. Vejledende udsalgspris 9.295,- MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 12:04:42
Slut dato: 27.10.2024 18:34
Ubrugt Rabami kontorstol RBM 1210 m. nakkestøtte, grå Comfort. En usædvanlig og god kontorstol. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 12:04:42
Slut dato: 27.10.2024 18:34
Konference / udstillingsborde, 8 stk. 2 forskellige modeller. 4 stk. af hver. De små måler i H: 42 cm. Der medfølger ekstra stænger til de små, som måler : 29 cm. De store måler : 72 cm. De små kan stilles ovenover de store. Så man kan have udstillin
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 12:05:42
Slut dato: 27.10.2024 18:35
Ubrugt LO 155 TS stol med Stimulite anti dekubitus sæde., sort Fame. Stolen er særlig velegnet til personer med siddeproblemer, der skal passe et kontorjob. Giver en god fordeling af siddetrykket. vejledende udsalgspris 10.000,- MOMSFRI
1.200,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 12:05:42
Slut dato: 27.10.2024 18:35
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 12:05:42
Slut dato: 27.10.2024 18:35
Ubrugt design mødestol i massiv eg med polstring i cognacfarvet anilinlæder. Den hedder Holzer og er designet af Fritz Mocnik. Et helt igennem lækkert tidsløst design. Vejledende udsalgspris 7.250,- MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 12:05:42
Slut dato: 27.10.2024 18:35
Ubrugt Mesami 2 med armlæn, i rød. God comfort. Let og tidløs i sit design. Stolen er tysk kvalitet. Vejledende udsalgspris 3.750,-MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 12:06:42
Slut dato: 27.10.2024 18:36
Side 1 ud af 2