reset_filters Filter - Kategori: Online uge auktion, Løgumkloster. 20161;

Lego børne aktivitets bord med 4 skamler. Plade med net i midten for opbevaring af klodser + en lille smule Lego. Fremstillet ved Lego Group. Mål for bord. H. 47. Alm. brugsspor, dog pæn stand. MOMSFRI
350,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 20:51:10
Slut dato: 29.11.2020 20:30
Blandet legetøj. The bejjies fun house, 69 x 95 x 28. Og happy doktor fra Nunuco. Returvare, dog tjekket hurtig igennem og ikke fundet fejl. Dog kan fejl og mangler forekomme. + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 20:51:10
Slut dato: 29.11.2020 20:30
Blandet legetøj. Juego hockey airs, 74 x 36 x 11 cm. Operation escape room og Volcan aventura. Returvare, dog tjekket hurtig igennem og ikke fundet fejl. Dog kan fejl og mangler forekomme. + MOMS
100,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 20:51:10
Slut dato: 29.11.2020 20:30
Smart sketcher projektor, 2 stk. Returvare, dog tjekket hurtig igennem og ikke fundet fejl. Dog kan fejl og mangler forekomme. + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 20:51:10
Slut dato: 29.11.2020 20:30
Blandet baby / børne udstyr. Foldable bath seat, Uro fra Vtech baby, Bright Starts Door Jumper. Returvare, dog tjekket hurtig igennem og ikke fundet fejl. Dog kan fejl og mangler forekomme. + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 20:52:10
Slut dato: 29.11.2020 20:31
Dukkevogn fra Chic 200. Går lidt sejt nogle gange, hvor den er også et tapet (Se billede 6) Returvare, dog tjekket hurtig igennem og ikke fundet andre fejl. Dog kan fejl og mangler forekomme. + MOMS
100,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 20:52:10
Slut dato: 29.11.2020 20:31
Blandet parti legetøj. Mange dele. Returvare, og alle vare er hurtig gennemgået, hvor der er fundet enten fejl eller mangler. Det kan være alt fra at der mangler et lille plasthjørne, som ikke betyder noget, eller selve legetøjet ikke virker. Så sælg
0,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 20:52:10
Slut dato: 29.11.2020 20:31
0,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 20:52:10
Slut dato: 29.11.2020 20:31
Blandet legetøj. Smart sketcher projektor og en Storio MAX fra Vtech. Returvare, dog tjekket hurtig igennem og ikke fundet fejl. Dog kan fejl og mangler forekomme. + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 20:53:10
Slut dato: 29.11.2020 20:32
Ps3 spil, 22 stk. Alle er brugte, men skulle virke. Oversete fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
100,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 20:53:10
Slut dato: 29.11.2020 20:32
Blandet legetøj. Toot-Toot Drivers fra Vtech og en Smart sketcher projektor. Returvare, dog tjekket hurtig igennem og ikke fundet fejl. Dog kan fejl og mangler forekomme. + MOMS
100,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 20:53:10
Slut dato: 29.11.2020 20:32
Blandet legetøj. Powerman fra Lexibook og en Smart sketcher projektor. Returvare, dog tjekket hurtig igennem og ikke fundet fejl. Dog kan fejl og mangler forekomme. + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 20:53:10
Slut dato: 29.11.2020 20:32
Blandet børne udstyr. Lille bord, Ø 60 x H 43 cm og en globus. Dia 21 Cm. Returvare, dog tjekket hurtig igennem og ikke fundet fejl. Dog kan fejl og mangler forekomme. + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 20:54:10
Slut dato: 29.11.2020 20:33
VTech Touch og lære aktivitet maskine, med påklædning og form. Returvare, dog tjekket hurtig igennem og ikke fundet fejl, udover klappen til batterierne bagpå mangler. Dog kan fejl og mangler forekomme. + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 20:54:10
Slut dato: 29.11.2020 20:33
Blandet legetøj. Bane fra Cars og Radio Controlled T6.070 Tractor fra Tomy. Returvare, dog tjekket hurtig igennem og ikke fundet fejl. Dog kan fejl og mangler forekomme. + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 20:54:10
Slut dato: 29.11.2020 20:33
Wrebbit 3D puslespil - Hogwarts med 875 brikker, hvor bagsiderne er med skum. Returvare, dog tjekket hurtig igennem og ikke fundet fejl. Dog kan fejl og mangler forekomme. + MOMS
100,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 20:54:10
Slut dato: 29.11.2020 20:33
0,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 20:55:10
Slut dato: 29.11.2020 20:34
Legetøj fra baby nurse. Returvare, dog tjekket hurtig igennem og ikke fundet fejl. Dog kan fejl og mangler forekomme. + MOMS
100,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 20:55:10
Slut dato: 29.11.2020 20:34
Blandet legetøj. Dukke med knallert / scooter fra Nancy, Candy grabber med musik, og en Smart sketcher projektor. Returvare, dog tjekket hurtig igennem og ikke fundet fejl. Dog kan fejl og mangler forekomme. + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 20:55:10
Slut dato: 29.11.2020 20:34
Blandet legetøj. Værktøjs Trolly - fra Janod, og et børne kasseapparat. Returvare, dog tjekket hurtig igennem og ikke fundet fejl. Dog kan fejl og mangler forekomme. + MOMS
150,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 20:55:10
Slut dato: 29.11.2020 20:34
Fjernstyret helikopter. Ny og i original emballage. Stor model. MOMSFRI
100,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 20:56:10
Slut dato: 29.11.2020 20:35
Forskellige lyskæder og stjerner. Dette sæt består af 3 store stjerner, 2 ind-og udendørs lyskæder og 10 mindre lyskæder. Ubrugt. +MOMS
200,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 20:56:10
Slut dato: 29.11.2020 20:35
150,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 20:56:10
Slut dato: 29.11.2020 20:35
100,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 20:56:10
Slut dato: 29.11.2020 20:35
Lille parti lyskæder og stjerner. Dette sæt består af 1 stor stjerne, 4 ind-og udendørs lyskæder og 26 mindre lyskæder. Ubrugt. +MOMS
150,00 DKK

Slutter om: 1 dage, 20:57:10
Slut dato: 29.11.2020 20:36
Side 1 ud af 4