reset_filters Filter - Kategori: Online Møbel auktion ; 


Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 400 kr. + 15 % salær = 550 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =14,85 kr., i alt 564,85 kr. + 25 % moms = 706,06 kr.
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 15 dage, 18:29:42
Slut dato: 14.06.2020 20:30
Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 400 kr. + 15 % salær = 550 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =14,85 kr., i alt 564,85 kr. + 25 % moms = 706,06 kr.
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 8 dage, 17:59:42
Slut dato: 07.06.2020 20:00
Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 400 kr. + 15 % salær = 550 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =14,85 kr., i alt 564,85 kr. + 25 % moms = 706,06 kr.
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 3 dage, 17:59:42
Slut dato: 02.06.2020 20:00
Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 400 kr. + 15 % salær = 550 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =14,85 kr., i alt 564,85 kr. + 25 % moms = 706,06 kr.
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 9 dage, 17:59:42
Slut dato: 08.06.2020 20:00
Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 400 kr. + 15 % salær = 550 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =14,85 kr., i alt 564,85 kr. + 25 % moms = 706,06 kr
Nuværende bud:
700,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 3 dage, 18:30:42
Slut dato: 02.06.2020 20:31
Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 3000 kr. + 15 % salær = 450,00 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =93,15 kr., i alt 3543,15 kr. + 25 % moms = 885,79 kr
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 17:59:42
Slut dato: 01.06.2020 20:00
2 stk. 1960'er senge i palisander med lameller. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 01.07.2018 20:00
Rubin, 0,19 ct. Farve; medium-mørk rød. Klarhed; VS2. Slibningskvalitet; god. Oprindelse: Burma/Myanmar. Smuk og tidløs ædelsten og en fin gave! Ædelstenscertifikat medfølger. MOMSFRI
Nuværende bud:
300,00 DKK




Lukket d. : 28.10.2018 19:00
Højrygget Albert stole, af Finn Østergaard, 2 stk. Stel i lakeret formstøbt bøg, med lyse gjorde samt nakkehynde. I lys kanvas. H 97 x 62 b. Original Albert stol fra serie 4.00 fra ca. 1978. Fremstår med lettere brugsspor. MOMSFRI
Nuværende bud:
700,00 DKK




Lukket d. : 17.02.2019 20:00
Løbe og cykeltøj Herre M. i alt 15 stk. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 07.04.2019 21:00
Flot krystalvase, H: ca. 35 cm. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2019 20:00
Durkop herre retro cykel fra ca. 1950 MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 29.04.2019 20:00
LP’er med engelske og amerikanske kunstnere fra 60’erne til 80’erne. 50 stk. Pladernes cover er med brugstegn men pladerne er umiddelbart i god stand - MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 27.05.2019 20:00
Snubbi elbil rød, Med digital audio player, med mp3 og USB . 6 V batteri, kører 4 km i timen, 30 kg og 1 sæde. Fra 3 år. 90 lang, 40,5 bred og 68,5 høj. Usamlet, ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
450,00 DKK




Lukket d. : 13.09.2019 20:00
Mountainbike i sort, 27,5" og med 21 udvendige shimano gear. Returvare fra webshop. Den er kun let samlet og skal derfor efterspændes, pumpes mm. +MOMS
Nuværende bud:
400,00 DKK




Lukket d. : 17.11.2019 20:00
Brugt ombyttet Sherapa starter. Org. nummer 25280D. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 8 dage, 18:00:42
Slut dato: 07.06.2020 20:01
Xiaomi MI Electric scooter M365 i hvid. (16132). Fra dansk elektronik leverandør. Ubrugt, emballage kan være beskadiget, men varen fejler ikke noget. +MOMS
Nuværende bud:
1.400,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 3 dage, 18:30:42
Slut dato: 02.06.2020 20:31
Isoleringsmaskine, som har været funktionsdygtig indtil dec. 2019. Den har ca. stået stille i en måned. Instruktionsbog mm. medfølger. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. +MOMS
Nuværende bud:
1.000,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 15 dage, 18:29:42
Slut dato: 14.06.2020 20:30
WEGNER sofa model Getama 280 med røde læder puder. Højde 78 cm og dybde 76 cm. Træet er eg. Brugt, men i meget fin stand. Ny pris på sofaen var 65.000 kr. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. +MOMS
Nuværende bud:
5.000,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 9 dage, 18:29:42
Slut dato: 08.06.2020 20:30
Fuldautomatisk dansk moving system, Digital styreboks som kan opdateres. Kan kombineres med elektriske støtteben. "Single axle 2 motor" system. Høj frihøjde for kørsel og manøvrering. Ny pris 11.995 Ubrugt, rester fra lager.+MOMS
Nuværende bud:
2.300,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 17:59:42
Slut dato: 01.06.2020 20:00
Texas XTA 48 TR/W græsslåmaskine. Den mangler opsamler pose. Oversete fejl og mangler kan forkomme på denne brugt vare. +MOMS
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 3 dage, 17:59:42
Slut dato: 02.06.2020 20:00
2 stk. Affaldscontainere 240 L, 110 kg i grøn. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 9 dage, 17:59:42
Slut dato: 08.06.2020 20:00
Dyson Hot & Cold Jet Focus ventilator. Den kan både køle luften og varme den op. Fra dansk elektronik leverandør. Ubrugt, Emballagen kan være beskadiget, men varer fejlen ikke noget. +MOMS
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 16 dage, 17:59:42
Slut dato: 15.06.2020 20:00
Trabant gul personbil, årg. 1967, polsk og uden plader + afgift (forventet 0,00 kr.) der er udført pladearbejde for 11.000 kr. , næsten færdig renoveret, med nye dæk. Lidt ledningsarbejde skal udføres.Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 16 dage, 18:29:42
Slut dato: 15.06.2020 20:30
kort beskrivelse
Nuværende bud:
2.300,00 DKK




Lukket d. : 30.06.2017 22:25
Side 1 ud af 58
Display