reset_filters Filter - Kategori: Ugens Kræs, 24234;

Rigtig fin rattan gyngestol i sort. Perfekt til en hyggestund. Brugt og med lidt brugsmærker, men ellers i rigtig fin stand. MOMSFRI
150,00 DKK

Lukket d. : 01.09.2024 20:30
Rundt bord med glasplade samt 2 stole i rattan/bambus. Rigtig fint sæt til udestuen eller terrassen. Bordet er Ø93 cm. Brugt, men i rigtig fin stand. MOMSFRI
100,00 DKK

Lukket d. : 01.09.2024 20:35
Fint lille skoskab i metal, hvid, med tre skuffer. Mål H103xB50xD16 cm. Fremstår i meget fin stand. MOMSFRI
100,00 DKK

Lukket d. : 01.09.2024 20:35
Pedalspande sæt med 3 spande i blank stål look. 3 ltr. 5 ltr. og 30 lltr. Spandende har alle spande indsats der kan løftes ud ved tømning. Ubrugt. +MOMS
200,00 DKK

Lukket d. : 01.09.2024 20:35
Vintage træ vogn til børn. Mål H60xL57xB33 cm. Fra lukket fotostudie. Fremstår meget flot. Også flot som dekorationsgenstand i hjemmet. Brugt. MOMSFRI
100,00 DKK

Lukket d. : 01.09.2024 20:35
Stort flot verdenskort på lærred fra Gundlach Westermann. Mål B224xH155+ cm. Målestok 1:15000000. Meget pæn og velholdt. Brugt. MOMSFRI
1.250,00 DKK

Lukket d. : 01.09.2024 20:35
Brug fantasien og kreativiteten på denne kvalitets kridttavle. Tavlens overflade er med en keramisk kridtoverflade i grøn. Måler ca. 185 x 120cm. Med gule/orange tern. Brugt og med brugsspor. +MOMS
100,00 DKK

Lukket d. : 01.09.2024 20:35
Rigtig flot hjelm i støvet grøn af mærket COURSE, med tilhørende cover pose. Str. M ( 57-58 cm) Helt ny hjelm. MOMSFRI
100,00 DKK

Lukket d. : 01.09.2024 20:35
Stort filmlærred, hvid/sort. Mål B200xH265 cm. Meget fin og velholdt. Brugt. MOMSFRI
100,00 DKK

Lukket d. : 01.09.2024 20:35
Smukke hvidvinsglas med grøn stilk fra Alsace. 20 stk. Brugt, i fin stand. MOMSFRI
300,00 DKK

Lukket d. : 01.09.2024 20:35
Flot loftslampe i messing. Kasse mærket med defekt. I original emballage. Ubrugt. MOMSFRI
100,00 DKK

Lukket d. : 01.09.2024 20:40
En petroleumslampe i messing, til bord og væg, alt intakt. Samt ældre keramik lampe inkl. skærm. Brugt, men i fin stand. Keramik lampen har lille skår i bunden. MOMSFRI
100,00 DKK

Lukket d. : 01.09.2024 20:40
4 dele Madam Blå, 2 mælkeflasker samt 2 flødeflasker, 3 lækre træ bakker af ældre dato, et lod, samt en gammel æbleskive pande. Brugt. MOMSFRI
100,00 DKK

Lukket d. : 01.09.2024 20:40
Vægspejl i guldfarve - med fine detaljer. Det måler 72 x 162 cm. Brugt, og med alm. brugsspor. MOMSFRI
200,00 DKK

Lukket d. : 01.09.2024 20:40
Lille lamineringsmaskine mrk. Campus. Brugt, pæn stand. MOMSFRI
100,00 DKK

Lukket d. : 01.09.2024 20:40
150,00 DKK

Lukket d. : 01.09.2024 20:40
Stor zink balje af ældre dato, mål Ø: 78x62 cm, H: 30 cm. Samt antik kul spand, H: 57 cm. Perfekt som dekoration. Brugt. MOMSFRI
200,00 DKK

Lukket d. : 01.09.2024 20:45
24 stk. smukke italienske krystal glas 20 cl. med twist-look. Kan bruges til champagne, vin, drinks og andet. Samlet værdi 1.200kr. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
200,00 DKK

Lukket d. : 01.09.2024 20:45
Krystalglas 4 stk. - 2 stk. skåle, en frugtskål og 1 stk. vase. Laveste skål måler H9cm og vasen måler H21 cm. Den store frugtskål har diverse små skår rundt i kanten. Brugt. MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 01.09.2024 20:45
Peill vinglas "Granada" klar glas. 12 rødvin, 8 hvidvin. samt 8 portvinsglas ukendt design, samt 5 champagne skåle også ukendt design. Brugt, men i rigtig fin stand. Oprydningssalg. MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 01.09.2024 20:45
OBH Nordica damp strygejern, samt Bosch elpisker. Brugt, men i fin stand. MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 01.09.2024 20:45
Diverse elektronik. Højtalere og forstærker fra Medion, DVD afspiller, samt diverse kabler. Brugt men i fin stand. MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 01.09.2024 20:45
Hænge stol, safari stol, øl/vin køler fad, grill starter, kurv, blomsterkrukker i zink, små lanterner samt køletasker. Både nyt og lettere brugt. MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 01.09.2024 20:45
100,00 DKK

Lukket d. : 01.09.2024 20:45
Pedalspande sæt med 3 spande i blank stål look. 3 ltr. 5 ltr. og 30 ltr. Spandende har alle spande indsats der kan løftes ud ved tømning. Ubrugt. +MOMS
150,00 DKK

Lukket d. : 01.09.2024 20:45
Side 1 ud af 2