reset_filters Filter - Kategori: Militær, 22171;

Står i 6261 Bredebro. Stationær PC, Lenovo E73-I5-4460S. 6 GB RAM, 128 GB HDD, 2,90 GHz. Køber skal selv installere Windows Pro 10. Power kabel medfølger ikke. Brugt, god stand, med brugsspor. Oprydningssalg. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 20:38:25
Slut dato: 28.04.2024 20:16
Rullebur med bundplade & hjul (UDEN bremser). En smule skæv. Den måler 55 cm i bredden, 80 cm i dybden og 161 cm i højden inkl. hjul. Brugt, +MOMS
100,00 DKK

Slutter om: 10 dage, 20:03:25
0,00 DKK

Start dato: 25.04.2024 12:00
Slut dato: 05.05.2024 19:46
10 stk. Betonsiloklodser / Legoklodser. Modul 80 (160 x 80 x 80 cm) Ca. 2500 kg per stk. Ca. Total 25.000 kilo. Klodserne er fremstillet af genanvendelig beton. Anvendes til f.eks. materielgårde, havne, genbrugspladser eller i landbruget. Se mere...
0,00 DKK

Start dato: 25.04.2024 12:00
Slut dato: 05.05.2024 20:21
LEGO Technic blokvogn (model nr. 8109). Årgang 2011. LEGO Technic Kran med larvefødder (Model 9391). Årgang 2012. Udgået modeller. Det vides ikke, om alle delene er der. Byggevejledning kan findes på LEGO.dk. Uden emballage. MOMSFRI
0,00 DKK

Start dato: 25.04.2024 12:00
Slut dato: 05.05.2024 20:16
Med en løbegård kan du nemt afgrænse hjemmet eller haven for både små hvalpe og små dyr, f.eks. marsvin eller kaniner. Måler 19 x 16 x 64 cm. I rød. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 10 dage, 19:53:25
Slut dato: 05.05.2024 19:31
0,00 DKK

Start dato: 25.04.2024 12:00
Slut dato: 05.05.2024 19:51
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 19:53:25
Slut dato: 28.04.2024 19:31
100,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 19:58:25
Slut dato: 28.04.2024 19:36
Står i 6340 Kruså. Sejlbåd med opbevarings vogn. 650 cm lang. Trænger til en kærlig hånd. Oprydning for virksomhed. +MOMS
0,00 DKK

Start dato: 25.04.2024 12:00
Slut dato: 05.05.2024 20:01
Står i 6100 Haderslev. Mogens Hansen øreklapstole/lænestole med ben af bøgetræ og betrukket med brunt læder. Mål: B: 71 cm, H: 102 cm, D: 70 cm. SH: 43 cm. Den ene har et skjold på hovedgærde. Brugte og med patina. Flyttesalg. MOMSFRI
1.600,00 DKK

Lukket d. : 21.04.2024 20:05
Står i 6270 Tønder. Kombinations mikroovn, 1800W. Rist og plader medfølger. Model NE-C1475. Aldrig brugt. MOMSFRI
2.150,00 DKK

Lukket d. : 21.04.2024 20:20
Jakkesæt, Nordal, sort nålestribet str. 52. Stilfuld, let materiale. Jakken har 2 stiklommer indvendig, silkefor. Med buks, 2 stiklommer fortil, samt 2 baglommer, livvide 33. 53% polyester, 43 % uld, 4% lycra. Ubrugt. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 20:18:25
Slut dato: 28.04.2024 19:56
Står i 6360 Tinglev. Branddør, med karm. Den måler på karmen : Ca. B 98 cm, H 211 cm. Brugt og afmonteret pga. ombygning. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 20:53:25
Slut dato: 28.04.2024 20:31
Fellowes makulator 73Ci. Brugt, +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 21:03:25
Slut dato: 28.04.2024 20:41
Står i 6261 Bredebro. Tofarvet guldring med en stor diamanter. 585 / 14 karat guld. Ingraveret. Vejer ca. 15 gram. Str. 64. Meget lidt brugt, en smule brugsspor. Oprydningssalg. MOMSFRI
1.600,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 20:23:25
Slut dato: 28.04.2024 20:01
Står i 6270 Tønder. Kisag kartoffelskræller, med vandtilførsel. Pæn stand. MOMSFRI
800,00 DKK

Lukket d. : 21.04.2024 20:20
Står i 6360 Tinglev. Branddør, med karm. I stål. Den måler på karmen : Ca. B 109 cm, H 210 cm. Tykkelse 10 cm. Været monteret, men afmonteret lige efter. Så fremstår som ny. +MOMS
850,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 20:53:25
Slut dato: 28.04.2024 20:31
Står i 6261 Bredebro. Rhodineret hvidgulds ring, 14 karat guld. Brillant på ca. 0.84 ct. Farven er Cognac. 4 brillanter på 0.14 ct. Farven er Top crystal. Ringstr. er str. 51. Ubrugt, æske medfølger. Oprydningssalg. MOMSFRI
1.000,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 20:23:25
Slut dato: 28.04.2024 20:01
Står i 6261 Bredebro. Stationær PC, Lenovo E73-I5-4460S. 6 GB RAM, 128 GB HDD, 2,90 GHz. Køber skal selv installere Windows 10 Pro. Brugt, i god stand, med brugsspor. Sælge uden power kabel. Oprydningssalg. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 20:38:25
Slut dato: 28.04.2024 20:16
Herrejakke fra Canada Goose, str. XL. Smart vinterjakke i sort vejrbestandig stof, med mange praktiske lommer og hætte med pelskrave. Jakken er brugt, men i fin stand. MOMSFRI
100,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 20:18:25
Slut dato: 28.04.2024 19:56
Rullebur med bundplade & hjul (UDEN bremser). Den måler 67 cm i bredden, 79 cm i dybden og 160 cm i højden inkl. hjul. Brugt, +MOMS
100,00 DKK

Slutter om: 10 dage, 20:03:25
0,00 DKK

Start dato: 25.04.2024 12:00
Slut dato: 05.05.2024 19:46
0,00 DKK

Start dato: 25.04.2024 12:00
Slut dato: 05.05.2024 20:21
LEGO Technic lastbil med kran (model nr. 8292). Årgang 2008. Udgået model. Samlet og derefter sat på hylden (støvet). Det vides ikke, om alle delene er der. Byggevejledning kan findes på LEGO.dk. Uden emballage. MOMSFRI
0,00 DKK

Start dato: 25.04.2024 12:00
Slut dato: 05.05.2024 20:16
Side 5 ud af 22