Auktionshuset Sønderjylland
Login
Brugernavn
Adgangskode
Husk mig
Log på
Glemt brugernavn?
Glemt adgangskode?
OPRET BRUGER LOGIN
Forside
Køb
Købsguide
Købsvilkår
Online auktioner
Fysiske auktioner
Salg
Salgsguide
Salgsvilkår
Fragt
Fragtmuligheder
Om os
Om Auktionshuset Sønderjylland
Ofte stillede spørgsmål
Vi tilbyder
Dødsboer
Konkurser
Maskiner, Køretøjer & Værktøjer
Runde tal
Kontakt
Vores team
Alle kategorier
Auktioner
Åbningstider 2024
Tilmeld dig vores nyhedsbrev
Camping spejlsæt, 24115
Køkkenudstyr, 24116
Kontormøbler - Skærbæk, 24118
Jakker & jakkesæt, 24117
Bang & Olufsen, 24122
Smykker & brillanter 24120
Oprydningssalg, 6261 Bredebro - 24121
Branddøre & Spærtræ, 24119
Kontor inventar, 24123
Forårsauktion, 24124
Rullebure, 24130
Paller & pallerammer, 24127
Halv- & helfabrikat, 24128
Lego, 24129
Flyttesalg, 24113
Oprydning for ungdomsskole, 24114
4. Kvartal ekstra salg
Både, 24125
Betonsiloklodser / Beton legoklodser, 24126
Filter - Kategori: Uge auktion online, Løgumkloster 1957;
7. Rullebur med bundplade
Rullebur med bundplade & hjul (UDEN bremser). Den måler 67 cm i bredden, 79 cm i dybden og 160 cm i højden inkl. hjul. Brugt, +MOMS
Nuværende bud:
100,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
11 dage, 19:55:48
Slut dato: 05.05.2024 19:41
7. Pallerammer, 6 stk.
6 stk. pallerammer. Perfekte til højbede på terassen og i haven, eller hvis du lige står og mangler rammer til dine 80 x 120 cm paller. Nogle med logo og de kan være forskellige farver. Brugte, +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Start dato: 25.04.2024 12:00
Slut dato: 05.05.2024 19:46
7. Herre jakke, Canada Goose, str. XL.
Herrejakke fra Canada Goose, str. XL. Smart vinterjakke i sort vejrbestandig stof, med mange praktiske lommer og hætte med pelskrave. Jakken er brugt, men i fin stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 20:10:48
Slut dato: 28.04.2024 19:56
7. Stationær PC, Lenovo. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Stationær PC, Lenovo E73-I5-4460S. 6 GB RAM, 128 GB HDD, 2,90 GHz. Køber skal selv installere Windows 10 Pro. Brugt, i god stand, med brugsspor. Sælge uden power kabel. Oprydningssalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 20:30:48
Slut dato: 28.04.2024 20:16
7. Hængeparasol 300 x 300 cm.
Denne skønne parasol giver et smukt udtryk til din terrasse. Parasollen kan tiltes, så du helt selv har kontrol over, hvor meget sol, du ønsker, alt efter hvordan solen står på himlen. Fliser medfølger ikke. Ubrugt. Restsalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
11 dage, 19:45:48
Slut dato: 05.05.2024 19:31
Står i 6392 Bolderslev
Står i 6392 Bolderslev
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
29.10.2022 07:10
7. Køkkenskabe ludbehandlet, 4 stk. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. 4 stk køkkenskabe ludbehandlet fyrtræ. Måler B: 120 cm x D: 58 cm. Uden bordplade. Perfekt til udekøkken, køkkenø, skænk eller skab. I original embellage og usamlet. Ubrugt. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Start dato: 25.04.2024 12:00
Slut dato: 05.05.2024 19:51
7. Kontorstole, 3 stk.
3 stk. kontorstole polsret med rødt tesktil. Måler H: 79 cm. Brugt men i pæn stand. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 20:55:48
Slut dato: 28.04.2024 20:41
7. Reoler med jalousi låger, 2 stk. 6780 Skærbæk
Står i 6780 Skærbæk. 2x reoler med jalousi låger og nøgler dertil. Hver måler L:79 x H:186 x D:42cm. Overdel kan afmonteres. Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 19:59:48
Slut dato: 28.04.2024 19:45
7. Kronings spejlsæt til biler, 1 sæt
Kronings luksus spejlsæt, der passer til 95 % af alle personbiler. Ombygningssæt med utallige kombinationsmuligheder. Alle dele og værktøj er i æsken. Nypris ca. 599,- kr. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 19:45:48
Slut dato: 28.04.2024 19:31
7. Royal Swiss pander i sort, 3 stk.
3 stk. Royal Swiss pander i sort. Ø 20/24/28 cm. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 19:50:48
Slut dato: 28.04.2024 19:36
7. Gotisk skab. 6100 Haderslev
Står i 6100 Haderslev. Gotisk skab med flotte udskæringer. Med 2 stk. låger. Lavet i eg. Fra ca. 1930'erne. Mål: 48 x 39 x H: 115 cm. Brugt. Flyttesalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00
DKK
Lukket d. :
21.04.2024 20:05
8. Hjørne skrivebord med kontorstol. 6780 Skærbæk
Står i 6780 Skærbæk. Hjørne skrivebord med kontorstol. Skrivebord er højdejusterbar og måler L:180 x B:200 cm. og har skuffer og nøgle dertil. Brugt og den ene skuffe har skader. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 20:00:48
Slut dato: 28.04.2024 19:46
8. Kronings spejlsæt til biler, 1 sæt
Kronings luksus spejlsæt, der passer til 95 % af alle personbiler. Ombygningssæt med utallige kombinationsmuligheder. Alle dele og værktøj er i æsken. Nypris ca. 599,- kr. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 19:45:48
Slut dato: 28.04.2024 19:31
8. Royal Swiss køkkensæt, 6 dele
Royal Swiss køkkensæt med 6 dele - 2,1 liter, 4 liter og 6 liter gryder med låg. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 19:50:48
Slut dato: 28.04.2024 19:36
8. Egetræs sofabord. 6100 Haderslev
Står i 6100 Haderslev. Egetræs sofabord med udklapssider. Udklappet måler bordet L: 140 cm x B: 50 cm, H: 58 cm. Sammenklappet måler bordet L: 75 cm. Brugt. Flyttesalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
21.04.2024 20:05
8. Bonamat kaffemaskine. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. Bonomat kaffemaskine. MONDO 2. Komplet. Med stål trak og glas kande. Til strøm. Pæn stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
560,00
DKK
Lukket d. :
21.04.2024 20:20
8. Jakkesæt, Nordal str. 50.
Jakkesæt, Nordal, sort nålestribet str. 50. Stilfuld, let materiale. Jakken har 2 stiklommer indvendig, samt paspolerede lommer udvendig, silkefor. Med buks, 2 stiklommer fortil, samt 2 baglommer, livvide 32.....SE MERE
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 20:10:48
Slut dato: 28.04.2024 19:56
8. Høvlet spærtræ, C24, ca. 26 stk. 6360 Tinglev
Står i 6360 Tinglev. Høvlet spærtræ, C24, 60 x 250 mm, á 5,4 M. Ca. 26 stk ialt. Ubrugte og restparti. Ligger udenfor og der tages forbehold for ukurante mål på nogle af dem og evt. små skader pga. de ligger udenfor + MOMS
Nuværende bud:
1.600,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 20:45:48
Slut dato: 28.04.2024 20:31
8. Klare vaser, 32 stk.
32 stk. klare vaser. Højde 15 cm, Ø:10 cm. Brug dem til dekoration, blomster eller lign. Til konfirmationen, bryllup eller andet fest. Ubrugte, +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
11 dage, 19:45:48
Slut dato: 05.05.2024 19:31
8. Sorteringstønde, 3 delt.
Sorteringstønde på hjul. 3 stk. rør med låg. Højden er 84 cm og Ø: 34 cm. Brugt, og med diverse brugsspor. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 20:55:48
Slut dato: 28.04.2024 20:41
8. Ring i guld med 3 brillanter, str. 57. 6261 Bredebro.
Står i 6261 Bredebro. Ring i massiv guld, 14 kt. 6,3 gram. 3 stk. brillanter på ca. 0.25 ct. Størrelse 57. Ubrugt, æske medfølger. Vurderet af specialist i år 2019 til 5.600,- kr. Oprydningssalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
900,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 20:15:48
Slut dato: 28.04.2024 20:01
8. Rullebur med bundplade og låge
Rullebur med bundplade, front låge & hjul (UDEN bremser). En smule skæv. Den måler 54 cm i bredden, 80 cm i dybden og 160 cm i højden inkl. hjul. Brugt, +MOMS
Nuværende bud:
100,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
11 dage, 19:55:48
Slut dato: 05.05.2024 19:41
8. Stationær PC, Lenovo. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Stationær PC, Lenovo E73-I5-4460S, 6 GB RAM, 128 GB HDD, 2,90 GHz. Køber skal selv installere Windows Pro 10. Power kabel medfølger ikke. Brugt, fremstår i god stand, med brugsspor. Oprydningssalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 20:30:48
Slut dato: 28.04.2024 20:16
8. Pallerammer, 6 stk.
6 stk. pallerammer. Perfekte til højbede på terassen og i haven, eller hvis du lige står og mangler rammer til dine 80 x 120 cm paller. Nogle med logo og de kan være i forskellige farver. Brugte, +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Start dato: 25.04.2024 12:00
Slut dato: 05.05.2024 19:46
Start
Forrige
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Næste
Slut
Side 5 ud af 20
Display
5
10
15
20
25
30
50
100
Alle